azadyamin

مشاوره

13 پست در این موضوع

من می خوام یه قالب فروشگاه یطزاحی کنم به نظر شما از چه فریم ورکی استفاده کنم؟؟

لطفا توضیح بدین دلیل پیشنهادتون را؟

فروشگاه ساز من هیکاشاپ است

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
عرض ادب

دلیل شما چیه که می خواهید از جوملا استفاده کنید برای فروشگاه ؟

هیکاشاپ خودش فروشگاهساز بسیار پرقدرتی هست که امکانات بسیار زیاد و قدرتمندی داره و میشه باهاش یه فروشگاه خیلی قوی تحت جوملا پیاده سازی کرد

دوست عزیز سلام

بهترین فریم ورک برای فروشگاه اوپن کارت ( Opencart )هست.

وبسایت : Just a moment...

ولی از اون بهتر استفاده از میجوشاپ ( mijoshop ) هست که اوپن کارت رو در قالب جوملا به شما عرضه میکنه.

وبسایت : 403: Access Forbidden

من می خوام قالب طراحی کنم؟به نظرتون از چه فریم ورکی استفاده کنم؟

این سوال اصلی من است

هیکاشاپ خودش فروشگاهساز بسیار پرقدرتی هست که امکانات بسیار زیاد و قدرتمندی داره و میشه باهاش یه فروشگاه خیلی قوی تحت جوملا پیاده سازی کرد

بله اما منظور بنده اینه که چرا از پرستاشاپ استفاده نکنند که برای ساخت فروشگاه های حرفه ای استفاده میشه ؟

اگر کسی سایتش رو خیلی وقت باشه که راه اندازی کرده باشه و جوملایی باشه و چاره ای نداشته باشه بله از هیکا استفاده کنند

اما کسی که base کارش قراره فروشگاه باشه خب بهتره بره سراغ فروشگاه ساز های حرفه ای مثلا پرستاشاپ ، اپن کارت با این همه امکانات و کل فریم ورکشون برای فروشگاه بهینه شده

هیکاشاپ چیزی از فروشگاهسازهایی که گفتید کم نداره امکاناتش بیشتر هم نباشه کمتر نیست اگر باهاش کار کرده باشید امکاناتش رو میبنید

این cms یا چیز دیگه ای نیست که سایت رو قوی میکنه این توانایی فردی هست که داره باهاش کار میکنه با همین هیکاشاپ میشه یه سایت فوقالعاده طراحی کرد با بهترین امکانات

این سوال اصلی من است

اگر خودتون کار طراحی میتونید بکنید فریم ورکهای زیادی هست برای بخش فروشگاه قالبهای smart و فریم ورک YT انتخاب خوبی میتونه باشه

این سوال اصلی من است

دوست عزیز میتونید برای طراحی از فریم ورک هلیکس برای طراحی استفاده کنید و اینو من پیشنهاد میکنم

Helix Framework - The Most Powerful Template Building Framework for Joomla

خیلی خوش دست هست و به اسونی میتونید موقعیت ایجاد کنید با اون.

اینم لینک داکیومنتش

Documentation

بله اما منظور بنده اینه که چرا از پرستاشاپ استفاده نکنند که برای ساخت فروشگاه های حرفه ای استفاده میشه ؟

اگر کسی سایتش رو خیلی وقت باشه که راه اندازی کرده باشه و جوملایی باشه و چاره ای نداشته باشه بله از هیکا استفاده کنند

اما کسی که base کارش قراره فروشگاه باشه خب بهتره بره سراغ فروشگاه ساز های حرفه ای مثلا پرستاشاپ ، اپن کارت با این همه امکانات و کل فریم ورکشون برای فروشگاه بهینه شده

در ادامه گفته های صابرخان...

ببنید دوست عزیز وقتی یک فردی در انجمن مرتبط جوملا، دنبال یک کامپوننت فروشگاه ساز میگرده یعنی یک معنی ای داره، اونم اینه که بیس کارش بر پایه ی جوملا هستش!

خب حالا شما به فکر دردسرهایی که این بنده خدا میبایست در مدیریت دو سایت مجزا با امکانات و داستانهای خودش بکش رو نمیکنید!؟

واقعا بهتر نیس توی طراحی و پیاده سازی همه چیز به کمترین بهترین و اپتیمال ترین حد ممکن کوچک و ساده بشه که سررشته ی امور مدیریتی و کاربریف از دسترس نه مدیران سایت و کاربران سایت خارج نشه!

دوست عزیز سلام

بهترین فریم ورک برای فروشگاه اوپن کارت ( Opencart )هست.

وبسایت : Just a moment...

با احترام خدمت شما دوست گرامی؛ اما بهترین سورس Base Shop در دنیا مجنتو (eCommerce Software & eCommerce Platform Solutions | Magento) هستش دوست من... این رو میتونید در سایتهای آنالیزگر سیستمهای مدیریت محتوا در دنیا مطالعه و بررسی کنید..

موفق و سربلند باشید...

در ادامه گفته های صابرخان...

ببنید دوست عزیز وقتی یک فردی در انجمن مرتبط جوملا، دنبال یک کامپوننت فروشگاه ساز میگرده یعنی یک معنی ای داره، اونم اینه که بیس کارش بر پایه ی جوملا هستش!

خب حالا شما به فکر دردسرهایی که این بنده خدا میبایست در مدیریت دو سایت مجزا با امکانات و داستانهای خودش بکش رو نمیکنید!؟

واقعا بهتر نیس توی طراحی و پیاده سازی همه چیز به کمترین بهترین و اپتیمال ترین حد ممکن کوچک و ساده بشه که سررشته ی امور مدیریتی و کاربریف از دسترس نه مدیران سایت و کاربران سایت خارج نشه!

با احترام خدمت شما دوست گرامی؛ اما بهترین سورس Base Shop در دنیا مجنتو (eCommerce Software & eCommerce Platform Solutions | Magento) هستش دوست من... این رو میتونید در سایتهای آنالیزگر سیستمهای مدیریت محتوا در دنیا مطالعه و بررسی کنید..

موفق و سربلند باشید...

سلام مهندس ، عیدتون مبارک

در مورد بحث دوگانگی در اداره و مدیریت سایت بنده عرض کردم از میجوشاپ استفاده کنند که اسکریپت قدرتمند اوپن کارت رو در قالب جوملا در آورده . در تایید فرمایش جنابعالی، برای یک کاربرجوملا از این بهتر مگه میشه !

و در مورد مطلب رتبه بندی اسکریپتهای فروشگاه ساز حرفتون کاملا درسته و من رو حساب اینکه از اوپن کارت خیلی تعریف شنیدم (بخصوص از استاد طالبی) و هم اینکه تجربه کارکردن با اوپن کارت رو دارم و به نظرم آسونترین فروشگاه ساز هست، اوپن کارت رو پیشنهاد دادم.

در کل بنده خودم رو شاگرد شما و دیگر اساتید انجمن میدونم و از نظراتتون استقبال میکنم.

نظر شخصی من اول استفاده از اپن کارت هست و در صورتی که علاقه ندارید از اپن کارت استفاده کنید

هیکاشاپ بسیار قدرتنمد و البته اسان می باشد

من می خوام یه قالب فروشگاه یطزاحی کنم به نظر شما از چه فریم ورکی استفاده کنم؟؟

لطفا توضیح بدین دلیل پیشنهادتون را؟

فروشگاه ساز من هیکاشاپ است

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری