حجت مردانه زاده

*هدیه بزرگ عید شعبان* شاپــَــرک قویترین و زیباترین بسته آماده نصب فروشگاهی جوملا3.0

135 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام من این کد را همانطور که گفته بودید کپی کردم ولی منو دسته بندی محصولات مانند قبل است لطفا راهنمایی بفرمایید

باسلام ممنون از ابراز لطف دوستان...

به مسیر زیر برید:

sj_market\css\template-rtl.css

و کد زیر رو داخلش کپی کنید:

.rtl .sj-flat-menu li .fm-container.direction-left{
   left: auto !important;
   right: 100%;
}

.rtl #cloud-zoom-big{
   left: auto !important;
   right: 578px;
}

موفق باشید و سربلند

با سلام من این کد را همانطور که گفته بودید کپی کردم ولی منو دسته بندی محصولات مانند قبل است لطفا راهنمایی بفرمایید

سلام وقت بخیر

آیا امکان این هم هست که فایل های دانلودی رو بفروشیم؟؟؟؟ با استفاده همین قالب و امکانات

ممنون میشم راهنمایی کنید

با سلام خدمت شما.

ما بسته رو بطور رایگان منتشر کردیم دوست عزیز.مصرف کننده مختاره به هر ترتیبی که مایل هست استفاده کنه.

استفاده بلامانع ست.[dasdas]

موفق و سربلند باشید

سلام

توی صفحات مختلف ارور not found میده .

منو های سمت راستش وقتی زیر منوش رو میخوای ببینی از مانیتور میزنه بیرون - باید سمت چپ باز بشه ولی به سمت راست باز میشه .

این مشکلات چجوری حل میشه ؟

مرسی

سلام دوستان یک سوال داشتم من انگلیسی این قالب رو دارم حالا اگه بخوام زبانش رو فارسی کنم و از فایل های زبان آقای مردان زاده براش استفاده کنم باید چیکار کنم؟ ممنون میشم منو راهنمایی کنید

از دوستان کسی مشکلات کلی رو برطرف کرده؟ اگه میشه یه لطفی بکنید و بسته رو اپلود کنید ! :hooom:

منو برای استفاده از فایل زبان فارسی شده اگه ممکنه راهنمایی کنید

سلام

توی صفحات مختلف ارور not found میده .

منو های سمت راستش وقتی زیر منوش رو میخوای ببینی از مانیتور میزنه بیرون - باید سمت چپ باز بشه ولی به سمت راست باز میشه .

این مشکلات چجوری حل میشه ؟

مرسی

با سلام

توضیحات در صفحات قبلی تاپیک قابل دسترسی هستند.صفحات قبلی رو چک کنید.

سلام دوستان یک سوال داشتم من انگلیسی این قالب رو دارم حالا اگه بخوام زبانش رو فارسی کنم و از فایل های زبان آقای مردان زاده براش استفاده کنم باید چیکار کنم؟ ممنون میشم منو راهنمایی کنید

برای دسترسی به فایل زبان فارسی بهترین گزینه این هستش که از سایت ویرتومارت بسته ش رو دانلود کنید و بروی سایتتون نصب کنید.چون ما هم از زبان منتشرشده در سایت اصلی استفاده کردیم.

موفق و سربلند باشید

من وقتی میخوام تو افزونه ویرچومارت بسته شاپرک زیر مجموعه را تغییر بدم و یا یه مجموعه را زیر مجموعه یه مجموعه دیگه قرار بدم نمیشه

آیا تنظیماتی به خصوصی داره تا این کار انجام بشه

سلام.اون بنر توی مدیریت رو چطور میشه حذف کرد.و اون منو های موجود

ممنون میشم راهنمایی کنید

با سللام خدمت شما

من وقتی میخوام تو افزونه ویرچومارت بسته شاپرک زیر مجموعه را تغییر بدم و یا یه مجموعه را زیر مجموعه یه مجموعه دیگه قرار بدم نمیشه

آیا تنظیماتی به خصوصی داره تا این کار انجام بشه

موردی در نسخه ی منتشرشده وجود داره که در زبان فارسی موجب تداخل لیست های کشویی میشه که در نسخه ی آپدیت این موارد مرتفع میشه.

سلام.اون بنر توی مدیریت رو چطور میشه حذف کرد.و اون منو های موجود

ممنون میشم راهنمایی کنید

برای حذف بنر میبایست به مدیریت ماژول ها برید و از فیلترها, ماژول های مدیرتی رو فیلتر کنید.تا ماژولهای مدیریت نشون بده. اونجا معلوم هستش میتونید حذف یا غیرفعالش کنید.

برای حذف لینک هها هم میبایست فایل ماژول منو و قالب مدیریت جوملا رو اصلاح کنید.توی سورس بگردید دقیقا بخش ها معلوم هستند چون چیزی کدشده نیست راحت میتونید پیدا کنید...

موفق و سربلند باشید

سلام

من روی هاستم نصب کردم

هنگام نصب خطائی نداشتم

اما بعد از نصب سایتم لود نمیشه

www.suncc.ir ادرس دامنه نصب شده

تصور میکنم سایت شما با برخی از توابع موردنیاز برای ران شدن ماژول های اسمارت هماهنگ نیست. و روی هاست این توابع اصلا فعال نیستن...

به هاستتون بگید میخواهید جوملای 3.0 رو روی سایتتون ران کنید.

موفق باشید و سربلند

تصور میکنم سایت شما با برخی از توابع موردنیاز برای ران شدن ماژول های اسمارت هماهنگ نیست. و روی هاست این توابع اصلا فعال نیستن...

به هاستتون بگید میخواهید جوملای 3.0 رو روی سایتتون ران کنید.

موفق باشید و سربلند

ممنون مجدد نصب کردم حل شد

حالا یکسری مشکلات دیگه دارم

نمی تونم زیر مجموعه برای محصولات درست کنم

و همچنین نمی دونم از کجا براش درگاه پرداخت بگیرم

هم قیمت خوب باشه و هم کاربرد خوب داشته باشه

ممنون مجدد نصب کردم حل شد

حالا یکسری مشکلات دیگه دارم

نمی تونم زیر مجموعه برای محصولات درست کنم

و همچنین نمی دونم از کجا براش درگاه پرداخت بگیرم

هم قیمت خوب باشه و هم کاربرد خوب داشته باشه

این تصویر هم از قسمت مدیریت مجموعه

باسلام و خسته نباشید

در ابتدا تشکر میکنم برای تهیه این بسته نصبی

من در تغییر منوها همونطور که گفتین عمل کردم و کش رو هم پاک کردم ولی بازم منوها به سمت راست باز میشن

و همین طور اگه امکانش هست بگید که چطور باید اسم پیش فرض فروشگاه رو عوض کنم

در قسمت پیکربندی ب ارور زیر رو برو میشم و هیچ کاری انجام نمیشه سطح دسترسی رو هم بررسی کردم و حتی یک کاربر جدید هم ساختم ولی بازم همین ارور رو میده

"

خطا

vmError: اخطار, این مسیر امن هست غیر قابل دسترس (وجود ندارد یا مجوز دسترسی ندارد), به به دلایل ایمنی ایجاد یک پوشه در یک مسیر غیر قابل دسترس توسط URL بسیار مهم است, همچنین ایجاد پوشه فاکتورها برای ذخیره داده های حساس و امن خود در آن. راه پیشنهادی ما برای سیستم شما /home/arezooha/vmfiles/, با استفاده از این لینک به config

"

لطفا راهنمایی کنید ممنون.

با سلام.

ببخشید دو تا سوال داشتم:

1- در رابطه با مشکل باز شدن زیرمنو ها در سمت راست, کدی رو که فرمودید کپی کردم و کش رو هم پاک کردم ولی چیزی تغییر نکرد.

2- آیا پس از برطرف شدن مشکل منو ها , این بسته دیگه مشکل خاصی نداره؟ و میتونم او رو هاست آپلود کنم و فروشگاهم رو راه اندازی کنم؟ و به مشکلی بر نمی خورم؟

با سلام. متشکرم از استاد مردانه زاده

بنده از این بسته نصبی استفاده می کنم اما یه مشکلی که دارم این است که زمانی که ادرس ایت خودم رو در تلگرام قرار میدم توضیحاتی در مورد سایت افزونه ها قرار داده میشود. طلفا راهنمایی کنید. چگونه می شود این موضوع را حل کرد

با سلام...

ببخشید من از طریق فایل های css میخواستم رنگ قالب رو عوض کنم. ولی هیچ تغییری ایجاد نمیشه!!! من فایل template-yellow.css رو تغییر دادم و قالب هم روی حالت yellow هستش... همین طور فایل pattern.css رو هم تغییر دادم. ولی هیچ تغییری ایجاد نشده...

میشه راهنمایی کنین لطفا... با تشکر...

در 26 دقیقه قبل، avinar گفته است :

با سلام...

ببخشید من از طریق فایل های css میخواستم رنگ قالب رو عوض کنم. ولی هیچ تغییری ایجاد نمیشه!!! من فایل template-yellow.css رو تغییر دادم و قالب هم روی حالت yellow هستش... همین طور فایل pattern.css رو هم تغییر دادم. ولی هیچ تغییری ایجاد نشده...

میشه راهنمایی کنین لطفا... با تشکر...

باسلام

چک کنید ببنید Less فعال هست؟ اگر فعاله غیرفعالش کنید و بعد تغییراتتتون رو داخل یکی از استایل های رنگی قرار بدید و از طریق مدیریت قالب و فریم ورک YT میبایست همون رنگ رو انتخاب کنید. 

برای اینکه تغییرات رو بتونید اعمال شده ببنید.کش های مرورگر خودتون و جوملاتون رو بطور کامل ازطریق منوی تنظیمات کلی/پاکسازی کش کامل پاک کنید.

مرورگر رو هم با کلیدهای CTRL+F5 رفرش کنید.

موفق باشید و سربلند

در 19 ساعت قبل، حجت مردانه زاده گفته است :

باسلام

چک کنید ببنید Less فعال هست؟ اگر فعاله غیرفعالش کنید و بعد تغییراتتتون رو داخل یکی از استایل های رنگی قرار بدید و از طریق مدیریت قالب و فریم ورک YT میبایست همون رنگ رو انتخاب کنید. 

برای اینکه تغییرات رو بتونید اعمال شده ببنید.کش های مرورگر خودتون و جوملاتون رو بطور کامل ازطریق منوی تنظیمات کلی/پاکسازی کش کامل پاک کنید.

مرورگر رو هم با کلیدهای CTRL+F5 رفرش کنید.

موفق باشید و سربلند

خیلی ممنون از زحماتتون و اینکه به این سرعت پیگیری کردین.

ببخشید از کجا باید چک کنم که less فعاله یا غیر فعال؟ من حتی کدهای less مربوط به رنگ ها رو هم تغییر دادم. مثلا فایل yellow.less ولی بازم تغییری ایجاد نشد. خیلی ممنون میشم اگه کمک کنین که این مشکل رو حل کنم...

با تشکر...

سلام علیکم

به مدیریت قالب و قالب SJ Market برید. در تب Advanced گزینه ای برای فعال و غیرفعال کردنش هست.(اگر درست گفته باشم!)

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری