SAM3R

مشکل نصب در مرحله دیتابیس

33 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

روی localhost دارم جوملای این انجمن رو نصب میکنم ولی در قسمت دیتابیس گیر میکنه ولی جوملای جومینا رو نصب کردم و درست نصب شد بعد پاکش کردم و با نام همون دیتابیسی که ساخته بود جوملا ایران رو نصب کردم و نصب شد

ولی بازم وقتی میخوام یه پروژه جدید نصب کنم که دیتابیس اون ساخته نشده باشه در قسمت دیتابیس گیر میکنه ؟؟؟ آخه چراا؟ یعنی مشکل در ساخت دیتابیس جدید توسط جوملای انجمنه ؟ چجوری حل میشه

بعد وقتی که یا دستی دیتا رو میسازم یا روی یه دیتابیسی که ساخته شده نصب میکنم مرحله دیتا رد میشه ولی

در کنار مطالب این همه ارور میده

11h8x18b1rpe2jej6rmx.jpgtcf4y170j12bmj2oh850.jpg

ولی در جوملای جومینا فقط این ارور رو داشتم

Strict Standards: Declaration of fa_IRDate::calendar() should be compatible with that of JDate::calendar() in C:\xampp\htdocs\bluep\language\fa-IR\fa-IR.localise.php on line 191

لطفا کمک کنید

ویرایش شده در توسط SAM3R

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام

اصولا باید شما ابتدا دیتا بیس را بسازید بعدش در نصب جوملا نام دیتابیس را وارد کنید

اگر هر کدام یک از جوملاهایی که گفتید را بر روی هاست نصب و یا منتقل کنید ارورها از بین می رود

با سپاس

من تا کنون جوملا نصب نکردم برای اولین اسن کارو میکنم وطبق راهنمای آموزش جوملا از مقدماتی تا پیشرفت شروع به نصب کردم اما در دیتا بیس گیر میکنه و رد نمیشه ؟لطفا راهنمایی کنید

دوست دارم دلیلشو بدونم واقعا

جوملای ترجمه joomlairan این همه ارور و مشکل در دیتابیس

جوملای ترجمه joomina یک خط ارور

جوملای joomlafarsi.com بدون کوچکترین مشکل نصب شد

دلیلم واسه اینکه میخوام از جوملا ایران استفاده کنم اینه که میخوام کلاس آموزشی رو در joomlairan بگذرونم و میخوام دقیقا همون چیزی که استاد استفاده میکنه نصب باشه

ولی الان واقعا کنجکاو شدم که این مشکلات از کجا میاد

با سلام

اصولا باید شما ابتدا دیتا بیس را بسازید بعدش در نصب جوملا نام دیتابیس را وارد کنید

اگر هر کدام یک از جوملاهایی که گفتید را بر روی هاست نصب و یا منتقل کنید ارورها از بین می رود

با سپاس

دوست عزیز برای نصب روی لوکال همچین کاری نیاز نیست چون ویزارد نصب خودش ایجاد میکنه دیتابیس رو (با یوزرroot)

و دوستمون هم دارن روی لوکال انجام میدن:13:

دوست دارم دلیلشو بدونم واقعا

جوملای ترجمه joomlairan این همه ارور و مشکل در دیتابیس

جوملای ترجمه joomina یک خط ارور

جوملای joomlafarsi.com بدون کوچکترین مشکل نصب شد

دلیلم واسه اینکه میخوام از جوملا ایران استفاده کنم اینه که میخوام کلاس آموزشی رو در joomlairan بگذرونم و میخوام دقیقا همون چیزی که استاد استفاده میکنه نصب باشه

ولی الان واقعا کنجکاو شدم که این مشکلات از کجا میاد

همیشه بهترین کار نصب بسته استاندارد و stable جوملا از سایت ر سمی جوملا joomla.org هست (با پوزش از همه دوستانی که بسته های فارسی شده رو نصب می کنن). بعد نصب بسته های زبان.

اینم امتحان کنید.

البته من حدس میزنم که شما مشکلی با xammp دارید. به نظرم حذفش کنید و دوباره نصب تمیز انجام بدید.

بسته فارسی انجمن هیچ مشکلی با نصب نداره من تست کردم و بقیه کاربران هم دارن استفاده میکنن. مشکل از وب سرور لوکال شما هست.

موقع نصب فقط برای دیتابیس یک نام انتخاب کنید.همین کفایت میکنه. ویزارد نصب، دیتابیس رو ایجاد میکنه

با آخرین ورژن Wamp هم امتحان کردم باز نشد

با wamp که جومینا و انجمن جوملا ایران از مرحله اول رد نمیشن

kv2nurpe4fqmhx33rb53.jpg

i3e4u24n361gjtqmqdug.jpg

همیشه بهترین کار نصب بسته استاندارد و stable جوملا از سایت ر سمی جوملا joomla.org هست (با پوزش از همه دوستانی که بسته های فارسی شده رو نصب می کنن). بعد نصب بسته های زبان.

اینم امتحان کنید.

فکر کنم با این حرف boobe موافق باشم

به نظرم جوملا فارسی تو ورژن 2.5.4 ازهمه به این نسخه نزدیکتره

ویرایش شده در توسط SAM3R

من تا کنون جوملا نصب نکردم برای اولین این کارو میکنم وطبق بخش راهنمای آموزش جوملا از مقدماتی تا پیشرفت شروع به نصب کردم اما در دیتا بیس گیر میکنه و رد نمیشه ؟لطفا راهنمایی کنید

من تا کنون جوملا نصب نکردم برای اولین این کارو میکنم وطبق بخش راهنمای آموزش جوملا از مقدماتی تا پیشرفت شروع به نصب کردم اما در دیتا بیس گیر میکنه و رد نمیشه ؟لطفا راهنمایی کنید

شما می تونید از آموزش خود مهندس طالبی استفاده کنید ، اگه باز هم مشکلی بود بگید...

آموزش کامل

آموزش پایگاه داده

با سلام...

برای سوال اول در پست اول :

ببینید با خاموش کردن (گزارش) خطای پی اچ پی، مشکل برطرف میشه یا خیر!؟

فایل php.ini زمپ رو باز کنید. اینو display_errors توش پیدا کنید و بروی خاموش تنظیم کنید

display_errors = Off

موفق باشید و سربلند

حق یارتون

اول از طریق phpmyadmin دیتابیس بسازید و بعد در مرحله دیتابیس نام همون دیتابیس رو وارد کنید رد میشه

همونطور كه استاد گفت برو تو سي پنل خودت بعد برو phpmyadmin ديتابيست رو بساز و تو مرحله نصب نام همون ديتابيس رو وارد كن ..

من قبل از این کار آِیا باید فایل زیپ نصب جومالا رو در سی پنل خودم آپلود کنم ؟اگه آره کجا؟چرا طبق راهنمایی که در قسمت آموزش کامل جوملا هست نمی تونم نصب کنم؟

من قبل از این کار آِیا باید فایل زیپ نصب جومالا رو در سی پنل خودم آپلود کنم ؟اگه آره کجا؟چرا طبق راهنمایی که در قسمت آموزش کامل جوملا هست نمی تونم نصب کنم؟

دوست عزیز سی پنل شما چیه ؟(که طبق سی پنل برای شما آموزش قرار بدیم)

بله باید تو سی پنل حتما آپلود کنید ، و اگر فشرده بود از حالت فشرده خارج کنید

معمولا تو پوشه ای با نام public_html or www or etc

مهندس طالبی تو آموزششون گفته که ::::

[ATTACH=CONFIG]1761[/ATTACH]

من طبق همین آموزش عمل کردم اما نشد؟نمی خواستم برروی سی پنل نصب بشه چون کار با آن را خوب بلد نیستم تا به صفحات سایت آسیب وارد نکم.می خواستم آزمایش نصب وبا آن کار کنم تا یاد بگیرم و بعد در سایت خود لحاظ کنم.اما نمی دانم من قدم به قدم با همین آموزش جلو رفتم اما در قسمت دیتا بیس گیر می کنه و جلو نمی ره

دوست عزیز شما از مرحله دیتا بیس عکس بگیرید و در انجمن قرار بدید ، تا راهنمایی بیشتر کنیم

این دو عکس مر بوط به مرحله های دیتابیس و دو مرحله قبل

joomlaforum.ir_13398586551.jpg

joomlaforum.ir_13398586552.jpg

ویرایش شده در توسط DonAndolini

خب بعد از این مرحله پیغام عدم اتصال به دیتابیس میگیرید؟ پیغام خطا رو هم بذارید لطفا

دوستان خسته نباشید، من وقتی میخوام جوملا رو بر روی هاستم نصب کنم تو مرحله database که نام databaseو user pass و که وارد میکنم این پیغام رو میده و از این مرحله جلو تر نمیره ،میشه لطفا من و راهنمای کنید؟

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'TYPE=MyISAM CHARACTER SET `utf8`' at line 29 SQL=CREATE TABLE `jos_banner` ( `bid` int(11) NOT NULL auto_increment, `cid` int(11) NOT NULL default '0', `type` varchar(30) NOT NULL default 'banner', `name` varchar(255) NOT NULL default '', `alias` varchar(255) NOT NULL default '', `imptotal` int(11) NOT NULL default '0', `impmade` int(11) NOT NULL default '0', `clicks` int(11) NOT NULL default '0', `imageurl` varchar(100) NOT NULL default '', `clickurl` varchar(200) NOT NULL default '', `date` datetime default NULL, `showBanner` tinyint(1) NOT NULL default '0', `checked_out` tinyint(1) NOT NULL default '0', `checked_out_time` datetime NOT NULL default '0000-00-00 00:00:00', `editor` varchar(50) default NULL, `custombannercode` text, `catid` INTEGER UNSIGNED NOT NULL DEFAULT 0, `description` TEXT NOT NULL DEFAULT '', `sticky` TINYINT(1) UNSIGNED NOT NULL DEFAULT 0, `ordering` INTEGER NOT NULL DEFAULT 0, `publish_up` datetime NOT NULL default '0000-00-00 00:00:00', `publish_down` datetime NOT NULL default '0000-00-00 00:00:00', `tags` TEXT NOT NULL DEFAULT '', `params` TEXT NOT NULL DEFAULT '', PRIMARY KEY (`bid`), KEY `viewbanner` (`showBanner`), INDEX `idx_banner_catid`(`catid`) ) TYPE=MyISAM CHARACTER SET `utf8`

سلام کاربر عزیز،

این مشکل به خاطر نسخه MySQL شماست.

شما در فایل sql نصبی سرویس مورد نظر خود، به جای کد:

TYPE=MyISAM

کد :

ENGINE=MyISAM

رو قرار بدید.

پیروز باشید

توضیح دادم عزیز

که

برید تو روت هاست و پوشته اینستال بعد دیتابیس و بعد هم توضیحات بالا انجام بدید مشکلتون حل میشه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری