حجت مردانه زاده

Google For All - اینترنت بالونی گوگل!!!+(حتما بخونید!)

3 پست در این موضوع

سلام علیکم خدمت دوستان عزیز

مطلب جالبی امروز خوندم حیفم اومد اینجا ارجاع ندم.

attachment.php?attachmentid=8755&stc=1

عنوان خبر امروز این هستش :

Google For All - اینترنت بالونی گوگل

نقل قول:

شرکت گوگل درحال کار بر روی پروژه ی بلندپروازانه ای برای انتقال سرویس اینترنت بوسیله ی فرستادن بالنهای غول پیکر در جـو زمین است. غول اینترنت آمریکا بالنهای پرفشاری را به ارتفاع 25 کیلومتری زمین فرستاد و این بالنها در ارتفاعی نزدیک به دوبرابر ارتفاع پرواز هواپیماها در جو زمین رهـا شدند. مهندسان گوگل این روزها در حال تمرکز بر روی آزمایش بالنهای اینترنتی خود که قطر آنها به 15 متر میرسد، در سردخانه های بزرگ هستند تا از عدم نشت آنها اطمینان حاصل کنند. این بالنهای پر از هلیوم میتوانند اینترنت 3G را به 4 میلیارد و هشتصد میلیون نفر از مردم جهان که هنوز به اینترنت دسترسی ندارند برسانند.

هدف اصلی گوگل برای بالنهای هوشمند شامل انتقال اینترنت به مناطق دورافتاده و توسعه نیافته ای همچون آفریقاست که تنها 10% مردم در آن به اینترنت دسترسی دارند. در کل حدود 4 میلیارد نفر در جهان به اینترنت دسترسی ندارند و بیشتر انها حتی امکان دسترسی به آن را نخواهند داشت زیرا هیچ گونه پوشش شبکه ی اینترنت در این مناطق وجود ندارد.

لینک پروژه:

http://www.google.com/loon/

منبع :بانکی

attachment.php?attachmentid=8754&stc=1

واقعا دمشون گرم. هم تجارت میکنن و توسعه و کسب درآمد و هم به همه ی مخلوقات دنیا خدمت میکنن.

واقعا اگر بهشت و جهنمی وجود داشته باشه؛ فردوس برینی که خداوند ازش حرف به میون آورده؛ ماله همین آمریکایی های به قول (...) اجنبی هست!!!

بنده خودم به شخصه تا آخر عمرم میدون این مجموعه و تک تک افرادش هستم.چرا که زمانی که هیچی نبود؛ تنها راه دسترسی من به آموزش و ورود به دنیای جدید؛ فقط و فقط و فقط همین گوگل بود.

چون این روزی و درآمدی که الان دارم درمیارم و دقیقا عشق و علاقه ی من شده منبع درآمدم؛ مسببش همین گوگل بوده و بس....

دوست دارم نظرات مخالف با خودم رو از دوستان بشنوم!!:image177:[chakkesh]

عرض اردات...

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

انشالله هدفشون خدمت باشه و بس و کمی هم کسب درآمد و این حرفا

انشالله

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری