ioomla

آیا داشتن دو دامنه کوتاه و بلند برای برند جالب است؟

11 پست در این موضوع

سوال من اینه که آیا داشتن دو دامنه

TheFullBrandName.com

fbn.com

کار جالبی هست یا نه؟

دامنه اول که نام کامل برند هست دامنه اصلی است و دومی مخفف اونه که در تبلیغات به عنوان آدرس سایت ارایه میشه و به دامنه اول ریدایرکت میشه

نمی دونم این سوال از قبل جواب داره یا نه ولی بهرحال برا خودم مطرح شده و جوابشو نمیدونم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

ببینید یکم مبحث گستردست . یک بحث داریم تحت عنوان سئو که با بحث برندینگ متفاوته . اینجوری مطرح میکنم الان شما یک برند مثلا YourBrand دارید شما می خواید با کلمات کلیدی که مربط با فعالیتتون هست سایتتون رو بالا بیارید و در واقع بهینه کنید یا اینکه اصلا بحث سئو براتون مهم نیست و میخواید یک مارک تجاری رو تبلیغ کنید ؟

اگه مورد اول هست و سئو مورد نیازه دو دامنه بروی یک هاست یا حتی با هاست جدا و مطالب یکسان توصیه نمی شود .

اگه مورد دوم هست مشکلی نداره و روش بدی هم نیست

بله موضوع اصلی بحث برندینگ هست ولی میخوام بدونم آیا تاثیر بدی روی سئو داره یا نه

اینکه شما یک دامین اصلی با نام کامل برند خودتون داشته باشید و بالای صفحه*تون باشه و حالشو ببرید! ولی مثلا وقتی میخواید سایت را به کسی معرفی کنید از نام مخفف استفاده کنید یا توی تبلیغات از این آدرس استفاده کنید

آیا این متداول و منطقی هست؟

هیچ ایرادی نداره؟

بله موضوع اصلی بحث برندینگ هست ولی میخوام بدونم آیا تاثیر بدی روی سئو داره یا نه

اینکه شما یک دامین اصلی با نام کامل برند خودتون داشته باشید و بالای صفحه*تون باشه و حالشو ببرید! ولی مثلا وقتی میخواید سایت را به کسی معرفی کنید از نام مخفف استفاده کنید یا توی تبلیغات از این آدرس استفاده کنید

آیا این متداول و منطقی هست؟

هیچ ایرادی نداره؟

عرض کردم خدمتتون اگه هدف سئو نیست مشکلی نداره و خیلی هم خوبه . میتونید هر دو دامنه رو روی یک هاست داشته باشید . ولی از نظر سئو تاثیر بدی داره و نمره منفی بهتون تعلق میکیره . در مورد دلایلش هم قبلا تو انجمن بحث شده سرچ کنید به نتیجه میرسید

نشد برادر

عرض کردم نمیخوام هزینه سئو داشته باشه

اینکه من یک دامنه پارک داشته باشم و 301 کنم مگه برای سئو بده؟

سوال من اینه که آیا این فکر ایراد سئو یا غیر سئو داره یا خیر؟

اینجا جایی برای سوالات سئو نداره

لطفا یکی به این سوالات جواب بده

1. آیا پارک کردن یک دامنه مخفف و ریدایرکت کردن به دامنه کامل فکر خوبیه؟

2. آیا پارک کردن یک دامنه برای سئو بده و آیا پارک کردن از پنل مدیریت هاست کافیه یا باید از htaccess هم اقدام کرد

3. من یک بار یک دامنه پارک کردم ولی گوگل اون رو هم ایندکس کرد! باید چیکار کرد که گوگل دامنه پارک را ایندکس نکنه

اینجا جایی برای سوالات سئو نداره

لطفا یکی به این سوالات جواب بده

1. آیا پارک کردن یک دامنه مخفف و ریدایرکت کردن به دامنه کامل فکر خوبیه؟

2. آیا پارک کردن یک دامنه برای سئو بده و آیا پارک کردن از پنل مدیریت هاست کافیه یا باید از htaccess هم اقدام کرد

3. من یک بار یک دامنه پارک کردم ولی گوگل اون رو هم ایندکس کرد! باید چیکار کرد که گوگل دامنه پارک را ایندکس نکنه

1-نه اصلا این کار رو نکندید ضرر داره برا سئو

2- این کار رو انجام ندید

3- کلا پارک کردن یک دامنه ایجور مشکلات رو داره

با سلام

اگر نام برند شما کوتاه باشد تنها نام برند برای دامنه کافی است

ولی اگر نام طولانی دارد ،به چند دلیل نامی اختصار و کوتاه مناسب تر است از جمله:

1-ارزش دامین های کوتاه بیشتر است از دید موتورهای جستجو

2-راحت حفظ می شوند و به یاد مخاطبین می مانند

3-در سئو تاثیر گذار است

و...

مثال های زیادی در این رابطه هست ،یک نمونه که همه می شناسید سایت باشگاه خبرنگاران جوان هست به نشانی yjc.ir

برای راهنمایی بیشتر می تونید انتخاب دامین مناسب یا از این قبیل جملات را سرچ کنید

موفق باشید

شما فرض بگیرید که دامنه اصلی خیلی هم طولانی نیست و مثلا نیاز به اسپلینگ دارد ولی بهرصورت نام برند است و بودنش بالای صفحه ارزش معنوی زیادی دارد

آیا واقعا راهی نیست به گوگل حالی کنیم که دامنه پارک شده را ایندکس نکند؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری