حجت مردانه زاده

*هدیه بزرگ عید شعبان* شاپــَــرک قویترین و زیباترین بسته آماده نصب فروشگاهی جوملا3.0

135 پست در این موضوع

چه انجمنی بی روحی کی هست پیام دادیم هیچ کس رسیدگی نمیکنه کافیه یه چیزی بنویسی یا آپلود کنی فورا میگن غیرقانونی تند و تند و پیام میدن و رسیدگی می کنند ولی این قالب رو درست نمی کنند

درود،دوست عزیز شما مثل اینکه قوانین انجمن رو مطالعه نفرمودین: قوانین انجمن جوملا

ضمنا دوست عزیز الان فصل امتحانای دوستانه و برای همینه کسی پاسخگو نیست ویک عرض دیگه مگه شما تا حالا چندتا پست داشتین و پاسخگو بدین که میگین عجب انجمنی!؟ اول طرز حرف زدنتون رو درست بفرمایید سپس تاپیک بزنید.

ضمنا اگه همین بسته رو احتیاج دارید سالم میتونید تجاری تهیه کنید از سایت p30template.com

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

یعنی اگه سالمشو بخوایم پس باید بخریم؟ پس این هدیه نیست تبلیغه !!!:33:howit

سلام علیکم خدمت دوستان عزیز و گرامی.

متاسفانه چند روزی هست که همزمان درگیر جابجایی منزل، دفترکار و همچنین امتجانات هستم...

انشالله تایمم آزاد که شد.اصلاحیه های موارد گفته شده رو توی تاپیک عرض میکنم.

چه انجمنی بی روحی کی هست پیام دادیم هیچ کس رسیدگی نمیکنه کافیه یه چیزی بنویسی یا آپلود کنی فورا میگن غیرقانونی تند و تند و پیام میدن و رسیدگی می کنند ولی این قالب رو درست نمی کنند

ضمناً دوست عزیزم .شمایی که از سال 2012 تا این لحظه دلت نیومده بیش از 11 بار پست بزنی و فقط مصرف کننده بودید؛ چطور توی این 3 سال عضویت ماهی یه بار این زحمت رو به خودتون ندادید که یه پست بزنید تا بعد سه سال حداقل مجموعه پستهاتون به 36 پست برسه .بعد این انتظارات نسبتا بی جا و مکان رو هم میفرمایید.

ما که این بسته رو بصورت هدیه دادیم. منتی هم روش نیست .چرا ربطش میدید به کل انجمن و فعالیتش؟ نقص توی یک قالب چه ارتباطی به کل ِ کار انجمن و اینمهمه یوزر و مدیری که توش فعال هستند... واقعا حس طلبکارانه؛ بدترین حالت ممکنه که نفر میتونه نسبت به یک فرد دیگه ای داشته باشه البته در مواقعی که واقعا حقش نیست!

نکنید این کار ها و رفتار ها رو...عزیزمن....نکنیــــد....!

یعنی اگه سالمشو بخوایم پس باید بخریم؟ پس این هدیه نیست تبلیغه !!!:33:howit

این نسخه ارتباطی به نسخه ای که امیرجان زحمتش رو کشیده و در سایت پی سی تمپلیت برای فروش قرار داده نداره برادر عزیزم.

این هدیه توسط بنده به رایگان منتشر شده و هیچگونه منافات و یا ارتباطی با بسته ای که امیر عزیز منتشرکرده؛ پیدا نمیکنه...

موفق باشید و سربلند

با سلام

من برنامه را میخاستم روی ومپ سرور نصب کنم خطای زیر را میده

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator at admin@example.com to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

More information about this error may be available in the server error log.

Apache/2.4.9 (Win32) PHP/5.5.12 Server at localhost Port 80

با سلام

من برنامه را میخاستم روی ومپ سرور نصب کنم خطای زیر را میده

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator at admin@example.com to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

More information about this error may be available in the server error log.

Apache/2.4.9 (Win32) PHP/5.5.12 Server at localhost Port 80

درود فایل htaccess. رو که در بسته موجوده پاک کنید.

چندتا فایل htaccess. موجود است همه را پاک کنم

!!!

یکی بیشتر نباید باشه! اون یکی احتمالا htaccess.txt هست فقط اونی که اولش یک دات(.) هست پاک کنید.

با تشکراز پاسختان

چرا من میخام نام فروشگاه را عوض کنم خطای vmError: ذخیره ناموفق با خطای: نام کاربری استفاده شده است

را میدهد چه کار کنم

با تشکراز پاسختان

چرا من میخام نام فروشگاه را عوض کنم خطای vmError: ذخیره ناموفق با خطای: نام کاربری استفاده شده است

را میدهد چه کار کنم

کاربری که میخواین باهاش ویرایش انجام بدین احتمالا سطح مدیریت کل نداره از قسمت مدیریت کاربران سطح مدیریت رو مدیرکل یا همون Super User بذارین و تست کنید.

تمام اختیارات را بهش دادم بازم همان خطا را میدهد

vmError: ذخیره ناموفق با خطای: نام کاربری استفاده شده است

یک کاربر جدید با دسترسی مدیرکل ایجاد کرده و مجددا تست بفرمایید در صورت نیاز اگه بسته رو هاسته دسترسی مدیریت بصورت پیام خصوصی ارسال کنید تا چک بشه.

کاربرجدید با دسترسی مدیر کل ساختم باز هم همان اخطار را میدهد

فروشگاه را روی لوکال نصب کردم

سلام

در ابتدا می خواستم از شما بابت قالب زیباتون تشکر کنم.

بنده بعنوان یک آماتور در این زمینه می خواستم چندتا سوال داشته باشم برای راه اندازی قسمت های زیر:

1- سبد خرید

2- پرداخت

3- ورود به سایت(ثبت نام)

خواهشا خیلی تخصصی توضیح ندید.

مرسی

در ضمن سبد خرید بعنوان فاکتور خرید محسوب میشه؟(چون برای گرفتنن نماد اعتماد 1 همچین چیزی رو وشرط کرده بودن)

بنده بعنوان یک آماتور در این زمینه می خواستم چندتا سوال داشته باشم برای راه اندازی قسمت های زیر:

1- سبد خرید

2- پرداخت

3- ورود به سایت(ثبت نام)

خواهشا خیلی تخصصی توضیح ندید.

مرسی

در ضمن سبد خرید بعنوان فاکتور خرید محسوب میشه؟(چون برای گرفتنن نماد اعتماد 1 همچین چیزی رو وشرط کرده بودن)

سیستم فروشگاهی بطور بیسیک امکاناتی که مدنظرتون هستش رو داره و نیازی به افزودن چیز دیگری نیست.

شما اگر هم سیستم رو روی هاستتون نصب کنید و یک یوزر و پس و ایجاد کنید و به ای نماد بدید اوکی هستش .

موفق باشید و سربلند

رو هاست نصب شده و به ای نماد هم یوزر پس داده شده ولی در چک لیست الزامات سایت ای نماد برای قسمت های زیر "مشاهده نگردید" ثبت کرده:

8* امکان ثبت سفارش به صورت آنلاین در وب سایت

9* درج قیمت کالا/خدمت در وب سایت

10* درج تمامی هزینه*هایی که برای خرید کالا/خدمت برعهده*ی مشتری خواهد بود، در فرآیند سفارش‏گذاری در سبد کالا یا پیش فاکتور (مانند قیمت کالا یا خدمت ، هزینه تماس، هزینه حمل، هزینه بسته*بندی) مشاهده نگردید

11* تولید پیش فاکتور یا نمایش سبد خرید

12* ارائه کد رهگیری جهت پیگیری سفارش

سیستم فروشگاهی بطور بیسیک امکاناتی که مدنظرتون هستش رو داره و نیازی به افزودن چیز دیگری نیست.

شما اگر هم سیستم رو روی هاستتون نصب کنید و یک یوزر و پس و ایجاد کنید و به ای نماد بدید اوکی هستش .

موفق باشید و سربلند

کسی در باره مشکل من کمکی نمی کنه

شما از قسمت مدیریت افزونه ها بخش پایگاه داده یک گزینه ای دارد به نام فیکس یا بازسازی اونو بزنید

همچنین از بخش تعمیر سایت گزینه برسی برای برسی همه آیتم ها رو روی نمایش قرار بده همه رو انتخاب کن و گزینه برسی رو بزن

از بخش پاکسازی کش و پاکسازی کش منقضی شده کش ها رو پاکسازی کن

از بخش منو و مجموعه گزینه بازسازی رو بزن

از بخش ماژول ها و مطالب هم گزینه برسی رو بزن

نتیجه رو اعلام کن اگه نشد دسترسی هم بده من چک کنم .

سلام

مثل اینکه امتحانات تموم شد ولی مشکلات این قالب حل نشد

خوب الان وقتی رو سبد کالا کلیک میکنیم "رفتن به سبد خرید" و "پرداخت" رو میاره که با کلیک رو اونا با خطای 404 Not Found error رو برو میشیم.

امکانش هست تنظیمات این دو بخش رو توضیح بدین؟

موفق باشید و سربلند

سلام

ممنن از مهندس بخاطر این بسته زیبا و عالی

من چند تا سوال داشتم

1.لطفا یه روش برای حذف دو صفر از محصولات بگین(راههای انجمن رو رفتم جواب نداد)

2.در قسمت محصول چندتا عکس اضافه میکنم اما فقط در صفحه محصول یکی رو نشن میده

3.عبارت VMSHIPMENT_WEIGHT_COUNTRIES_WITH_SHIPMENT و {symb0l} رو چه جوری در صفحه محصول حذف کنیم

4.قیمت رو بزاریم به تومان بهتره یا ریال؟(میخام از زرین پال و بانک ملت) اسفاده کنم

سلام

ممنون از هدیه ارزشمندتون عالی بود

ولی متاسفانه بخش مدیریت ویرچومارت هر کاری میکنم لیست های پایین افتادنی (سلکت باکس ها) کار نمیکنن و امکان انتخاب رو نمیدن.کش مرورگر و جوملا رو پاک کردم ،با مرورگرای دیگه هم تست کردم ولی فایده نداشت.

وقتی زبان مدیریت انگلیسی باشه مشکلی نداره ولی زبان که فارسی هست این مشکل پیش میاد.ظاهرا با زبان های یونیکد مشکل داره چون زبان مدیریت رو به عربی تغییر دادم این مشکل پابرجابود ولی در زبان فرانسه مشکلی نداشت.

به نظرتون مشکل چی میتونه باشه؟

ما که سر در نیاوردیم تو این قالب چی به چیه. شاید من بلد نیستم. ولی کلا کنسلش کردم. به نظرم یجورایی وقت تلف کردنه

سلام و تشکر فراوان بابت این قالب زیبا

میخواستم ببینم میشه یه کاری کرد که استایل اصلی این قالب بمونه و سایر استایل ها حذف یا غیر فعال بشه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری