نیما حبیب خدا

کامپوننت شهدا ( کاملا رایگان- اولین بار در ایران )

38 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان عزیز ...

پس از یک ماه تلاش مداوم و شبانه روزی بالاخره موفق شدیم که یک پروژه ارزشمند دیگر را هم به اتمام برسانیم .

این پروژه که با نام کامپوننت یادواره شهدا منتشر خواهد شد ( برای اولین بار در ایران )، کامپوننتیست جهت درست کردن یک آلبوم بسیار زیبا و ارزشمند از شهدای عزیز کشورمان .

یک توضیح کوتاه :

این که هر شخص شهید را چه کسی میداند، به تعاریف شخص از این کلمه بازمیگردد . اما از دید ما که این کامپوننت را به صورت رایگان نوشتیم ، شهید کسی است که برای اعتقادات ، کشور ، ناموس و رفاه هموطن ، به جنگ با کسی میرود که باعث تجاوز به حریم های نام برده شده است و در این راه جان خود را فدا میکند تا شاید آرمان هایش تحقق پیدا کند و این رشادت ها در سرزمین پاک ایران ، از قدیم تا به حال دنیا را شگفت زده کرده است .

از دوستان عزیز و کسانی که این کامپوننت را دانلود میکنند تقاضا میشود که حداقل ، یک ارزش اندکی برای کار ما قائل شوند و اگر زمانی قصد استفاده از کامپوننت را داشتند ، حقوق کپی رایت افزونه را رعایت کنند .این کامپوننت همیشه رایگان خواهد بود .

امکانات مدیریت در ویرایش اول :

تعریف شهید - انتشار و عدم انتشار - تعریف آواتار برای شهید - حذف شهید از لیست - نوشتن زندگی نامه - نوشتن وصیت نامه - نام عملیات - تاریخ تولد و شهادت - نوشتن نام عملیات و منطقه عملیات _ درج نوع شهادت و محل شهادت

امکانات سایت :

نمایش شهید به صورت آلبوم و درج مشخصات وی در یک لیست _ نمایش مشخصات درج شده در مدیریت برای هر شهید با کلیک بر روی مشاهده_ جستجو پیشرفته بر اساس نام ، نام خانوادگی ، منطقه عملیات ، نام عملیات _ درج شهدای همنام و مرتبط ، در آخر پروفایل هر شهید(جدید) _ هوشمند و کاملا داینامیک

دمو : دمو شامل سه مطلب برای مشاهده

لینک دانلود : دریافت از سرور آکادمی

از سرور انجمن : دریافت از سرور انجمن جوملای ایران

ویرایش شده در توسط نیما حبیب خدا

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ممنون نیما جان

دستت طلا

بهترین چیزی بود که میتونستی به شهدا و کسانی که میخوان سایتی برای شهدا بزنن ارائه کنی

ممنون از تو

اجرت با شهدا

شرمنده دقت نکردم :128fs318181:

اگر بتونی اسم هایی که با نام او مطابق دارند رو طوری طراحی کنی که زیر مشخصات کلی قرار بگیره در یک کادر جالب تر هم میشهgiftgiftgift

:1:

دمو که بسیار جالب بود و به نظرم بشه با این افزونه کارهای بسیار جالبی کرد.

از لحاظ طراحی و چینش هم بسیار زیبا انجام شده .

واقعا خسته نباشی استاد ....:auizz3ffy9vla57584x

تشکر نیما جان .

اما چند نکته :

1 منتظر انتشار این افزونه پر کاربر به صورت رایگان هستیم ..

2. اگر بتوانید برای جوملا 2.5 هم تبدیل کنید عالی میشود .

چون جوملا 3 هم در راه است و اکثریت از جوملا 2.5 استفاده می کنند .

موفق باشید .

عزیزم ایدت رو برام ترسیم کن و قرار بده . حتما استفاده میشه .

نیما جان ایده رو برات پ.خ کردم

چک کن.

آفرین.ولی خودتون می دونید که این کا ها را با یک کی 2 و زوو نیز میشه انجام داد.

کاری برای اختصاصی سازی برای شهدا کرده اید؟

ممنون

آفرین.ولی خودتون می دونید که این کا ها را با یک کی 2 و زوو نیز میشه انجام داد.

کاری برای اختصاصی سازی برای شهدا کرده اید؟

ممنون

بله دوست من .. با اون میشه .. اما جستجو پیشرفته برای این سیستم ها دارید؟یا اگر باشه ، رایگان ؟ و یا اینکه برای ردیف کردن در قسمت سایت ، عنوان ها به این شکل کنار هم قرار میگیرند؟ خیلی با کامپوننت های مذکور متفاوته. داخل مدیریت مشاهده میکنید....

در کل کارتون خیلی عالیه

این هم قدمی در جهت خدمت به هموطنان و شهدای کشور

به احتمال زیاد بعد از انتشار این کامپوننت آن را به زبان عربی ترجمه میکنم و به نام ایران به شهدای مصر تقدیم میکنم ( http://joomlarab.net )

gift

:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x

نیما جان مثل همیشه عالی بودی و خواهی بود

:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x

با سلام .. دوستان این کامپوننت را در حال حاظر یک ورژن بالاتر بردیم و یک سری ایرادات برطرف شد و یک سری ایده ها رونمایی شد . دوستان خیلی لطف کردند و ایده های زیبا و به جایی دادند ...

در قسمت پروفایل هر شهید ، شما میتونید اسامی شهدایی که با شهید مذکور ( که پروفایلش رو میخونید ) ، در ارتباطند مشاهده کنید و روی لینک هر کردام کلیک کنید و وارد صفحه آن شهید شوید .

همچنین دو گزینه دیگر به صفحه پروفایل شهدای عزیز اضافه شد .

گرافیک پیج پروفایل رو هم تغییر دادم .

در کل روی مسائل پروفایل کار شد ... هنوز از نظر امنیت کسی چیزی نگفته .. دوستانی که در کار امنیت هستند لطفا تست کنند کار رو ... خیلی ممنون . موفق باشید .

ارسال شده در (ویرایش شده)

لینک دریافت به پست اول افزوده شد ... دوستان اگر خیلی مبتدی کار شده ، ببخشید ... تمام تلاشم رو میکنم که مشکلات رو حل کنم . در حال حاظر دارم روی ویرایش بعدی کار میکنم که بتونم خیلی ایرادات رو برطرف کنم و همچنین یک سری ماژول مناسب براش دارم مینویسم .. ممنون میشم دوستان در این پروژه متن باز رایگان کمک کنند به تیم آکادمی ... ممنون .

ویرایش شده در توسط نیما حبیب خدا

آقا نیما بسیار زیبا و حرفه ای تر شده .... واقعا دستت درد نکنه ... خصوصا محل قرار گرفتن عکس بسیار جالب شده ...

دوستان در ورد ورژن برای جوملا 2.5 : زمانی کامپوننت را به جوملا 2.5 منتقل میکنیم که به یک ورژن پایدار در 1.5 برسیم .. که دیگه توی اون ورژن همش قرار نباشه موازی کاری بشه ... کمی صبر و همکاری ، باعث پیشرفت کدنویسی ایرانی میشه .. دوستانی هم که میخوان به عربی ترجمه کنن و یا زبان های دیگر ، باید بگم هنوز فایل زبان داخل کامپوننت نیست ... انشالله توابع language رو که قرار دادیم میتونید به چند زبان مختلف ترجمه کنید و به جوملای جهانی هم ارائه بدیم

آقا نیما اول یه خسته نباشید بهت بگم که خستگی از تنت دربیاد

خیلی عالی شده تبریک می گم بهت امیدوارم در تمام مراحل مثل همیشه موفق وقوی ظاهر بشی

به امید روز های بهتر

سلام

من کامپونت شهدا را در جوملا 2.5 نصب کردم قسمت مدیریت آن هم آمده و مشخصات یک شهید را وارد و ذخیره کردم حالا نمی دونم کجا و چگونه نمایش میده در منو - ایجاد مطلب - ماژول ....

این کامپوننت برای جوملا 1.5 ساخته شده و در 2.5 کار نمیکنه عزیزم ... باید یکی دو روز دیگر صبر کنید تا منتشر کنم 2.5 را

این کامپوننت برای جوملا 1.5 ساخته شده و در 2.5 کار نمیکنه عزیزم ... باید یکی دو روز دیگر صبر کنید تا منتشر کنم 2.5 را

سلام نیما جان

خسته نباشی این افزونه ای که طراحی کردی خیلی کارش درسته و امیدوارم که خود شهدا مزد زحمتت رو بدن و توی همه مراحل زندگیت کمکت کنن واقعا دستت درد نکنه.

اگر میشه این افزونه رو برای 2.5 هم طراحی کن که ما هم بتونیم از این افزونه استفاده کنیم.

با تشکر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری