majid_tiger

افزونه جهت مطالب اختصاصی برای هر کاربر

5 پست در این موضوع

سلام ، من در اینترنت زیاد جستجو کردم و در این سایت هم که موارد مشابه بود ، بی جواب مانده بود ، افزونه noixACL رو جستجو کردم فقط برای جوملا 1.5 بود .

در جوملای 3 می خوام ادمین مطالبی رو برای کاربرانی که توسط خودش ساخته میشه رو قرار بده و مطلب هر کاربر فقط با لاگین کردن کاربر قابل دسترس باشه .

روی دسترسی های خود جوملا امتحان کردم نشد ( یا من نتونستم ) لطفا اساتید و دوستان راهنمایی بفرمایید .

قبلا از همکاری شما کمال تشکر را دارم .

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام ، من در اینترنت زیاد جستجو کردم و در این سایت هم که موارد مشابه بود ، بی جواب مانده بود ، افزونه noixACL رو جستجو کردم فقط برای جوملا 1.5 بود .

در جوملای 3 می خوام ادمین مطالبی رو برای کاربرانی که توسط خودش ساخته میشه رو قرار بده و مطلب هر کاربر فقط با لاگین کردن کاربر قابل دسترس باشه .

روی دسترسی های خود جوملا امتحان کردم نشد ( یا من نتونستم ) لطفا اساتید و دوستان راهنمایی بفرمایید .

قبلا از همکاری شما کمال تشکر را دارم .

uddeim یک سیستم جامع پیام رسان میباشد برای همه کسانی که یک سیستم پیام رسان خصوصی یا پی ام اس را لازم دارند.

uddeIM - Joomla! Extension Directory

افزونه تبادل پیام (UddeIm) - نسخه 2.7 - پارسی

ارسال پیام خصوصی به کاربرا.

به نظر من اینجوری بهتزه تا دستزسی مطلب رو بدی به یه گروه و هر کاربر و بزاری تو یه گروه.

البته با این حرکت میتونی اما کاربرا زیاد بشه مشکل ساز میشه برات

سلام و تشکر از توجه شما ،

ولی من فقط نمی خوام پیام رسانی کنم ، من یکسری گزارشات متنی و یا فایل رو می خوام در اختیار کاربر قرار بدم که برای هر کسی منحصر بفرد باشه .

مثال : در یک شرکت ساختمانی برای یک کارفرما دسترسی ( حساب کاربری ) تعریف بشه و پیگیری کارها و گزارشات مربوط به روند کار رو از طریق سایت شرکت و با حساب کاربریه خودش دنبال کنه .

سلام منم چنین افزونه ای نیاز دارم ولی با این تفاوت که ادمین مطالب رو برای هر کاربر که منحصر به فرد خود کاربر است ببینه قرار بده و کاربران

من یه افزونه جوملا 2.5 میخوام که افراد یه سازمان با توجه به شماره شناسنامه و کد ملی خودشون وارد محیط اختصاصی خودشون بشن و هر کس بتواند یه سری اطلاعات مانند مبلغ واریزی،سال استخدام و .... رو ببینن.شبیه به این افزونه در چند سایت دیدم که دمو ان را واستون پیوست میکنم/اگر افزونه یا برنامه تحت وب بهتری هم سراغ دارید ممنون میشم راهنمایی کنید.لازم است یگم پس از ورود برای اولین بار هر عضو بتواند رمز عبور خود را عوض کند

http://persian.maskanchitgar.ir/emtiaze/

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری