mrksystem

مشکل در نمایش مشخصات محصول hikashop

16 پست در این موضوع

سلام دوستان

من میخوام تو هیکاشاپ آیتم های پایین محصول رو که اصطلاحان مشخصات محصول میگن رو اضافه کنم اما نمیدونم از کجا باید این کارو انجام بدم :( لطفا راهنمایی بفرمایید

عکسش هم ضمیمه کردم

[ATTACH=CONFIG]8401[/ATTACH]

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ممنون از اینکه پاسخ دادید

من به اون قسمت میرم و یک فیلد جدید میسازم و مشخصات رو پر میکنم ، اما موضوع اینجاست که من نمیتونم جدول رو انتخاب کنم ( تصویر ضمیمه )

دوم اینکه فیلد رو که اضافه میکنم در فرم افزودن محصول جدید نمایش داده نمیشه :(

دوست عزیز میبایست فیلدها و گروه فیلدهایی که ایجاد کردید رو به مجموعه هاتون اختصاص بدید.به مدیریت مجموعه برید و توی ویرایش مجموعه؛ فیلدهای اضافی رو بهش اختصاص بدین

بسیار ممنونم از راهنماییتون جناب مردانه زاده .

خدارو شکر مشکلم حل شد . مشکل از نسخه استفاده شده hikashop بود . من نسخه استارتر رو نصب کرده بودم که محدودیت های زیادی داشت . اما با نصب نسخه تجاری مشکل حل شد

ممنون مهندس

من میخام یه سری مشخصات فنی بزارم واسه محصول مث دی جی کالا

بعدش بتتونم با یه ماژول فیلترش کنم

هر کدوم رو لینک آموزش بدین ممنون میشم

اگر مشخصات روی قیمت تاثیر میذاره باید از
https://www.hikashop.com/support/documentation/integrated-documentation/19-hikashop-product-form.html#options

استفاده کنید.

و اگر در قیمت تاثیر نداره باید از
https://www.hikashop.com/support/support/documentation/integrated-documentation/19-hikashop-product-form.html#characteristics
استفاده کنید

ممنون مهندس

اما من مشکلم این نیست

من میخام اون بخش انتهای فیلدهای اضافی رو بسازم و داخل بک اند سایت بتونم در قسمت اضافه کردن محصول ببینمش تا بهش متن اضافه کنم

و در نهایت کاربر ببینه

من مشکلم اینه فیلد میسازم اما نمیتونم هیچ جا چه در بک اند و فرونت ببینمش

در در 5/3/2015 در 11:27، حجت مردانه زاده گفته است :

دوست عزیز میبایست فیلدها و گروه فیلدهایی که ایجاد کردید رو به مجموعه هاتون اختصاص بدید.به مدیریت مجموعه برید و توی ویرایش مجموعه؛ فیلدهای اضافی رو بهش اختصاص بدین

چه جوری مهندس جان

من داخل مجموعه ام جایی نمیبینم که فیلد بشه بهش معرفی کرد

سپاس

به مدیریت جوملا و منوی هیکا برید اونجا بخشی بنام custom field اونجا فیلدهای دلخاوهتون رو بسازید و به مجموعه ای که میخواهید اختصاص بدید.

موفق باشید وس ربلند

در در 12/19/2016 در 11:27، حجت مردانه زاده گفته است :

به مدیریت جوملا و منوی هیکا برید اونجا بخشی بنام custom field اونجا فیلدهای دلخاوهتون رو بسازید و به مجموعه ای که میخواهید اختصاص بدید.

موفق باشید وس ربلند

با سلام مهندس جان

مهندس جان چطور باید به مجموعه وصلش کرد؟

من فیلدهای اختصاصی رو میسازم، داخل صفحه محصول انتخاب میکنم ولی داخل سایت فقط سازنده رو نشون میده

چکار باید کنم؟

خیلی خیلی ممنونم

h2.png

h1.png

h3.jpg

باسلام

من تصور میکنم شما اشتباه میکنید. منظورتون فیلدهای سفارشی هستند. شما بایستی که از طریق منوی Custom Field یا همون ،فیلدسفارشی فیلدهایتون رو بسازید و به بخش محصولات اختصاص و دسته بندی ای که مربوط هستنداختصاص بدید. 

بعد در صفحه در محصول میبایست مقادیرشون رو پرکنید . اینجوری در صفحه محصول و در فیلد همون مشخصات نمایش داده میشن.

البته اگر منظورتون رو درست متوجه شده باشم.

در در 6/19/2017 در 12:04، حجت مردانه زاده گفته است :

باسلام

من تصور میکنم شما اشتباه میکنید. منظورتون فیلدهای سفارشی هستند. شما بایستی که از طریق منوی Custom Field یا همون ،فیلدسفارشی فیلدهایتون رو بسازید و به بخش محصولات اختصاص و دسته بندی ای که مربوط هستنداختصاص بدید. 

بعد در صفحه در محصول میبایست مقادیرشون رو پرکنید . اینجوری در صفحه محصول و در فیلد همون مشخصات نمایش داده میشن.

البته اگر منظورتون رو درست متوجه شده باشم.

سلام،

آقا حجت مثل همیشه عالی.

خدا خیرتون بده زیاد زیاد

بازم ممنون

یا علی

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری