heshmati

تبدیل وب سایتهای ریسپانسیو به نرم افزار اندروید

4 پست در این موضوع

تبدیل سایت ریسپانسیو به نرم افزار اندروید

do.php?imgf=joomlaforum.ir_14325456991.gif

شما با استفاده از سرویس اپ کارا، می توانید نسخه موبایلی وب سایت خود را به نرم افزار موبایل اندروید تبدیل نمایید. این روش مناسب وب سایتهایی است که دارای طراحی بهینه و یا ریسپانسیو برای موبایل و تبلت می باشند. اپلی***ن ساخته شده با اپ کارا به اصطلاح فنی از وب سایت شما وب ویو می گیرد و با اضافه کردن امکاناتی به آن، نمای یک نرم افزار موبایل را به آن اضافه می کند.

امکانات:

• تبدیل سایت به نرم افزار اندروید (نسخه موبایل یا ریسپانسیو سایت به اپ اندروید تبدیل می شود)
  • پشتیبانی از نسخه اندروید 2.3.3 به بالا
  • لودینگ اکشن برای هر لمس کاربر (کاربر با لمس یک منو با لودینگ اکشن مواجه می شود. این امکان تفاوتی بین سایت با یک نرم افزار موبایل ایجاد می کند و تجربه کاربری خوبی را به یوزر القاء می کند.)
  • دارای منوی اختصاصی در نرم افزار، برای راهبری بهتر کاربر (اختیاری)
  • دارای قابلیت اشتراک گذاری صفحه وب سایت شما توسط کاربر، در نرم افزارهای نصب شدۀ دستگاه کاربر
  • انتخاب رنگ منو و اکشن بار (نوار بالای اپ) توسط شما (در هنگام سفارش ساخت نرم افزار)
  • انتخاب تعداد منوها و اختصاص آدرس به آنها (در هنگام سفارش ساخت نرم افزار)
  • دارای سیستم بارگذاری مجدد هر صفحه
  • دارای خطای اختصاصی در دسترس نبودن اینترنت (offline page)
  • پشتیبانی از اکثر استانداردهای وب
  • پشتیبانی از ویدئو های HTML5

تفاوت سرویس اپ کارا با دیگر سرویس دهندگان:

• بدون تبلیغات اضافه و یا نام و نشانی از ما
  • دارای امکان اتصال هر اپ به سرویس Parse notification جهت اطلاع رسانی به کاربران خود
  • قابلیت اتصال به Mobile App Analytics گوگل
  • بدون باگ و رفع اشکالات رایج در وب ویو برای نمایش هر چه بهتر وب سایت شما
  • و ...

اطلاعات بیشتر در وب سایت اپ کارا

تلفن: 88486951(021)

وایبر: 14807191702+

ایمیل: info {@} appkara . com

www.appkara.com

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

میشه دقیقا بهم بگید دقیقا چه کاری انجام میدید ؟؟؟؟؟؟

چند تا نکته هستش ::

× - سایتی که ریسپانسیو هستش چه نیازی به App داره . طرف میره مرورگرش باز میکنه و سایت به صورت ریسپانسیو میبینه دیگه !

× - من یه سایت دارم در ساختار Web2 و اینکه حدودا سه سال پیش این وب سایت طراحی کردم و ساختارش html4 و Css2 هستش . میخوام ببینم این نرم افزار شما میتونه این سایت رو به صورت استاندارد نرم افزاری نمایش بدهد و اینکه منوهای اصلی سایت رو در گوشه نرم افزار تو اون پنل اصلی نمایش بدهد . هزینه همون 50 هزار تومان هستش ؟

× - سایتهای زیادی هستن که این روش شما رو به صورت رایگان دارن انجام میدن . سایتهایی مانند :

FREE App Creator. Create Apps for Android. No Coding Required.

http://www.appyet.com/

How To Make An App: App Maker for Android, iPhone, iPad

Build an iPhone or Android App with AppMakr's App Maker & Creator software

Como App Maker - Make an App with Our Easy App Builder

Build Mobile Apps Free With Web App Generator App Maker for iOS, Android, Windows Phone

Build iOS/Android mobile apps with WordPress | AppPresser

AppMachine: Make an app within hours. - AppMachine

Create Android apps without coding using Andromo App Maker for Android

Create an App for iPhone or Android with the App Maker from Infinite Monkeys

و

.

که هر کوم ویژگیهای خاص خودشون رو دارن .

.

میخوام ببینم این کار شما نسبت به بقیه این سایت ها چه امتیازات ویژه ای داره ؟؟؟؟؟؟؟؟

× - سایتی که ریسپانسیو هستش چه نیازی به App داره . طرف میره مرورگرش باز میکنه و سایت به صورت ریسپانسیو میبینه دیگه !

× - من یه سایت دارم در ساختار Web2 و اینکه حدودا سه سال پیش این وب سایت طراحی کردم و ساختارش html4 و Css2 هستش . میخوام ببینم این نرم افزار شما میتونه این سایت رو به صورت استاندارد نرم افزاری نمایش بدهد و اینکه منوهای اصلی سایت رو در گوشه نرم افزار تو اون پنل اصلی نمایش بدهد . هزینه همون 50 هزار تومان هستش ؟

× - سایتهای زیادی هستن که این روش شما رو به صورت رایگان دارن انجام میدن . سایتهایی مانند :

Build Mobile Apps Free With Web App Generator App Maker for iOS, Android, Windows Phone

و

.

.

میخوام ببینم این کار شما نسبت به بقیه این سایت ها چه امتیازات ویژه ای داره ؟؟؟؟؟؟؟؟

و

.

.

میشه دقیقا بهم بگید دقیقا چه کاری انجام میدید ؟؟؟؟؟؟ سلام، کار خاصی انجام نمی دهیم، اپلی***ن ساخته شده فقط از وب سایت های ریسپانسیو وب ویو می گیره و با اضافه کردن امکاناتی، نمای یک اپلی***ن موبایل را به آن می افزاید.

"× - سایتی که ریسپانسیو هستش چه نیازی به App داره . طرف میره مرورگرش باز میکنه و سایت به صورت ریسپانسیو میبینه دیگه ! "وب سایتهای مختلفی با کارآیی، روشهای بازاریابی و مخاطبان گوناگون وجود دارد و به نظرمن وظیفه مدیر آن سایت هست تا تشخیص بده که به app نیاز داره یا نه و متاسفانه من نمی توانم در این زمینه نظر کارشناسی بدم (کارشناس نیستم)

"× - من یه سایت دارم در ساختار Web2 و اینکه حدودا سه سال پیش این وب سایت طراحی کردم و ساختارش html4 و Css2 هستش . میخوام ببینم این نرم افزار شما میتونه این سایت رو به صورت استاندارد نرم افزاری نمایش بدهد و اینکه منوهای اصلی سایت رو در گوشه نرم افزار تو اون پنل اصلی نمایش بدهد . هزینه همون 50 هزار تومان هستش ؟"

وب سایت شما همانگونه که در مرورگر یک موبایل نمایش داده می شود، در app نمایش داده خواهد شد. در هنگام سفارش می توانید تعیین کنید که خود نرم افزار هم، منو داشته باشد یا خیر. بله هزینه ثابت هست.

"× - سایتهای زیادی هستن که این روش شما رو به صورت رایگان دارن انجام میدن . سایتهایی مانند :" از روش ما اطلاعی نداشتید (اشاره به سئوال اولتان). وب سایت های معرفی شده بزرگتر از آنند که با خدمات بنده حقیر مقایسه بشوند. برای آگاهی از تفاوت پلن رایگان و پلنهای پولی سرویس دهندگان بالا لطفا به صفحه pricing آنها مراجعه نمایید. که معمولا پلنهای رایگان دارای تبلیغات هستند و همچنین وایت برند نیستند، مثل صدها سرویس دهنده ای که می توانید با استفاده از آنها وب سایت رایگان بسازید.

دوستان توجه داشته باشند که برای شخصی سازی بهتر اپلی***ن مطابق با سلیقه شما، امکان طراحی و ساخت حضوری اپلی***ن در دفتر ما با تعیین وقت قبلی امکان پذیر است.