tnt6667

انتقاد|| مشکل اصلی و اصول

68 پست در این موضوع

دورد بر ابولفضل جان

آقا ی مشکل البته امیدوارم که...

پلاگین اخطار پیام خصوصی خوانده نشده ران نشده

-------------------------------------------------------+

یعنی طرف هر دقیقه صندوقشو باید چک کنه ، اگر پلاگین نصب شه دیگه هر وقت پیام داشت بهش اخطار میده

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

اگر بتونی پلاگین رفرش اتوماتیک صفحه رو برای این نسخه وی بی پیدا کنی عالیه

---------------------+

اگر پیدا کنی و بنصبی بعد کاربرا نیاز ندارن رفرش کنند شما تایم میدید مانند گوگل + خود به خود رفرش می شه

ی پیشنهاد دیگه هم دارم که بیشتر ربط داره به قالب انجمن که قبلا گفتم

ولی این لگو هم در حد انجمنی به نام انجمن جوملا ایرانی نیست چون باید یواش یواش فراتز از اینا بریم

ارسال های جدید در سمت راست رو اگر زحمت بکشید تعداد پست هارو بیشتر کنید تا با ستون های چپ انجمن برابر و یکسان بشه شکل بهتری میگیره

البته اگر پلاگین دیگری هم بگذارید که بهتر مثلا آمار تکمیلی یا تبلیغاتی

نمیدونم پر شه جای خالی بهتر

ممنون

ابوالفضل جان منم میخواستم همینو بگم که یاسین گفت.

یه نظری هم دارم شاید خوب و بعصی اوقات هم درده سر ساز میشه :13:

میگم یه بخش پشتیبانی آنلاین بزاریم و قسمت بندی کنیم و هرکسی در اون حیطه بشینه بصورت آنلاین کاربرانو راهنمایی کنه.

این کار تکی هست ولی مشکلاتی رو خواهد داشت ولی خوب برای جذب کاربر خیلی مفید هست.

آره از نظر لوگو یاسین راست می گه به نظر من یه مسابقه طراحی لوگو بزاری خیلی جالب میشه ، البته یکم باید صبر کنی تا کاربرا زیاد شه بعد یه مسابقه لوگو بزاری تا کاربرا برات لوگو بزنن !

ولی کاش سیستم انجمن رو هم با ipb می زدی چون واقعا خیلی جالب هست

ممنونم از نظرات عزیزان

در خصوص نمایش پیام خصوصی تصمیم گرفته شد که تا افزایش کاربران پلاگین نصب نشه و هر وقت بازدید انجمن به سطح قابل قبول رسید پلاگین مورد نظر نصب بشه تا نیاز به رفرش کردن صفحه نباشه

مصطفی جان بخش پشتیبانی جداگانه ای فعلا صلاح نیست ایجاد بشه تا کاربران و فعالیت زیاد بشه همونطور که اشاره فرمودی پشتیبانی مستقل دردسر خواهد داشت اینطور تصور کن که هر کاربری بخواد مشکلات خودش رو از طریق پیام خصوصی با مدیر برطرف کنه!! خب این یعنی فاجعه

لوگو رو موافقم که جالب نیست ولی امین جان اشاره کردن که وقتی کاربران زیاد شدند مسابقه طراحی لوگو میزاریم تا یک لوگو مناسب ساخته بشه

در خصوص ستون سمت راست هم من سعی کردن اندازه رو مناسب کنم که با سمت چپ یکی بشه فضای خالی رو هم میخوام یک ماژولی بزارم که به قول شما آماری چیزی نمایش بده

مشکل پیام خصوصی هم که مدیران آزمایشی داشتند برطرف شد

سلام...

در مورد لوگو...

اگر بخوای میتونم به یکی از اساتید گرافیک ایران بسپارم که یه لوگوی مشتی بزنه...

در ضمن میتونیم از ایشون بعنوان مدیر بخش گرافیک هم استفاده کنیم.

الحق و الانصاف کارش 1هه!

ناگفته هم نمونه که ایشون قصد داره که آموزشهای خیلی خوبی رو حول گرافیک و مباحث پیرامونش ، تو انجمن قرار بده...

ُسلام من یک چیزی می تونم بگم؟

:o

با فونت نقل قول مشکل دارم

جناب طالبی یک جورایی چشم آدم اذیت می شه وقتی مطلب نقل قولی رو توی انجمن می خواد بخونه

بک گروند سفیده فونت هم واسه پیام نقل قول این شکلی میشه باعث می شه خوانایی کم بشه

البته شما استاد مایید باز بهتر می دونید :4d564ad6:

من یه انتقاد دارم از خود شخصی آقای طالبی ، من اگر یادت باشه در جومفا بهت یک افزونه رو گفتم مشکلی داره ، در پیام خصوصی ، و قرار شد خبر بدی و ...

حالا به کنار که رسیدگی نکردی در صورتی که گفتی خبر میدم . من 2 ماه صبر کردم اما واقعا برای شما خیلی زشته ، بهت هم گفته بودم حداقلش اگر نمیتونی به من بگو که من نتونستم یا وقت نمیکنم یا هر چیزی ...

اما متاسفانه با وجود اینکه پیام های زیادی بهت دادم ، ایمیل هایی هم زدم .... اما دریغ از یک جواب ، اون مشکل رو خودم حل کردم ولی خوب جای گفتن داشت تا انشاالله این اخلاق بد رو عوض کنی ...

امیدوارم باعث ناراحتیت نشه ، چون به قوله علی (ع) ، بهترین دوست شما کسیه که صفات بدت رو بهت بگه . :rolleyes:

درسته صفات بد زیاد دارم ولی یه چیزی رو ندارم و اون اینکه اگر به شخصی بگم کاری رو انجام میدم حتما انجام میدم... متاسفانه اون زمان من یک ماهی اصلا به جومفا نیومدم دوستان در جریان هستن و اصلا پیام خصوصی نمیرفتم باز کنم که ببینم کی چی داده ... ولی همیشه این رو در نظر داشته باش که بجای صبر کردن برای پاسخ پیام خصوصی در یک انجمن ، یک تلفن کوچولو میتونه کمک بیشتری کنه..

به هر حال اگر کوتاهی شده عذرخواهی میکنم

قصد ادامه بحث و ندارم چون خودم حلش کردم و اینکه اگر ازت ناراحتی داشتم در انجمنت فعالیت نمیکردم و .. ولی پیام های خصوصی در جومفا وقتی کسی بازش کنه ، مشخص میشه که خوانده شده یا نه ، پیام هایی که ارسال میکردم ، خوانده میشد حالا توسط خودت یا کس دیگه نمیدونم . در کل تمام شدست . آرزوی بهترین ها .

ی مشکل بـــــــــــــــــــــزرگ

حتما رفع شه

ساعت و تاریخ انجمن اصلا کوک یا همون تنظیم نیست

عزیز درود بر شما

مدیرانش = جمع بسته شده

نمیبینیش = فرد

دنبال کی می گردید تا بگیم بیاید سمتتون

در ضمن اینجا که جای چنین پست نیست ، ماشالله خودتون که اینا رو میدونید نیازی به گفتن من نیست .

موفق باشید

عزیز درود بر شما

مدیرانش = جمع بسته شده

نمیبینیش = فرد

دنبال کی می گردید تا بگیم بیاید سمتتون

در ضمن اینجا که جای چنین پست نیست ، ماشالله خودتون که اینا رو میدونید نیازی به گفتن من نیست .

موفق باشید

لطفا احترام رو رعایت کنید !

منظور شاهین جان لینکی هست که لیست مدیران رو نمایش میده

ابوالفضل جان چیزی نبود

خوب سوال گنگ بود

خوش باشید

شرمنده

این رنگ قالب رو نمیشه کاریش کرد؟

حداقل دورنگش کنین :)

یه پیشنهاد کوچولو:

تا وقتی که انجمن کاربراش زیاد میشن یه چت باکس برای کاربرانی که پستهاشون از یک حد گذشته بزنین دلمون پکید:D

تا وقتی که انجمن کاربراش زیاد میشن یه چت باکس برای کاربرانی که پستهاشون از یک حد گذشته بزنین دلمون پکید:D

با سپاس از نظرتون دوست عزیز.

لطفا میشه کمی توضیح بدید که یعنی چی!؟

ببخشید متوجه منظورتون نشدم (اصلاً!)

ارسال شده در (ویرایش شده)

به عبارت دیگه یه چت باکس هم بذارین گوشه فروم

و تنظیم کنین که مثلا کاربران بالای 30 پست فقط بتونن ببینن...

به درد حال و احوال و اینجور مساول روزمره میخوره شدید :D

یه چیزی شبیه این:

[ATTACH=CONFIG]38[/ATTACH]

ویرایش شده در توسط Sajad dp

درود بر شما

اینطوری خوبه ها ولی برای انجمنی همچون انجمن جوملا ایران خوب نیست

البته نظر شخصیه

---*

اگر اینطوری بود می اومدیم چت روم نصب می کردیم نه فروم><><شوخی بودا><><

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری