امیر حاجیان

سفارش طراحی قالب

19 پست در این موضوع

با سلام من خواستم بدونم کسی از دوستان می تونه برای من یک قالب اختصاصی هاستینگ طراحی بکنه و من به جای پول هاست بدم با سپاس

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
با سلام من خواستم بدونم کسی از دوستان می تونه برای من یک قالب اختصاصی هاستینگ طراحی بکنه و من به جای پول هاست بدم با سپاس

این جا جای مناسبی برای طرح این مسئله نیست. ولی خودمم جایی واسش پیدا نکردم.

میخوای قالب چطوری باشه جایی نمونه دیدی

من میتونم قالب مناسب با کارت برات جور کنم

فقط یه نمونه ازش نشون بده

دوستان نمونه خاصی مد نظرم نیست

بیشتر دوست دارم با طرح و سلیقه ایرانی همخوانی داشته باشه و از این طرح های خارجی نباشه

و از نظر گرافیکی بالا باشه

با سپاس

داداش بزن ما هم استفاده کنیم ، یا فقط اختصاصی اگه می خوای برا دوستمون بزنی که هیچ ، دستت دردنکنه ، سخاوتمند شدی داداش :35:

اوکی. من برات میزنم انشالله . فقط زمان رو اعلام کنید تا انشالله بدقول نشیم .. هرچند که میترسم به زمانی که میخوای نرسونم .. اما سعی میکنم .

متشکر دوست عزیز

ممنون میشم این کار را بکنید

من از این نمونه ها خیلی خوشم اومده اما نمی خوام کپی این ها باشه چون بالاخره این ها هم زحمت کشیدن و نمی خوام کسی ناراضی باشه

http://mihanwebhost.com/

www.joominahost.com

khzweb.ir

http://www.chitahosting.com/ ()

به خصوص از چیتا هاستینگ و جومینا هاست خیلی خوشم میاد

ببخشید چند روزه می تونید آمادش کنید ؟

چقدر هاست در ازای قالب تقدیم کنم

سلام قالب فارسی شده khzweb.ir را دارم خواستی پ.خ بده و ایمیلتم بده تا واست بفرستم :j58r36j3gcr4suxymup

سعی میکنم توی یک هفته آماده کنم ... چون امتحانات دانشگاه هست ...

یک هاست با فضای 0 - من خودم هاست دارم گلم .. ممنون از لطفت .. در قبالش چیزی نمیخوام گلم .

اگر بتوم تا یک هفته میزنم .

در قبالش چیزی نمیخوام .. اگر خواستی بهم بگو تا شروع کنم . ممنون

خواستنش که می خوام اما در ازای اون چجی تقدیم کنم ؟

فعلا پول نقد نمی تونم تدیم کنم اما هاست را به عنوان هدیه می تونم تقدیم کنم

میشه بگین شبیه کدوم سایت می زنین ؟

دوست گلن نه پول نه هیچی... شبیه هیچ کدوم نمیزنم ... یک شات از طرح گرافیکی که میخوام بزنم برات آماده میکنم و پا ان جی میذارم روی همین سایت ... تا چند ساعت دیگه .

تقریبا چیزی که میخوام بزنم اینه ... البته این نصفشه ... روی وتر و باقی قسمت ها باید کار کنم .. فقط وسط یک اسلایدر هست که از مطالبت گرفته میشه و ادامه مطلب میخوره .. این اسلایدر رو بهت معرفی میکنم باید خودت نصب کنی .. وقتی نصب کردی به من بگی تا استایلش رو برات درست کنم تا مثل همین بشه .. اگر خوشت نیومد بگو تا یه طرح دیگه بزنم .

[ATTACH=CONFIG]214[/ATTACH]

قانون 16 انجمن:

16- در صورتی که قصد ارائه پیشنهاد به کاربری دارید از قبیل پیشنهاد طراحی قالب، طراحی سایت،طراحی افزونه و هر موردی که ارتباط به منافع مالی و مادی دارد باید از طریق پیام خصوصی عنوان شود و از زدن پست هایی از قبیل "انجام میدم براتون" "دوست داشتید با این قیمت براتون انجام میدم" "با من تماس بگیر" "با هزینه براتون انجام میدم" ... و از این قبیل جدا جدا جدا خودداری نمایید در غیر اینصورت کاربر خاطی در بار اول اخطار و در صورت تکرار اخراج به مدت 3 روز و در نهایت اخراج دائمی میشود.

با سلام

تاپیک قفل شد.

عزیزان ، مباحث شخصی و خارج از مباحث عمومی انجمن را از طریق پیام خصوصی پیگیری نمایید.

موفق وسربلند وپایدار باشید یا حق