66066

ارور درسایت مپ وب مستر تولز

11 پست در این موضوع

سلام دوستان

حدودا 1هفته پیش من سایت مپ سایتم رو بوسیله jsitemap توی وب مستر قرار دادم 3تا سایت مپ بود یکی برای وب پیج یکی ایمیج یکی هم نیوز

همون موقع 180تا ارور برای ایمیج و 27 تا برای نیوز زد درباره روبوت ها بود ویکی از اساتید گفتند مشکل از robot.txtهست و با پاک کردن خط ایمیج در آن مشکل حل میشه....

حالا بعد از 7-10 روز علاوه بر اینکه مشکل حل نشده یعنی اون ارور رو داره :

Sitemap contains urls which are blocked by robots.txt.

بلکه تعداد ارورها به 270 تا رسیده و همچنین سایتم توی سرچ گوگل 1-2تا عقب نشینی کرده

لطفا راهنمایی کنید من چیکار کنم؟

و یه چیز دیگه الان زمانی که مطالبی به سایت اضافه میکنم با jsitemapچه جوری باید لینکش رو برای ایندکس به وبمستر اضافه کنم؟

خود jsitemap اضافه میکنه؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

این افزونه jsite map مشکل داره ؟

الان میبینم تعداد لینک های سایت مپی که با این افزونه ساخته شده نهایتا 300 تا هست اما توی این سایت که زدم XML Sitemap Generator - creates Free Google site-maps online نزدیک به 1100 تا لینک داده

بعد اگه من از این سایت XML Sitemap Generator - creates Free Google site-maps online سایت مپ بگیرم زمانی که مطلب اضافه میکنم چه جوری توی گوگل به سایت مپم اضافه کنم؟

سلام یکی از دلایل ارور ها با jsitmap تاریخ فارسی هستش که با 1394 و ... هست که در هنگام خوندن توسط وب مستر مشکل میخوره منم به مشکلات شما خوردم اماا برای اینکه به صفحاتم خونده بشه

از سایت زیر سایت مپ میگیرم

XML Sitemap Generator - creates Free Google site-maps online

درمورد سوال دومتون شما 2تا سایت مپ دارید یکی برای وب سایتتون یکی برای گوگل

سایت مپی که از سایتی که گقتم رو 2 ماهی یکبار اپدیت کنید

صفحات جدید سایت شما خونده میشه مشکلی نداره ونگران نباشید

من فقط قسمت موبایل jsitmap رو به گوگل دادم چون ارور نداشت

سلام یکی از دلایل ارور ها با jsitmap تاریخ فارسی هستش که با 1394 و ... هست که در هنگام خوندن توسط وب مستر مشکل میخوره منم به مشکلات شما خوردم اماا برای اینکه به صفحاتم خونده بشه

از سایت زیر سایت مپ میگیرم

XML Sitemap Generator - creates Free Google site-maps online

ممنون از راهنمایی تون اتفاقا از همین سایت که شما فرستادید دارم استفاده میکنم و خیلی متعجب شدم که تعداد لینک های که قبلا jsitemap برام گرفته بود و 300 تا نهایتا بود الان داره بالای 1500 تا میشه بوسیله این سایت حالا سوالی داشتم شما که از این سایت استفاده کردی زمانی که مطلب به سایتتون اضافه میکنید لینکش رو چه جوری در سایت مپ وب مستر میزارین؟

چون منوهای شکا قبلا خونده شده مطالب جدید در منو ها ایندکس میشه مشکلی نداره

منظورتون از آپدیت کردن یعنی سایت مپ قبلی پاک کنم سایت مپ جدیدی که ایجاد کزدم بزارم؟

و اینکه راه دیگه ای نداره لینک های جدید رو بهش اضافه کرد؟

منظورتون از آپدیت کردن یعنی سایت مپ قبلی پاک کنم سایت مپ جدیدی که ایجاد کزدم بزارم؟

و اینکه راه دیگه ای نداره لینک های جدید رو بهش اضافه کرد؟

چون منوهای شکا قبلا خونده شده مطالب جدید در منو ها ایندکس میشه مشکلی نداره

دوست عزیز آخرین سوالم رو بپرسم

الان من اون سایت مپ های قبلی رو پاک کنم و سایت مپ جدیدی که از اون سایت گرفتم رو قرار بدم؟

آخه الان یکی از اون 3تا سایت مپ های jsitemap بدون ارور داره ایندکس میشه و 2تای دیگش ارور داره اگه اونو پاک نکنم مشکلی نداره

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری