rostamihonar

جوملا یا وردپرس ؟

10 پست در این موضوع

سلام و ادای احترام من یک سایت اموزشی هنری که ویژه خوشنویس است میخوام راه اندازی کنم که دارای اشتراک ویژه فروشگاه کنترل پنل حرفه ای سیستم ثبت نام از هنرجو ارایه کد هنرجویی و سیستم آموزشگاهی . سیستم فروش و دنلود فایل و گالری داشته باشه

به نظر شما جوملا استفاده کنم بهتره یا وردپرس ؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

پیشنهاد بنده جوملاست!

از RS Membership برای اشتراک

از RS Form برای فرم ثبت نام

فروشگاه joomshoping - j2store - k2store و ....

گالری Phoca Gallery

وردپرس سیستم وبلاگیه تا مدیریت محتوا

تو جوملا می تونید تمامی صفحات رو به راحتی مدیریت کنید بخشهای مختلف رو تنظیم کنید که تو کدوم صفحات دیده بشه یا نشه!

اما وردپرس تنظیم صفحات باید توی قالب در نظر گرفته بشه وگرنه مثلا شما بخواهید یه بلاک رو در تمام صفحات یا در صفحه خاصی نشون بدید نمیشه!

و ....

سیستم حق اشتراک وردپرس خیلی عالی و بهتر از جوملاست

فروش فایل هم از وردپرس و افزونه ووکامرس استفاده کنی خیلی خوبه

سلام و ادای احترام من یک سایت اموزشی هنری که ویژه خوشنویس است میخوام راه اندازی کنم که دارای اشتراک ویژه فروشگاه کنترل پنل حرفه ای سیستم ثبت نام از هنرجو ارایه کد هنرجویی و سیستم آموزشگاهی . سیستم فروش و دنلود فایل و گالری داشته باشه

سپاس دوستان . ایا جوملا مانند ورد پرس صفحه ساز گرافیکی دارد یا خیر چیز ی مثل ویژوال کمپوس

بزرگوار اگر می خواهید به مشکلات و سوالات بی جواب مانند تاپیک های زیر نخورید و سئو هم براتون مهمه از وردپرس استفاده کنید .

joomlaforum.ir/showthread.php/33626-مشکل-جدی-در-url-های-سایت

و

duplicate contect در url های k2

درود

ببینید هر دوتاشون قوین ولی برای مشخصات بیشتر به مقاله مقایسه سیستم های مدیریت محتوا مراجعه کنید.

به نظرم وردپرس خیلی بهتره من خودم شروع طراحی سایتم با جوملا بود هنوز هم با جوملا کار میکنم ولی وردپرس بهتره باید کار کنید تا متوجه بشید چقدر فرق میکنه (تو راحتی کار و سئو) وردپرس

به نظرم وردپرس خیلی بهتره من خودم شروع طراحی سایتم با جوملا بود هنوز هم با جوملا کار میکنم ولی وردپرس بهتره باید کار کنید تا متوجه بشید چقدر فرق میکنه (تو راحتی کار و سئو) وردپرس

اگه هدف کم کار کردنه،راحتی بیش تر،حرفه ای بودنش یک خورده می افته،..وردپرس بهتره

اگه دنبال یک سایتی هستی،که توانایی بزرگ شدن،داشته باشه،باید براش زحمت بکشی،جوملاو دروپال قوی ترن

وقت هزینه ات در نظر بگیر،چون به این جور سوالات جواب قطعی نمی شه داد،

من شخصا خودم جوملا را ترجیح دادم،چون واقعا با طراحی اش حال می کنم،وردپرس بیشتر به چشم وبلاگم می بینم،[ghelyion]

اگه هدف کم کار کردنه،راحتی بیش تر،حرفه ای بودنش یک خورده می افته،..وردپرس بهتره

اگه دنبال یک سایتی هستی،که توانایی بزرگ شدن،داشته باشه،باید براش زحمت بکشی،جوملاو دروپال قوی ترن

وقت هزینه ات در نظر بگیر،چون به این جور سوالات جواب قطعی نمی شه داد،

من شخصا خودم جوملا را ترجیح دادم،چون واقعا با طراحی اش حال می کنم،وردپرس بیشتر به چشم وبلاگم می بینم،[ghelyion]

وردپرس رو دیگه باید به دید یک CMS کامل و قدرتمند نگریست.

الان و در سال 2015 یکبار دیگه و بدون پیش داوری روی وردپرس مطالعه کنید. دیدگاه شما کاملا درسته اما این شرایط مال چند سال پیش بود. وردپرس پیشرفت فوق العاده ای داشته و از هر نظر با جوملا میتونه رقابت کنه و در مواردی جوملا رو با فاصله پشت سر گذاشته. در مقابل جوملا حداقل در یک سال گذشته سیر نزولی داشته !

منبع :

Joomla! Usage Statistics

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری