s.f.m

درخواست ماژول آرشیو اخبار با تاریخ شمسی

23 پست در این موضوع

سلام دوستان!

میشه لطف کنید ماژول آرشیو اخبار با تاریخ شمسی رو بهم معرفی کنید برای دانلود؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

اگر برای k2 بخواید کامل شمسی داریم برای محتوای خود جوملا هنوز فرصت نشده کامل تکمیل کنم

مدیریتم k2 هستش میشه بگید ماژول یا پلاگینشو؟از کجا باید بگیرم؟

اگه منظورتون کامپوننت تاریخ شمسی k2 هست پیداش کردم فقط میخوام بدونم اینو بگیرم آرشیو k2 من شمسی میشه یعنی؟!!! من آرشیو میخواما اگه آره چجوری میشه راهنماییم کنید؟

جهت ایجاد ماژول آرشیو مطالب شمسی با استفاده از کا2 به مدیریت ماژولها رفته و یک ماژول از نوع k2_tools ایجاد و از تنظیمات آرشیو را انتخاب نمایید.

اگه منظورتون کامپوننت تاریخ شمسی k2 هست پیداش کردم فقط میخوام بدونم اینو بگیرم آرشیو k2 من شمسی میشه یعنی؟!!! من آرشیو میخواما اگه آره چجوری میشه راهنماییم کنید؟

اگر منظورتون سایت ارس جوملا هست آرشیو شمسی رو هنوز توی سایت قرار ندادیم اگر بخواید براش میتونید پیام خصوصی بزنید

چک کردم اما مسئله اینجاست که مطالب اخبارم رو با k2 نذاشتم تو سایت واسه همین الان متوجه شدم که آرشیو k2 بدردم نمیخوره باید چیکار کنم؟از چه آرشیوی استفاده کنم اگه آرشیوی با تاریخ شمسی اصلا نداریم میشه یه آرشیو خوب با تاریخ میلادی حداقل بهم معرفی کنید؟

آرشیو یادمه یدونه تو همین انجمن بود egolt اونو بگردین خوب بود

آرشیو یادمه یدونه تو همین انجمن بود egolt اونو بگردین خوب بود

دوست عزیز من سرچامو کردم که الان اینجام اونی که شما میگی مال جوملا 1.5

چرا مطالب رو به کا2 منتقل نمیکنید تا از امکانات اون استفاده کنید و مشکل ماژول هم حل بشه ؟

چرا مطالب رو به کا2 منتقل نمیکنید تا از امکانات اون استفاده کنید و مشکل ماژول هم حل بشه ؟

خب من برای اخبارم از ماژول Bt content استفاده کردم چجوری مطالبشو به k2 منتقل کنم؟

ماژول های کا2 هم کم نیست . خیلی از ماژول ها ، هم مطالب جوملا رو میخونند و هم کا2 .

برای انتقال مطالب به کا2 ، صفحه اصلی کا2 رو باز کنید . در انتهای نوار ابزار ، گزینه ای برای این کار هست

از کا2 شمسی استفاده کنید

k2 واقعا دردسر هستش

من که پیشنهاد میکنم اصلا سراغ k2 نرید

وقتی سیستم محتوای خود جوملا با این قدرت هستش چرا k2 ؟!!!!!!

k2 واقعا دردسر هستش

من که پیشنهاد میکنم اصلا سراغ k2 نرید

وقتی سیستم محتوای خود جوملا با این قدرت هستش چرا k2 ؟!!!!!!

لطفا از بیان مطالب غیر واقع در یک انجمن تخصصی و در تاپیک عمومی خودداری کنید . اینکه به افزونه ای تسلط ندارید دلیل بر بد بودنش نیست .

لطفا از بیان مطالب غیر واقع در یک انجمن تخصصی و در تاپیک عمومی خودداری کنید . اینکه به افزونه ای تسلط ندارید دلیل بر بد بودنش نیست .

دوست من بنده اون که واقعیت هست رو گفتم

جالبه بدونید جز اولین نفراتی بودیم که k2 رو فارسی کردیم و شمسی سازیش کردیم

اما بپذیریم که خالی از دردسر نیست بخصوص بعد از مدتی که باهاش کار میکنی واویلا میشه

بحرحال بنده تجربه ایی که از این افزونه داشتم رو بیان کرد ولاغیر...

درود

بله هم مطالب جوملا و هم k2* رو پشتیبانی میکنه

موفق باشید

ممنون از شما و ممنون از همه ی دوستان :25::25::25:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری