xboby

تهیه نرم افزار Cpanel?

8 پست در این موضوع

سلام،

از کجا می توان آخرین نسخه Cpanel و معتبر را در ایران تهیه کرد؟

و با تهیه آن باید در هر سال هزینه ای برای آن پرداخت کرد؟

آیا Cpanel هم باید مانند جوملا هر بار آپدیت شود؟

متشکرم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

باعرض سلام

دوست عزیز اگر شما لایسنس سی پنل رو تهیه کنید آخرین نسخه رو شرکت واستون نصب میکنه البته بایست توجه داشته باشید که سی پنل بروی سرورهای ایران امکان نصبش نیست (در حالت عادی) چون تحریم هستیم و بایست راه های دیگری رو پیش برید

سایت های زیادی هستند برای فروش اما توصیه میکنم یک سری به Webhostingtalk بزنید شاید آفری موجود باشه و بتونید تهیه کنید

هر نرم افزاری در صورتی که شرکت معتبری پشت اون باشه آپدیت هایی رو عرضه خواهد که شامل افزایش کارایی و حذف باگ ها هست که سی پنل هم از این قاعده مثتثنی نیست

فقط یادتون باشه شرکتی که تهیه میکنید حتما نماد اعتبار داشته باشه و اعتیار کافی رو هم داشته باشه

موفق باشید

باسلام

دوست عزیز داستان سی پنل با جوملا بسیار بسیار بسیار متفاوت هست!

برای اینکه بخواید بطور کامل با سی پنل کار کنید میبایست بطور حرفه ای آموزش دیده باشید و یا اینکه بخواید عملاً ؛ خودتون از پایه یادش بگیرید.

زیرا که برای سی پنل شما یک سرور یا وی پی اس رو میبایست مدیریت و کانفیگ کنید... نه یک سایت جوملایی مثلا با حجم50-100مگ رو!

شرکت سی پنل برای 45 روز لایسنس رایگان به شما میده؛ شما میتونید قبل از خرید لایسنس تجاریش ؛ ازین 45 روز استفاده کنید و بعد از اون رو بخرید.

خریدش هم میتونید توسط واسطه های پرداخت و مجموعه هایی که پرداخت ارزی رو انجام میدن ؛ انجام بشه.

هزینه هم میتونه ماهانه و سالانه و چندساله باشه...

موفق باشید و سربلند

باسلام

دوست عزیز داستان سی پنل با جوملا بسیار بسیار بسیار متفاوت هست!

برای اینکه بخواید بطور کامل با سی پنل کار کنید میبایست بطور حرفه ای آموزش دیده باشید و یا اینکه بخواید عملاً ؛ خودتون از پایه یادش بگیرید.

زیرا که برای سی پنل شما یک سرور یا وی پی اس رو میبایست مدیریت و کانفیگ کنید... نه یک سایت جوملایی مثلا با حجم50-100مگ رو!

شرکت سی پنل برای 45 روز لایسنس رایگان به شما میده؛ شما میتونید قبل از خرید لایسنس تجاریش ؛ ازین 45 روز استفاده کنید و بعد از اون رو بخرید.

خریدش هم میتونید توسط واسطه های پرداخت و مجموعه هایی که پرداخت ارزی رو انجام میدن ؛ انجام بشه.

هزینه هم میتونه ماهانه و سالانه و چندساله باشه...

موفق باشید و سربلند

فقط برای 15 روز رایگانه دوستم

فقط برای 15 روز رایگانه دوستم

ممنون.فرمایش شما صحیح هست.اما بنده مدت زمان تقریبا یکسال پیش رو گفتم.گویا الان 15 روزه شده!(یعنی تقریبا یکسالی هست که 15 روزه شده)

با تشکر

سلام،

از کجا می توان آخرین نسخه Cpanel و معتبر را در ایران تهیه کرد؟

و با تهیه آن باید در هر سال هزینه ای برای آن پرداخت کرد؟

آیا Cpanel هم باید مانند جوملا هر بار آپدیت شود؟

متشکرم

دوستان بنده فکر نمی کنم ایشون بخواهند لایسنس سی پنل نصب کنند و به نوعی مدیر سرور لینوکس باشند .

تصور بنده این است که ایشون به دنبال هاست سی پنل هستند .

دوست عزیز سی پنل بر روی سرور های لینوکس نصب می شود و تحت عنوان هاست اشتراکی سی پنل توسط خیلی از شرکت های میزبانی وب ارائه می گردد .

به نوعی خود شرکت های میزبانی وب نرم افزار سی پنل رو می خرند و بر روی سرورشون نصب می کنن و به صورت رایگان به چند هزار کاربر که ازشون هاست می خرند ارائه می دهند و اغلب شرکت های هاستینگ هاست را به صورت یکساله ارائه می دهند .

برای خرید نرم افزار سی پنل که البته فکر نمی کنم منظور شما این کار باشه باید حساب ارزی داشته باشید و ماهانه حدود 60 هزارتومان هزینه لایسنس این نرم افزار هستش و علاوه بر اون برای نصبش باید یک سرور داشته باشید که ماهیانه 60 تومان هم حداقل هزینه اون هستش و ...

دوستان بنده فکر نمی کنم ایشون بخواهند لایسنس سی پنل نصب کنند و به نوعی مدیر سرور لینوکس باشند .

تصور بنده این است که ایشون به دنبال هاست سی پنل هستند .

دوست عزیز سی پنل بر روی سرور های لینوکس نصب می شود و تحت عنوان هاست اشتراکی سی پنل توسط خیلی از شرکت های میزبانی وب ارائه می گردد .

به نوعی خود شرکت های میزبانی وب نرم افزار سی پنل رو می خرند و بر روی سرورشون نصب می کنن و به صورت رایگان به چند هزار کاربر که ازشون هاست می خرند ارائه می دهند و اغلب شرکت های هاستینگ هاست را به صورت یکساله ارائه می دهند .

برای خرید نرم افزار سی پنل که البته فکر نمی کنم منظور شما این کار باشه باید حساب ارزی داشته باشید و ماهانه حدود 60 هزارتومان هزینه لایسنس این نرم افزار هستش و علاوه بر اون برای نصبش باید یک سرور داشته باشید که ماهیانه 60 تومان هم حداقل هزینه اون هستش و ...

با سلام و تشکر ازali09366؛

درست فرمودید،من سایتی را با جوملا طراحی کردم و می خواهم آنرا آنلاین کنم

و نمی دانم که آیا لازم است که خودم نرم افزار Cpanel را برروی سایتم نصب

کنم یا از جائیکه هاست را می خرم و سایتم را آنلاین می کنند، خودشان Cpanel را

نصب خواهند کرد؟

آیا در ایران جائیکه انجمن جوملا اعتبار آنرا تا ئید کند وجود دارد که از آن بتوان دامنه و هاست

را خریداری کرد؟

بسیار متشکرم

با سلام و تشکر ازali09366؛

درست فرمودید،من سایتی را با جوملا طراحی کردم و می خواهم آنرا آنلاین کنم

و نمی دانم که آیا لازم است که خودم نرم افزار Cpanel را برروی سایتم نصب

کنم یا از جائیکه هاست را می خرم و سایتم را آنلاین می کنند، خودشان Cpanel را

نصب خواهند کرد؟

آیا در ایران جائیکه انجمن جوملا اعتبار آنرا تا ئید کند وجود دارد که از آن بتوان دامنه و هاست

را خریداری کرد؟

بسیار متشکرم

بله خودشان نصب کرده اند و آماده است ، نیازی نیست شما کاری انجام دهید .

بله هاستینگ زیر تایید میشه :

فارسی وب هاست | هاست جوملا | هاست نامحدود لینوکس | دامنه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری