حجت مردانه زاده

*هدیه بزرگ عید شعبان* شاپــَــرک قویترین و زیباترین بسته آماده نصب فروشگاهی جوملا3.0

135 پست در این موضوع

پس مجبورید هاستتون رو تغییر بدین و از یک شرکت دیگه بگیرین که هاستش با جوملا 3 سازگارباشه

میتونید یک هاست بهم معرفی کنید؟ با پشتیبانی قوی

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

اگه تبلیغ نباشه و بالا هم تبلیغش هست سایت مدیرهاست

من چندتا سایت روی این هاست دارم و راضی هستم و سریع پاسخگو هستن

با سلام .

هنگامی که موس را بر روی دسته بندی عمودی کنار سایت می بریم . زیر مجموعه ها به جای اینکه در سمت چپ نمایش دهد در سمت راست می اید و عملا قابل مشاهده نیست !!!!

برای رفع این مشکل باید چه کرد ؟

سلام

دوست عزیز اصلا نیاز نیست کدهای سی اس اس رو بهم بریزید

مدیریت ماژول منو فلت رو باز کنید و زیر منو ها رو باز شدن از چپ ست کنید

با سلام .

هنگامی که موس را بر روی دسته بندی عمودی کنار سایت می بریم . زیر مجموعه ها به جای اینکه در سمت چپ نمایش دهد در سمت راست می اید و عملا قابل مشاهده نیست !!!!

برای رفع این مشکل باید چه کرد ؟

سلام

به ماژول مربوطه مراجعه کرده و right رو به left تغییر بدید

این که تبلیغه !! البته تا اونجایی که من یادمه

شاید قوانین فرق کرده!!! هان

قصد تبلیغ نبود گفتی هاست خوب منم این رو معرفی کردم. فقط همین منم مثل شما یه کاربرم:yoho:

سلام خسته نباشید آقا حجت به خاطر قالب زیبا ! فقط یک سوال این پلاگین پرداخت پاسارگاد رو که فرمودید باهاش هست در کدوم قسمت هست؟؟ چون من نتونستم پیدا کنم و این که اون منویی که کدش رو دادید و درست شد عکس هاش که کنارش هست باز نمیشه! چطوری میشه اون رو درست کرد؟؟ با تشکر از زحمات شما!

آقا ظاهراً فایل های ترجمه کامپوننت ویرچومارت مشکل دارن بعضی از متن ها یا ترجمه نشدن یا اینکه همون متن کد نویسی رو بالا میارن لطفاً اگه می شه فایل زبان افزونه رو برامون قرار بدید تا بتونیم جایگزین کنیم .

باسلام خدمت دوستان ...

! فقط یک سوال این پلاگین پرداخت پاسارگاد رو که فرمودید باهاش هست در کدوم قسمت هست؟؟ چون من نتونستم پیدا کنم و این که اون منویی که کدش رو دادید و درست شد عکس هاش که کنارش هست باز نمیشه! چطوری میشه اون رو درست کرد؟؟ با تشکر از زحمات شما!

احتراماً درگاه های مستقل بصورت تجاری عرضه میشه....

آقا ظاهراً فایل های ترجمه کامپوننت ویرچومارت مشکل دارن بعضی از متن ها یا ترجمه نشدن یا اینکه همون متن کد نویسی رو بالا میارن لطفاً اگه می شه فایل زبان افزونه رو برامون قرار بدید تا بتونیم جایگزین کنیم .

آخرنی ترحمه بهینه برای جوملا 3.0 رو میتونید از لینک زیر دریافت کنید

Core, Modules, Plugins Language Packs fa-IR language pack

موفق باشید و سربلند

درود بر شما

در نمایش سریع محصول، دیگر تصاویر محصول لود نمی شوند

هنگامی که ماوس بر روی قسمت های مختلف تصویر قرار می گیرد و زوم تصویر فعال می شود فقط در همان قسمت اسکرول افقی می خورد و باکس زوم در جای مناسب خود نیست

این موارد با تغییر زبان دیگر دیده نمی شود

با سپاس

درود بر شما

در نمایش سریع محصول، دیگر تصاویر محصول لود نمی شوند

هنگامی که ماوس بر روی قسمت های مختلف تصویر قرار می گیرد و زوم تصویر فعال می شود فقط در همان قسمت اسکرول افقی می خورد و باکس زوم در جای مناسب خود نیست

این موارد با تغییر زبان دیگر دیده نمی شود

با سپاس

باسلام

کدی که در پستهایگذشته قرار دادم رو کپی کنید و در مسیر گفته شده قرار بدید.

موردتون اوکی میشه دوست من

موفق باشید و سربلند

ای کاش پلاگین زووم روی تصاویر رو هم داشت. یعنی وقتی موس رو عکس میرفت زوم میکرد. واقعا ممنون . خیلی زیباست

÷سلام همانطور که دوستمون گفت دیگر تصاویر محصول نمایش داده نمیشه میشه مشکلش رو حل کنید و بگید تا ما هم اصلاح کنیم

و مشکل دیگر اینکه وقتی روی تعداد میزنی تا زیاد بشه تعداد سفارش بدون زدن کلید پرداخت به سبد خرید میره

میشه مشکلش رو بفرمایید

من رو لوکال نصب کردم و وقتی تو صفحه اول رو محصول کلیک میکنم تو صفحه باز شده با پیام 404 زیر روبرو میشم:

Not Found

The requested URL /1/روش-های-پرداخت/lima-hute-poten-detail was not found on this server.

و وقتی رو تصویر نمایش سریع رو میزنم این خطا رو میده:

The requested content cannot be loaded.

Please try again later

مشکل ویرچومارت 3 در بخش مدیریت و باز نشدن منوهای کرکره ای

- مشکل تصاویر کوچک محصولات در نمایش جزئیات محصول

- مشکل زووم تصویر در قسمت جزیئات محصول

- مشکل دکمه های افزایش / کاهش تعداد محصولات در جزئیات محصول

- مشکل زیر منوها در زبان فارسی

- برخی بهم ریختگی ها در مرورگر کروم (اسکرول قیمت ها - دسته بندی ها)

- ویرایش کلمات دسته بندی ها و تولیدکنندگان در بخش فیلتر محصولات !

باسلام

تصاویر در کجا نشون داده نمیشه دوست عزیز.لطفا لینک بدید ببنیم. لینک سایتتون رو همینجا ارسال کنید

جناب مردان زاده شما به دمویی که خودت نصب کردی نگاهی بندازی مشکلاتی که من نوشتم رو بخوبی میبینید البته من رو لوکال نصب کردم و همین مشکلات رو داشت

http://demo.********.com/shaparak/index.php وقتی روی محصول کلیک میکنی یا در حالت نمایش سریع زیر تصویر بزرگتر چند تا تصویر کوچک هست که در دموی انگلیسی کار میکنه ولی در فارسی این تصاویر نمایش داده نمیشه

همچنین در هنگام کم یا زیاد کردن تعداد سفارش بدون زدن دکمه اضافه به کارت به قسمت سبد خرید میره دیگر ایرادات رو در بالا نوشتم کافی یه نگاهی بندازید

با تشکر

درود بر شما

[ATTACH=CONFIG]8658[/ATTACH]

همانطور که گفته شده اگر به دمویی که خودتان هم ارائه فرمودید دقت کنید ملاحظه خواهید فرمود

با سپاس

اساتید محترم اطفا مشکلات این بسته رو حل کنید. حیفه همچین بسته زیباییه

سلام با تشکر از آقای مردان زاده عزیز بخاطر این هدیه! دوستان سایت همسایه انجمن این قالب رو اصلاح شده داره و گویا مشکلات آن برطرف شده! از عزیزان آشنا به کد ها میتونن ببینن چطوری مشکلات برطرف شده و این رو اصلاح کنند!:auau:

سایت همسایه؟؟؟

همسایه دیگه چیه؟

خب کد هاش رو نگاه کن به ماهم بگو

چه انجمنی بی روحی کی هست پیام دادیم هیچ کس رسیدگی نمیکنه کافیه یه چیزی بنویسی یا آپلود کنی فورا میگن غیرقانونی تند و تند و پیام میدن و رسیدگی می کنند ولی این قالب رو درست نمی کنند

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری