alin617

مشکل اطلاعات xml در دسترس نیست

11 پست در این موضوع

سلام دوستان

جدیدا وقتی در مدیریت جوملا وارد هر مطلب که میشم و میخام ادیتش کنم این خطا میاد و نوشته های هیچ مطلبی رو نشون نمیده داستان چیه قبلا درست بود این تصویر که قرار دادم مطلب صفحه اول سایت هست که ماژول هستش.

http://uupload.ir/files/3uar_screenshot_(159).png

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام دوستان

جدیدا وقتی در مدیریت جوملا وارد هر مطلب که میشم و میخام ادیتش کنم این خطا میاد و نوشته های هیچ مطلبی رو نشون نمیده داستان چیه قبلا درست بود این تصویر که قرار دادم مطلب صفحه اول سایت هست که ماژول هستش.

http://uupload.ir/files/3uar_screenshot_(159).png

بقیه قسمتها به درستی عمل میکند؟

جوملاتون رو آپدیت کردید؟

یک بسته خام جوملا رو بروی سایت فعلی اکسترکت کنین میبایست اوکی بشه و مشکلی نباشه.قبل از هر کاری بکاپ داشته باشید

موفق باشید و سربلند

شما فایل های ماژول html سفارشیتون رو مجددا بصورت دستی روی سرورتون آپلود کنین . به احتمال زیاد مشکلتون حل میشه .

این روش در بسیاری موارد و در فروم های خارجی جواب داده .

علت : گاهی بر اثر یک اشتباه یا انتقال نامناسب ممکنه بعضی فایل ها از روی سرور شما حذف بشن یا تغییری در اونها ایجاد بشه که فایل رو از حالت استاندارد جوملا خارج کنه که با جابجایی اونها با نسخه اصلیشون معمولا مشکل برطرف میشه .

موفق باشید

شما فایل های ماژول html سفارشیتون رو مجددا بصورت دستی روی سرورتون آپلود کنین . به احتمال زیاد مشکلتون حل میشه .

این روش در بسیاری موارد و در فروم های خارجی جواب داده .

علت : گاهی بر اثر یک اشتباه یا انتقال نامناسب ممکنه بعضی فایل ها از روی سرور شما حذف بشن یا تغییری در اونها ایجاد بشه که فایل رو از حالت استاندارد جوملا خارج کنه که با جابجایی اونها با نسخه اصلیشون معمولا مشکل برطرف میشه .

موفق باشید

سوال ایشون فکر نکنم ارتباطی به ماژول های دستی داشته باشه دوست من!؟؟

لطفا متن تاپیکشون رو با دقت بیشتری بخونید!!!

متشکر

جناب حجت زاده من فکر می کنم ایشون منظورشون رو اشتباه بیان کردن که البته خودشون باید اینو بگن

اینکه منظورشون مطالبیه که در موقعیت ماژول ها و با html دستی ایجاد میشه یا هر نوع مطلبی حتی مطالب جوملا

به نظر بنده ایشون فقط ماژول html دستیشون مشکل داره

باز هم خودشون باید بگن

ممنون

سوال ایشون فکر نکنم ارتباطی به ماژول های دستی داشته باشه دوست من!؟؟

لطفا متن تاپیکشون رو با دقت بیشتری بخونید!!!

متشکر

دوستان ممنون

با ایجاد مطلب جدید مشکلی نیست این مشکل در ماژول های خود قالب به وجود اومده که در وافع نوشته های صفحه اصلی سایت ماژول هستند. در واقع فقط و فقط برای اون ماژول هایی که مربوط به خود قالب هست و نوشته های پیش فرض صفحات در اون ها است این مشکل به وجود اومده

قالب سایت ،قالب yoo nite ، از شرکت yootheme است.خواهشا با دونستن اسم قالب حالا که مشکل رو متوجه شدید بگید که کدوم فایل ها رو در کدوم قسمت دوباره بایستی آپلود کنم تا مشکل حل بشه؟

بقیه قسمتها به درستی عمل میکند؟

بله به درستی عمل میکنند.

جوملاتون رو آپدیت کردید؟

یک بسته خام جوملا رو بروی سایت فعلی اکسترکت کنین میبایست اوکی بشه و مشکلی نباشه.قبل از هر کاری بکاپ داشته باشید

موفق باشید و سربلند

خیر آپدیت نکردم نسخه 3.3 هستش.

ویرایش شده در توسط Masood Ashoori

دوست عزیز شما همون ماژول html سفارشی رو فعلا دوباره فایل هاشو آپلود کن . اگه درست نشد ، مجدد اینجا بقیه احتمالات رو بررسی کنیم .

دوست عزیز شما همون ماژول html سفارشی رو فعلا دوباره فایل هاشو آپلود کن . اگه درست نشد ، مجدد اینجا بقیه احتمالات رو بررسی کنیم .

سلام seven7777777 عزیز با راهنمایی شما مشکل خوشبختانه برطرف شد فقط یه سوال دیگه داشتم اینکه من میخام توی سایتم سیستم خبرنامه پیامکی راه اندازی کنم و پنل اون رو هم از سایت پیامک ایرانیان خریداری کردم که وقتی کامپوننت و ماژولش رو

نصب کردم بایستی که source gardian رو سرور نصب باشه که وقتی از مدیر سرورم خاستم تا نصبش کنه میگه که هاست شما اشتراکی هست و نمیشه و از این حرف ها حالا من چه باید بکنم آیا راست میگه یا نه ؟یا میخاد اذیت کنه چیه ماجرا؟حالا من موندم یه پنل پیامکی 200 تومنی.

نه خوب

قائدتا بحث اذیت کردن نیست

به هر حال تو سرورای اشتراکی بخاطر یک نفر هر کاری نمی کنن

این مورد هم از اون موردا هست

البته منظورم این نیست تو تمام سرورهای اشتراکی این مورد غیر فعال باشه ها

شما کافیه سرورتون رو عوض کنید و یه هاست که این مورد روش فعاله یا در آینده براتون فعال می کنن انتخاب کنید و یا اینکه سرور اختصاصی بگیرید که خوب هزینه بر هم هست .

تمام اینها هم به این خاطر هست که سایتی که شما ازش سامانه پیامک گرفتید ، سورسهارو با این مورد کد کرده

پس نهایتا دوتا کار می تونید بکنید :

1. تغییر هاستتون

2. تغییر سامانتون به یه سامانه که نیازی به این مورد نداشته باشه

موفق باشید

من از 2 سایت مختلف کامپوننت و ماژول های مربوطه رو دانلود و نصب کردم و هر دو اونا به پلاگین source gardian نیاز داشتند. میشه شما یه سایت سامانه پیامکی معرفی کنید یا کامپوننت و ماژولی که این پلاگین s g رو نیاز نداشته باشه و با

جوملا 3 سازگاری داشته باشه.؟ ممنون

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری