SHAHRAM_PC

تغییر تلفن (بالا سمت چپ) بنر(پایین سمت چپ) قالب قاصدک تولیدی انجمن جوملای ایران

10 پست در این موضوع

با سلام و تشکر از خدمات خوبتون.من نسخه فروشگاهی قاصدک رو از eshopcms خریده ام ولی تلفن با نوار زرد در منو بالا و همچنین بنر فروشگاه ساز قاصدک در فوتر سمت چپ رو نتونستم در مدیریت پیدا کنم.تا تغییرشون بدم.

همچنین ماژول کپی رایت در مدیریت رورو هرچه سعی کردم نتونستم ویرایش کنم. و متنشو عوض کنم.فقط می شد حذف یا غیر فعالش کرد.

با سپاس

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
با سلام و تشکر از خدمات خوبتون.من نسخه فروشگاهی قاصدک رو از eshopcms خریده ام ولی تلفن با نوار زرد در منو بالا و همچنین بنر فروشگاه ساز قاصدک در فوتر سمت چپ رو نتونستم در مدیریت پیدا کنم.تا تغییرشون بدم.

همچنین ماژول کپی رایت در مدیریت رورو هرچه سعی کردم نتونستم ویرایش کنم. و متنشو عوض کنم.فقط می شد حذف یا غیر فعالش کرد.

با سپاس

درود

نوار زرد حاوی شماره تماس بصورت عکس هست که یک تکه با منو طراجی شده . با کمی آشنایی به نرم افزارهای گرافیکی مثل فوتوشاپ میتونید اصلاحش کنید . مسیر عکس : baran/templates/it_theshop/images/nav.png

مورد بعدی هم باز تصویره و مسیرش : /images/eshopcms.png

سلام من قالب فروشگاه ساز قاصدک گرفتم ولی بعد از نصب کلا بهم ریخته لطفا ملاحظه کنید و کمک کنید

اینم لینک سایت من :::::: به فروشگاه ساز قاصدک خوش آمدید!

درود

مدیریت جوملاتون / منوی سایت / تنظیمات کلی / سربرگ سرور

گزارش خطا رو روی "هیچ" قرار بدید

درود

مدیریت جوملاتون / منوی سایت / تنظیمات کلی / سربرگ سرور

گزارش خطا رو روی "هیچ" قرار بدید

اینکار رو انجام دادم ولی بازم فرقی نکرد

برای حذف فوتر فروشگاه ساز قاصدک در مدیریت و یا تیتز بسته فرئشگاهی باران در قسمت کامپونت ها.در مدیریت باید چی کار کرد.؟

کلمه سیستم عامل بالای قالب هم به صورت پیش فرض وجود دارد.چگونه حذف می شود.

درود

نوار زرد حاوی شماره تماس بصورت عکس هست که یک تکه با منو طراجی شده . با کمی آشنایی به نرم افزارهای گرافیکی مثل فوتوشاپ میتونید اصلاحش کنید . مسیر عکس : baran/templates/it_theshop/images/nav.png

مورد بعدی هم باز تصویره و مسیرش : /images/eshopcms.png

سلام

روی عکس فوتر لینک داره آدرسش کجاست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری