sfmhoo

مشکل در قالب Jm_software

9 پست در این موضوع

با سلام

بنده از قالب Jm_software استفاده کردم ولی مشکل عدم نمایش زیرمنوها وجود دارد.

تنظیمات قالب و منو را بررسی کردم و فقط در حالت split menu زیر منوها به نمایش درمیاد که اصلا ظاهر جالبی نداره و من میخوام که مگامنو یا دروپ داون منو باشه.

در آدرس زیر منوی "معرفی محصولات" دارای زیر منو است ولی به نمایش در نمی آید.

jmhttp://abyaban.com/index.php/fa/

لطفا راهنمایی بفرمایید که مشکل از کجاست!

خیلی خیلی مهمه

قبلا از توجه و همکاری شما سپاسگزارم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود،ابتدا گزارش خطاتتون رو از قسمت تنظیمات کلی،تب سرور به حالت حداکثر در بیارین و خطا رو قرار بدین.

جناب این چه ارتباطی داره؟! در ضمن هیچ خطایی نداشت

دوستان لطفا راهنمایی کنند

درود

اسلاید شو رو موقتا غیر فعال کنید تست بزنید

یه مورد دیگه هم شما الان مشکل بزرگتر از این دارید و اون لینک سایت جومی بصورت پنهان در قالب شماست . از index.php کد iframe مربوط به جومی رو پیدا و حذف کنید . من زیاد نگشتم ممکنه جاهای دیگه هم باشه . فایل های ایندکستون رو بیشتر بررسی کنید

تمام ماژول ها رو غیر فعال کردم ولی بازم درست نشد. قالب هم اول یک نسخه دیگه گرفته بودم گفتم شاید مشکل از اون نسخه باشه دوباره این نسخه ای رو که الان هست رو دانلود کردم ولی بازم حل نشد. اختمالا تو این قالب جدید این کد ها وجود داره. لطفا راهنمایی بفرمائید.

بله، فعاله، در حالت اسپلیت منو با کلیک روی منوی والد، زیرمنوها به نمایش درمیاد ولی مگامنو،مومنو و دروپ دان منو هیچکدوم کار نمیکنن!!! عجیبه!

خواهشا اگر کسب میتونه راهنمایی کنه،اگه لازمه دسترسی بدم اساتید چک کنن.

کلی تغییرات داده بودم واقعا دردسره قالب جدید نصب کنم تازه قالبای زیادی تست کردم هرکدوم یه مشکلی داشتن مخصوصا برای حالت چندزبانه بودن

منتظر راهنمایی اساتید هستم، لطفا کمک کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری