حجت مردانه زاده

*هدیه بزرگ عید شعبان* شاپــَــرک قویترین و زیباترین بسته آماده نصب فروشگاهی جوملا3.0

135 پست در این موضوع

در 17 ساعت قبل، حجت مردانه زاده گفته است :

سلام علیکم

به مدیریت قالب و قالب SJ Market برید. در تب Advanced گزینه ای برای فعال و غیرفعال کردنش هست.(اگر درست گفته باشم!)

بعد از غیر فعال کردن less مشکل برطرف شد... واقعا ازتون ممنونم...

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام. من به یه مشکل خیلی بد خوردم. وقتی مراحل خرید محصول رو بریم جلو و روی "هم اکنون خرید کنید" کلیک کنیم، قسمت ویرایش اطلاعات، با اینکه همه ی گزینه هارو پر میکنم پیغام میده : فیلد خواسته شده موجود نیست. لطفا کمک کنین...

ممنون... 

در 5 ساعت قبل، avinar گفته است :

سلام. من به یه مشکل خیلی بد خوردم. وقتی مراحل خرید محصول رو بریم جلو و روی "هم اکنون خرید کنید" کلیک کنیم، قسمت ویرایش اطلاعات، با اینکه همه ی گزینه هارو پر میکنم پیغام میده : فیلد خواسته شده موجود نیست. لطفا کمک کنین...

ممنون... 

باسلام برید به فیلدهای سفارشی و تمامی گزینه هایی که پرکردنشون اجباری هست رو بروی غیراجباری تنظیم کنیید.

موفق باشید و سربلند

با تشکر از حمایتتون... ببخشید که خیلی سوال میپرسم ولی واقعا کارم گیر کرده و جلو نمیره. من پلاگین درگاه بانک ملت رو نصب و فعال کردم، این پلاگین رو قبلا روی قالب های دیگه تست کردم و مشکلی نداشته. وقتی روی این بسته نصب کردم زمانی که روی تایید سفارش کلیک میکنیم این پیغام خطا رو میده :

Fault

Array
(
    [faultcode] => soap:Client
    [faultstring] => Unmarshalling Error: For input string: "76.4" 
)

با سلام و احترام... ببخشین، در فروشگاه وقتی بخواهیم مقدار محصولی رو کم یا زیاد کنیم کار نمیکنه و به محض کلیک روی علامت + یا - به صفحه ی کارت خرید میره... میشه بگین چجوری باید این مشکل رو حل کنم؟

یه سوال دیگه هم ازتون داشتم... در قسمت نمایش سریع، با اینکه من چند عکس برای محصولم انتخاب کردم، ولی فقط عکس اول نمایش داده میشه و بقیه ی عکس ها نیستن... چجوری باید مشکلشو حل کنم؟

با تشکر ویژه از بسته ی فروشگاهی فوق حرفه ای تون و همین طور از پشتیبانی و حمایت بی نظیرتون...

باسلام

برای سوال اولتون: با توجه به اینکه این بسته تقریبا مربوط به یکسال و نیم پیش هست پیشنهاد میکنم در صورت نیاز نسخه های آپدیت روز ش رو تهیه کنید که این مسائل درونش برطرف شده ست.

سوال دوم: خب اساسا توی Quick View صفحه اصلی نمایش محصولتون که نیست.در اینجا صرفاً یک عکس باید نمایش داده بشه. در صفحه اصلی محصول کلیه امکانات کاربری اعم از کامنت و. امتیاز و و گالری تصاویر و....وجود داره

موفق باشید و سربلند

شما میدونین نسخه ی آپدیتش رو از کجا باید تهیه کنم؟ من هر چی جست و جو میکنم چیزی پیدا نمیکنم...

در 4 ساعت قبل، avinar گفته است :

شما میدونین نسخه ی آپدیتش رو از کجا باید تهیه کنم؟ من هر چی جست و جو میکنم چیزی پیدا نمیکنم...

در صورت نیاز آپدیت سورس بصورت تجاری قابل ارائه هست.

در صورت نیاز از طریق پیام خصوصی در ارتباط باشید

موفق باشید و سربلند

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری