hesamtabatabaei

قیمت طراحی سایت و قیمت سورس سایت

5 پست در این موضوع

سلام وقت بخیر

من یک سایت جوملایی درست کردم برای مشتری الان درخواست رمز سی پنل رو داره

میخوام ببینم عرف بازار چه جور و باید چه جوری کار کنم قیمت جداگانه داره ؟ پشتیبانی ازم سلب میشه ؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام وقت بخیر

من یک سایت جوملایی درست کردم برای مشتری الان درخواست رمز سی پنل رو داره

میخوام ببینم عرف بازار چه جور و باید چه جوری کار کنم قیمت جداگانه داره ؟ پشتیبانی ازم سلب میشه ؟

درود

خب اگه بابت پشتیبانی قراردادی ندارید و هزینه ای دریافت نمی کنید بدید و مسئولیت رو از سر خودتون باز کنید راحت

این از حقوق مسلم مشتری هست که اطلاعات هاست و وب سایت رو داشته باشه منتهی بایستی بندی در قرارداد ذکر بشه که در صورت پیش آمد مشکلات احتمالی آینده مسئولیت برعهده ایشان هست و ضمنا هزینه های جداگانه برای رفع مشکلات ناشی از خطاهای انسان در هنگام استفاده از آناه دریافت میشه

البته مناسب تر این هست که شما بری ریسلری خودتون هاست بدید که دسترسی آینده داشته باشید

به نظر من این یک حُسنه که مشتری اطلاعات رو ازتون بخواد.چرا اینکه در نگاه اول ؛ شما که پروژه ی ASP طراحی نکردید تا بترسید که خدای ناکرده سورسی که شما کار کردید مورد استفاده در جای دیگری قرار بگیره.

مورد دوم : اینجوری یک درصدی ؛ همیشه براتون وجود داره که مشتری کار رو از روی بی اطلاعی و عدم استفاده درست و کاربری سیستم، بزنه و خرابش کنه و شما هم میتونید مجددا با دریافت هزینه ی دیگری ؛ سایتشون رو ReDesign کنید!!

حالا اگر ازین مباحث جنبی اگر بگذریم؛ اول اینکه میتونید بگید اگر میخواهید که سورس دستتون باشه؛ میبایست هزینه ی فلان مبلغی به شما بپردازند و همچنین توی قراردادتون ؛ موارد رایگان پشتیبانی رو هم از سر ِ خودتون وا کنین!

موفق باشید و سربلند

اگر برای سورس هزینه نگرفتید یا سایت کم هزینه ساختید ازشون پول بگیرید چون مشتری که بعد از مدتی چنین اطلاعاتی رو می خواد یا یک طراح دیگه بهش خط داده یا می خواد تغییرات عمده ای ایجاد کنه خیلی کم پیش اومده بر اساس اعتماد سازی بخواد مخصوصا مشتریانی که کم کامپیوتر بلدن

و حتما ازشون دوباره به صورت مکتوب با امضا اگر شرکت هستند مهر دارند با اون مهر که هرگونه مشکل و پیشامد بعد از دادن دسترسی به گردن مشتری هست و برای رفع اون طراحی سایت هزینه مجدد می گیرد

و سایت بر اساس قوانین جمهوری اسلامی درست شده است و در موقع دادن سایت به مشتری و طراحی سایت هیچ مشکل غیر اخلاقی یا حقوقی و .... در سایت نبوده و چند تا مورد که فکر می کنید مشکل زا می شه رو لیست کنید حتی از من می شنوید زحمت بکشید امکانات وب سایت رو هم به صورت ریز در این قرارداد دومی لیست کنید حتی رنگ سایت

چون وقتی به مشکل بخورید متوجه می شید نه کارشناسی وجود داره نه قاضی دادگاه می دونه اصلا سی پنل یا سایت چی هست بهتره تمام این موارد رو مکتوب کنید خیالتون راحت کنید

یک عکس تمام صفحه رنگی هم بگیرید و ازشون تایید بگیرید و چاپ بکنید و بگید امضا بزنه که سایت همین بوده و سورس اصلی رو همیشه در جایی نگه دارید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری