alin617

مشکل در قالب yoo_nite

15 پست در این موضوع

سلام

من نسخه فارسی شده قالب Nite رو از سایت gcms21.com دانلود کردم ولی وقتی میخام نوشته های صفحه اصلی سایت رو تغییر بدم در قسمت مدیریت مطلب بخش صفخه اصلی نوشته شده This is hidden article و هیچ چیزی دیده نمیشه برای تغییر نوشته های اون صفحه دوستان خواهشا کمک کنید اصلا فایل سورسش توی روت تو درایو سی کجاست و اسمش چیه برم از اونجا و با notepad تغییر بدم.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

اول برسی کنید شاید ماژول باشه . موقعیت ماژول ها رو tp=1 بزنید چک کنید .

آدرس سایت رو اگر لوکال نیستید قرار بدید هم بد نیست . بعد از انجام کار اول .

سلام ممنون ماژول بود پیداش کردم ولی یه مشکل دیگه برام پیش اومده که وقتی نوشته تیتر صفحه اصلی رو تعییر میدم پایینش یه Widget داره که ناپدید میشه چطوری بیارمش براتون اسکرین میزارم که بهتر متوجه بشید.خودش ناپدید میشه و پائینتر هم نیست من فقز در مدیریت ماژول نوشته رو تغییر میدم و سیو میکنم اینزوری میشه.

http://uupload.ir/files/08v_screenshot_(119).jpg

درود

ویرایشگرتون رو روی کدنگا قرار بدید . وارد تنظیمات ماژول مربوطه بشید و توسط کدها متن رو تغییر بدید

درود

ویرایشگرتون رو روی کدنگا قرار بدید . وارد تنظیمات ماژول مربوطه بشید و توسط کدها متن رو تغییر بدید

ویرایشگر رو چه طوری روی کدنگا قرار بدم ؟ لطف میکنید توضیح بدبد؟

اینو میگه و اجازه نمیده

این ماژول به شما اجازه می دهد تا با استفاده از ویرایشگر wysiwyg ماژول دلخواه خود را ایجاد نمایید.

اصلا فایل های ادیتش توی مسیر روتش در پوشه نصب در wamp در پوشه www دقیقا کجاست ؟ و اسم فایلش چیه؟ از اونجا برم پیداش کنم و با notepad ادیتش کنم فکر کنم اینطوری درست بشه.

اینها که توی فایل ذخیره نمیشه . این موارد توی دیتابیس هست . بهتره هر کاری رو از روشش انجام بدید .

برای تغییر ویرایشگر از تنظیمات کلی باید تغییر بدید

دوستان مشکلات قبلی با راهنمایی های شما برطرف شد فقط یه مطلب دیگه مونده همونو هم راهنمایی کنید دیگه تمومه و خیلی هم متشکرم ازتون

و اینکه اون 4 تا آیکون هایی که تو تصاویر بالا پیوست کردم در صفخه اصلی تم چه طوری تغغیرشون بدم و از آیکون های خودم استفاده کنم در قسمت ادیتور ماژول ها دیده نمی شوند و با ادیتور ساده فقط کد هاشون دیده میشه که اینا هستند.

<ul class="tm-nite-icons">

<li data-uk-scrollspy="{cls:'uk-animation-slide-left', delay:550}"><a href="#"><span class="tm-icon-yootheme-uikit"></span></a></li>

<li data-uk-scrollspy="{cls:'uk-animation-slide-top', delay:300}"><a href="#"><span class="tm-icon-yootheme-warp"></span></a></li>

<li data-uk-scrollspy="{cls:'uk-animation-slide-bottom', delay:300}"><a href="#"><span class="tm-icon-yootheme-widgetkit"></span></a></li>

<li data-uk-scrollspy="{cls:'uk-animation-slide-right', delay:550}"><a href="#"><span class="tm-icon-yootheme-pagekit"></span></a></li>

</ul>

</div>

درود

اینا تصویر نیستند که تغییرش بدید . در واقع برای این اشکال کلاس جداگانه ایجاد شده . شما که میخواید نوشته ها و آیکون ها همه چیو تغییر بدید خب یه ماژول html*سفارشی توی همون موقعیت بسازید و خلاص دیگه چرا اینو ویرایش میکنید ؟؟؟

دوستان من widgetkit نسخه 2.1 برای جوملا 3.3 میخام ازش خیلی خوشم اومده و با سرچ توی گوگل نسخه رایگانشو نتونستم پیدا کنم.کسی میدونه این نسخشو که دمو نیاشه و رایگان باشه رو از کجا میتونم دانلود کنم. ممنون

رایگانش که خود سایت سازنده یعنی یوتم داره . در انجمن هم فکر کنم هم نسخه تجاری هم رایگان منتشر شده

رایگانش که خود سایت سازنده یعنی یوتم داره . در انجمن هم فکر کنم هم نسخه تجاری هم رایگان منتشر شده

خب اصلا اینو بی خیال ،من فقط با اون 4 تا دایره صفخه اصلیش خوشم اومده افزونه یا ماژول دیگه ای وجود داره که کار همونو بکنه و آیکون های داخلشم بتونم تغییر بدم اگه وجود داره لطفا اسمش رو بگید تا از گوگل پیداش کنم.باز هم ممنون

http://uupload.ir/files/flnb_screenshot_(128).png

سلام جناب فلاح خیلی ممنون به کارم اومد ولی منظور من این است که تصویر داخل دایره ها یا همون آیکن هاش به دلخواه خودمون تغییرش بدیم مثلا من با اون کد ها عوضش کردم آیکن چشم و ذره بین و ... ولی من منظورم یه تصویر از داخل سیستم.

مثلا تو این سایت که در موقعیت لوگو به کارش بردم میخام تصویر داخل دایره به لوگوی شرکت همین سایت تغییر کنه که هم آیکن و هم png شو دارم آیا میشه یا نه؟

http://uupload.ir/files/mdh_screenshot_(131).png

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری