tnt6667

انتقاد|| مشکل اصلی و اصول

68 پست در این موضوع

بله ساعت هست ولی بهتره ساعت سایت هم تنظیم باشه تا مدیران بدونن و بتونن راحتتر به تاپیکها در چه زمانی پاسخ داده شده و مدیریت زمانی ساده تر بشه.

فکرکنم تمام فروم های vb از تاریخ میلادی استفاده میکنند که به نظرم مدیران اونا نتونستند تاریخ رو به دلایلی شمسی کنند (حتما اشکالی بوجود می امده )

من هم با داشتن تاریخ و زمان فارسی تاپیک ها موافقم و لی به دلیل بالا اصرار نمیکنم که حتما شمسی بشه ولی اگر بشه خبلی بهتره

واقعا گاهی اوقات حوصله نمیکنم بشینم حساب کتاب کنم که این پست مال چه تاریخی بوده

در مورد چت روم هم موافقم که یه چت روم در انجمن باشه به دلایل ذیل:

استادیوم های تمرین ورزشی مجهز به استخر و سونا و حداقل یه دوش حمام هستند که بازیکن پس از یک تمرین سخت بتونه یه حالی به بدنش بده

به نظرم اگر کاربران انجمن هم یه فضای زنگ تفریح داشته باشن بد نیست

البته اونجا هم باید یک مدیر داشته باشی (یه مدیر جوونتر ترجیحا ) که نزاره کار به دعوا برسه و در حقیقت سر چهار راه خالی نباشه که

ضمنا یه جوریهم باشه که گوکل و سایر رباتهای نامحرم داخل نشن و محدود به اعضا باشه

و دلیل مهمتر اینکه اینجوری کاربری تاپیک ها رو به انحراف نمیکشونه تا خودش سرگرم بشه و خدای نکرده تعداد پست هایش رو اینجوری بخواد زیاد کنه (چون تو چت روم خالی شده )

از مدیران هم میخوام تا بر ارسال ها سخت گیری بیشتری بکنن تا اسپم کم بشه و اگر شده ارسال های زائد رو حذف کنن

باور کنید بعضی از تاپیک ها به شدت طولانی شدن جوری که ادم رغبت نمیکنه تا اخرش رو بخونه مخصوصا وقتی میبینه که جهت تاپیک مرتب عوض میشه و و و

خیلی عذر میخوام و قصد جسارت و توهین و مقایسه ندارم

هر انجمنی یک سری نکات مثبت و منفی داره و نمیشه گفت که فلان انجمن ایده ال ایده ال است و این مطلب که میگم قصدم کم کردن ارزش این انجمن و بالا بردن انجمن دیگری نیست

فقط میخوام یه نکته مثبت در زمینه انجمن رو یادداوری کنم

الان در انجمن های جوملا فارسی و جومینا به شدت با پست های اسپم که باعث اتلاف وقت خوانند گان میشه برخورد میشه ولی این مطلب در جومفا اصلا دیده نمیشد و این انجمن هم یه مقداری داره کم برخورد میکنه واگر سنگ بنا بخواد همینجور کج باشه دیگه در اینده این انجمن تبدیل میشه به یک چت روم که از همه چیز صحبت بشه غیر از جوملا

بازم عذر میخوام و هیچ قصد و منظور و مقایسه ای در کار نبود و فقط یک نکته مثبت یادداوری شد

هر انجمنی ارزش های خودش رو داره و من خودم در جومفا و جوملا فارسی و جومینا و این انجمن عضو هستم و همه رو به یک چشم می بینم و یک اندازه دوست دارم چون همه اینها حداقل یک وجه مشترک دارن باهم :

همه برای ارتقای جوملای فارسی و کمک به کاربرانی مثل من تلاش میکنند و اگر اینا نباشن جوملا نیست و بعدش هم ما نیستیم

و خدا شاهده من فرصت زیادی ندارم که بزارم برای جوملا ولی قلبا دوست دارم هر روز حداقل یک ساعت در هر یک از این انجمن ها فعالیت کنم بدون اینکه بخوام دنبال ستاره یا رسیدن به مقامی باشم

همینکه یکی مشکلش حل میشه و تشکر میکنه یه دنیا با ارزشه و هیچ ستاره و مقامی در انجمن نمیتونه همچین حسی به ادم بده

خب طولانی شد ببخشید

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

اگر کاربران آنلاین هم مشخص باشن خوب می شه ها

یاعلی

درود و تشکر از ارائه انتقادات بجا و پیشنهادات خوب

تمام مواردی که فرمودید رو مطالعه کردم و خوشحالم که وقت خودتون رو برای ارائه این موارد در اختیار انجمن قرار دادید.در خصوص چت روم باید نظر سنجی انجام بشه بین مدیران تا تصمیم گیری کنیم چون چت روم مزایا و معایبی داره که معایب اون برای انجمنهای تخصصی بر مزایای اون قالب هست.

در خصوص اسپم هم دقیقا حق باشماست و از این پس نظارت بیشتری برای جلوگیری از ارسال اسپم میکنیم تا فعالیت انجمن متمرکز بر آموزش و پشتیبانی باشه

ارسال شده در (ویرایش شده)

درود

منظورم

آمار کاربران آنلاین بود

پست نمی دونم چه طور تکراری شد

ویرایش شده در توسط tnt6667

درود

آقا ما مخلصیم این قالب موبایل هم ردیف کنید که از طریق موبایل انجمن پوکیده ها ......

این قابلیتی که تشکر کردن رو غیر فعال می کنند کاربرا

رو از کار بندازید...

الان اسپم ها داره زیاد میشه....

درود

ی سوال داشتم

بنر های بالای انجمن دوستان یک طورای تبلیغاتیه......؟

-*

پس حق طراحان عام اینطوری میمیره که

اینجا که همچیز خوبه خصوصی و اختصاصی داره می شه درسته ؟

بنر های بالا خدمات رایگان انجمن جوملای ایران به جامعه جوملاست .. این خدمات رو خود کاربران به کاربران ارائه میدهند و مدیران انجمن صرفا به عنوان مدیر و ناظر بر این امر نظارت خواهند داشت..

خود شما هم میتوانید ارائه دهنده این خدمات باشید و حتی ممکنه کاربری حاضر باشه برای دریافت خدمات با درجه کیفیت بالاتری هزینه هم به شما پرداخت کنه.

برای هر یک از این خدمات گروهی متشکل از خود کاربران انجمن تشکیل خواهد شد و کاربر محور خواهد بود.

انجمن جوملای ایران به عنوان آغاز کننده پشتیبانی حرفه ای و قدرتمند توام با توسعه و آموزش وظیفه خود میداند که این خدمات را به کاربران گرامی ارائه دهند

درود بر طالبی جان

ولی می دونی چیه تیتر شده خوب نیست

خوب این کا رکه همینطوری هم داره انجام یم شه طرف میاد در خواست میده کسی برسه انجام میده

اینطوری بیشتر به تبلیغ افراد خاصتی شده ....

من و شما که به حق همه حالا طراحان احترام بگذاریم

در کنار این موارد که فرمودید این روش هم مزایای خاص خودش را داره . علاوه بر جذب کاربران و دسته بندی آنها در گروه های مختلف این کار جنبه های پویایی و اعتماد سازی هم داره .

بحث افزونه های تجاری چی میشه . اقای طالبی

معمولا درخواست فارسی سازی و اضافه کردن امکانات به افزونه های تجاری زیاد هست .

افزونه های تجاری در بخش "درخواست فارسی سازی افزونه ها" قرار میگیره یا نه .؟

در کنار این موارد که فرمودید این روش هم مزایای خاص خودش را داره . علاوه بر جذب کاربران و دسته بندی آنها در گروه های مختلف این کار جنبه های پویایی و اعتماد سازی هم داره .

درود

درسته قبول ، ولی باید عام باشه اگر قرار تو انجمن به اسم پشتیبان و توسعه دهنده هست

مثل برید نگاه کنید پشتیابن جوملا تو هند رو خوب می بینید موضوع مطرح میشه هرکس هرچی داره رو می کنه

نه اینکه تیم مدیریتی این میشه همن کاری که ...

خوب منم قبول دارم ولی بخش بندی رو می شه تو انجمن ها هم انجام داد

بازم انتقاد بود نه چیزه دیگه ای

قوانین رو خودمون برای خودمون بنویسیم .

سلام

در باره "پشتیابن جوملا تو هند" یا هرجای بگم که اونا از این نرم افزار استفاده مادی میکنن پس براش خرجم میکنن

بعدشم شما هم بیجای این که ایراد بگیری لطفا به عنوان برادر کوچکتر پیشنهاد میکنم گوشی از کارو بگیری تا هم کمک کنی هم مفید باشی

کسایم که تو این مورد فعالیت میکنن یک شخص نیستن بلکه تیمی این کارو میکنن و خدمات حالا پولی یا رایگان .....

مال من انتقاد بود نه چیزه دیگه ای دوست عزیز

در باره "پشتیابن جوملا تو هند" یا هرجای بگم که اونا از این نرم افزار استفاده مادی میکنن پس براش خرجم میکنن

بعدشم شما هم بیجای این که ایراد بگیری لطفا به عنوان برادر کوچکتر پیشنهاد میکنم گوشی از کارو بگیری تا هم کمک کنی هم مفید باشی

کسایم که تو این مورد فعالیت میکنن یک شخص نیستن بلکه تیمی این کارو میکنن و خدمات حالا پولی یا رایگان .....

مال من انتقاد بود نه چیزه دیگه ای دوست عزیز

درود

ما که چندین ساله گوشه ایشو گرفتیم

مشکلی هم نداریم

منم انتقاد کردم نه چیزه دیگه ای

کش دانی هم نیست انقادی بود جواب هم گفته شد

درود

-*

کاش این امکان هم برای آخرین ارسالی ها در صفحه نخست هم ردیف میشه که هر تاپیک بجز اینکه کی نویسندش هست بخش انجمنش هم مشخص باشه خوبه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری