moh3N

نصب همزمان دو یا سه قالب

4 پست در این موضوع

سلام بر دوستان

من نیاز دارم سریع یک سایت رو بالا بیارم، برای همین باید از سایت ها و قالب های آماده استفاده کنم

این سایت چند بخش مختلف داره و تصمیم گرفتم با جوملا پیاده کنم. یکسری قالب های آماده تو این مدت دیدم، در واقع هرچی که بود تو سایت های مختلف فروشنده قالب

سوالم این هستش که امکانش هست دو یا چند قالب آماده رو در کنار هم پیاده کنم؟ در این باره باید به چه نکاتی توجه کرد؟ مثلا از فروشنده ها که پرسیدم برخی گفتن این کار شدنی نیست اما خودشون پول می گرفتن و می کردن!

برخی دیگه می گفتن شدنی است فقط باید بر جوملا مسلط بود!

حالا سوالم این هستش که بالاخره این کار شدنی است؟ از قالب هایی که لایسنس دارن میشه استفاده کرد؟

نکته مهم در این بین، این هستش که بنده تازه کاره تازه کارم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

باسلام بطور کلی شما میتونید چندین و چند قالب رو در یک سایت اما در منوهای مختلف اون به نمایش در بیارید.

اما یک نکته توجه کنید.وقتی میخوایهد از قالبهای آماده نصب استفاده کنید.خب هرکدوم از اینها یک قالب بهمراه تمامی محتواهای نمونه و همچنین یک جوملای متسقل هست.شما نمیتونید چندین جوملا داشته باشید!

میتونید یک قالب رو بعنوان قالب مادر انتخاب کنید و قالبهای دیگر روفقط نسخه های نصبی قالب رو بروی اون قالب نصب.که کوئیکشون رو...

موفق باشید و سربلند

سپاسگذارم

بنابراین بنده می تونم برای مثال یک قالب آماده شرکتی رو نصب کنم و در کنارش یک قالب آماده خبری و یک قالب آماده فروشگاهی رو هم داشته باشم؟

در این صورت مثلا اگر این قالب ها از شرکت های مختلف باشند یا مثلا با فریم ورک های مختلف پیاده شده باشند، اختلالی بوجود نمیاره؟

مثلا همین فروشگاهی که شما امضا قرار دادید،(بنده کلی هم دنبال فروشگاه گشتم، اما اینکه میگن قالب نال باشه، نباشه، لایسنس داشته باشه، نداشته باشه و ... احتمال وجود کدهای مخرب و اینها، نزاشت یک قالب فروشگاهی

درست انتخاب بکنم) الان این رو میشه بدون مشکل با قالب هایی که بالا اشاره کردم پیاده سازی کرد؟

سلام

بله امکانپذیر هست و مشکلی نخواهید داشت اما خوب کار کمی تو در تو و پیچیده خواهد بود و دقت بیشتری لازم است

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری