user_jafari

سوال درباره نصب لوکال اسکریپت ها

14 پست در این موضوع

سلام دوستان

بنده میخوام یه پروژه دانشجویی واسه یکی از دوستان، طراحی وبسایت انجام بدم و این اطلاعات رو داخل سی دی بهشون تحویل بدم.

ایشون میخوان سایت رو به صورت لوکال مشاهده کنند، من برنامه easyphp رو استفاده میکنم در داخل کامپیوتر خودم.

ایشون چطور میتونند وقتی سی دی رو در دستگاه خودشون میزارن، سایت رو به صورت لوکال مشاهده کنند؟؟؟

امیدوارم منظورمو متوجه شده باشید....

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود،برای این کار ایشون باید یک سرور مجازی wamp را دانلود کنند و روی سیستمشون نصب کنند،بعد فولدر سایت را به پوشه www در نرم افزار انتفال دهند،و هنگامی که سرویس اپاچی و مای اس کیو ال را فعال کردن،باید

در مرورگر localhost/mynamefolder بزینید،سایت شما اجرا می شود.

درود دوست عزیز برای مشاهده فایلهای پی اچ پی نیاز به یک شبیه ساز هست که بتونه فایلهای پی اچ پیتون اجرا کنه بنابراین اون شخصی که میخوان پروژه تحویلش بدین باید یکی از برنامه های لوکال هاست مثل wamp,xamp,mmap,easyphp

رو روی سیستمش نصب شده داشته باشه درضمن شما بسته نصبی اگه میخواین بدین باید اون شخص تو یکی از این برنامه هایی که عرض کردم دیتابیس ایجاد کنه و اسکریپت شما رو اجرا کنه یا اینکه اگه بسته نصبی نیست بعد از ساخت دیتابیس از طریق

phpmyadmin به دیتابیسش ایمپورت کنه

این کار که خیلی سخت شد.

من میخوام مثلا یه نرم افزار پرتیبل باشه که روی سی دی بریزم و بعد پوشه سایت رو بریزم توش.

در یه تاپیکی آقای زارع از نرم افزار پرتیبل moves سخن گفتن که من هر چی گشتم پیدا نکردم...

منظورم اینه من بسته نصبی مثلا جومسوشیال رو نصب کنم به همراه دیتابیس، بعد اینو انتقال بدم روی سی دی. اینطور نمیشه؟؟؟

بعد اون لب تاپی که قراره اسکریپت پی اچ پی رو اجرا کنه،باید روی لب تاپ نصب باشه ؟قطعا باید نصب باشه،این رو باید یاداوری کنم زبان پی اچ پی یک زبان نوع اسکریپ است،برای اجرا حتما باید یک مفسر وجود داشته باشه،

اون پورت ایبل بودن مال برنامه های exe است،شاید منظورشون را بد متوجه شدین!

به عنوان مثال من یه جومسوشیال نصب کردم. بعد دیتابیس هم ساختم و...

روی سی دی باید پوشه ای که داخل www ریختم رو بریزم دیگه. درسته؟؟؟

دیتابیس رو چیکار کنم؟؟

به عنوان مثال من یه جومسوشیال نصب کردم. بعد دیتابیس هم ساختم و...

روی سی دی باید پوشه ای که داخل www ریختم رو بریزم دیگه. درسته؟؟؟

دیتابیس رو چیکار کنم؟؟

بله باید فایل ها داخل www بریزید،برای دیتابیس باید شما با دستور export در phpmyadmin از دیتابیس خود بک کاپ بگیرید،که یک .sql ساخته می شه،بعد اون دوست شما باید،این فایل .sql داخل پایگاه داده اش import کنه،

تمام دیتابیس در اون phpmyadmin ساخته می شه،phpmyadminرابط گرافیکی معروف mysql است

برای پرتابل کردن میتونید با استفاده از برنامه Server2GO اسکریپتتون رو بصورت پرتایبل در بیارین توضیحات و دانلود: Server2Go - Selfconfigurating WAMP Stack

با این برنامه دیگه کاربر نیاز به نصب هیچ برنامه ای نداره

ممنون دوستان

من دنبال همچین چیزی بودم که آقای جعفری گفتن. یه خرده باهاش کار میکنم شاید دستم بیاد.

برای پرتابل کردن میتونید با استفاده از برنامه Server2GO اسکریپتتون رو بصورت پرتایبل در بیارین توضیحات و دانلود: Server2Go - Selfconfigu*****g WAMP Stack

با این برنامه دیگه کاربر نیاز به نصب هیچ برنامه ای نداره

میشه یه خرده راهنمایی کنید؟

میشه یه خرده راهنمایی کنید؟

اینم مثل wamp هست یعنی یک لوکال براتون ایجاد میکنه ابتدا فایلهای پروژه رو تو پوشه htdocs کپی کنید حالا برنامه Server2Go رو اجرا کرده و در اونجا دیتابیستون رو تو phpmyadmin ایمپورت کنید.

مستندات خود سایت سازنده هم مطالعه کنید واسه نحوه کانفیگها:https://bitbucket.org/thaberkern/server2go/wiki/Home

اینم مثل wamp هست یعنی یک لوکال براتون ایجاد میکنه ابتدا فایلهای پروژه رو تو پوشه htdocs کپی کنید حالا برنامه Server2Go رو اجرا کرده و در اونجا دیتابیستون رو تو phpmyadmin ایمپورت کنید.

مستندات خود سایت سازنده هم مطالعه کنید واسه نحوه کانفیگها:https://bitbucket.org/thaberkern/server2go/wiki/Home

یعنی با این برنامه، دانشجو میتونه روی سی دی به صورت لوکال، سایت رو نشون استادش بده؟

منظور من این هست

بله،کار این برنامه همینه دیگه پرتابل میکنه پروژه رو،همچنین یک نسخه دیدم تو نت که خود جوملا رو پرتابل کردن.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری