masoud.n

سفارش فارسی سازی قالب

8 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوست عزیز فارسی سازی قالب های gavick واقعا کاره سختی هست ، وقتی هم فارسی و rtl کنی با فایرفاکس درست میان ولی با اینترنت اکسپلورر و بقیه مرورگر ها با مشکل باز میشه ، به نظر من بهتره از این قالب صرف نظر کنید ! چون خودم یه بار از قالب های gavick خوشم اومد ولی پشیمون شدم !

عزیز قالب شبیه این سراغ نداری؟قالبی میخوام تو همین مایه که دو سه تا بنر چرخشی داشته باشه

من آنلاین روش کار کنم راحت تر هستم

سلام مگه میشه آنلاین هم روی قالب کار کرد , به من آموزش دهید لطفا

قالب رو روی سرور نصب میکنید و کار میکنید عزیزم .. از طریق کنترل پنل سی پتل یا دایرکن ادمین یا هر کنترل پنل دیگری که بهتون بدن .

شما سایت دارید؟ فضا در اختیار دارید؟

قانون 16 انجمن:

16- در صورتی که قصد ارائه پیشنهاد به کاربری دارید از قبیل پیشنهاد طراحی قالب، طراحی سایت،طراحی افزونه و هر موردی که ارتباط به منافع مالی و مادی دارد باید از طریق پیام خصوصی عنوان شود و از زدن پست هایی از قبیل "انجام میدم براتون" "دوست داشتید با این قیمت براتون انجام میدم" "با من تماس بگیر" "با هزینه براتون انجام میدم" ... و از این قبیل جدا جدا جدا خودداری نمایید در غیر اینصورت کاربر خاطی در بار اول اخطار و در صورت تکرار اخراج به مدت 3 روز و در نهایت اخراج دائمی میشود.