mrsz

برطرف کردن مشکل دو لینک کی 2

6 پست در این موضوع

برطرف کردن مشکل دو لینک شدن کی 2

اول به قسمت پارماترهای کی بروید

به قسمت تنظیمات پیشرفته SEF

و فعال کردن SEF پیشرفته برای آدرس های K2 روی yes

و Prefix for item URLs روی حالت Use the item's category

و بعد اینکه در فایل robot.txt

Disallow: /components/
Disallow: /component/k2/
Disallow: /component/tag/
Disallow: /component/k2/tag/
Disallow: /index.php

قرار دهید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

یعنی بجای اسم مجموعه میزدید

compenent/k2/

مطلب شما باز می شد با این لینک

منظور از 2 لینک شدن چی بود؟

روش دیگه ای هم هست که راحت تر و بی دردسر تره و اونم اینه که برای اون مجموعه یک منو ایجاد بشه. در اونصورت مطالب کی2 آدرسشون رو از منو میگیرن.

نه دوست من این مشکل به این صورت بر طرف نمیشه

چون بجای اسم مجموعه compenent/k2/ بدی نشون میده

در ضمن شاید من نخوام برای همه زیر مجموعه هام منو بسازم این موردی که گفتم کار رو خیلی راحت میکنه و از ساخت چند لینک در کی 2 در گوگل جلو گیری میکنه

روش دیگه ای هم هست که راحت تر و بی دردسر تره و اونم اینه که برای اون مجموعه یک منو ایجاد بشه. در اونصورت مطالب کی2 آدرسشون رو از منو میگیرن.

با تشکر از این راه حل مهم و اساسی شما

فقط ی سئوال دیگه دارم در رابطه با اینکه

من ی سایتی دارم رو سئوش کار می کنم این ی سایتی که دارای 20 شعبه در سراسر تهران می باشد حالا من در رابطه با این 20 شعبه در k2 مطلب خاص خودشو می زارم حالا این سوال پیش می آد اگه بیام برا هر شعبه ی منو بسازم که زیاد می ش و ایکنه تعداد ادرس برای ی موضوع بشتر می ش ی ادرس خود مطلب ی ادرس ی که با منو به مطلب برسیم و تعدادی ادرس دیگر که شما بالا اشاره کردید.

آیا اگه ی مطلب و به منو وصل کنیم سریعتر به گوگل شناسایی می ش ؟؟؟؟؟

اگه با منو نشون ندیم آیا تو سئو تاثیر منفی می زاره؟؟؟؟؟

ابا ی منو ذلشته باشیم که ی مجموعه کلی این شعبه هارو نشون بده آیا ربات های گوگل از طریق اون منو وارد مطالب k2 می شن ؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری