hamedtahamtan1

آمارگیر های جوملا

14 پست در این موضوع

سلام من میخواستم بدونم چقد میشه به سیستم آمارگیر جوملا اعتماد کرد.من یه آمارگیر از tols.ir گرفته اوائل آمارش با آمار جوملا تفاوت چندانی نداشت یکیشون 600 بود اونیکی 500 اما الان آمار جوملا میزنه 2000 و اونیکی میزنه 450 به نظرتون مشکل از کدومشونه؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

اگر امار پیش فرض را میفرمایید . خیر مشکلیندارد و به درستی عمل می کند هر دو به درستی کار می کنند .اما با این تفاوت

که اولی امار بازدید را بر اساس ای پی حساب میکنه . و هر ای پی یک بازدید محسوب میشه . اما در افزونه پیش فرض جوملا تعداد بازدید از صفحات محاسبه میشه . یعنی هر کاربر هر تعداد صفحه ایی را بازدید کنه کانتر محاسبه میکنه .

در واقع نوع عملکرد این دو با هم کاملا متفاوت هست . شما باید افزونه ایی نصب کنی که امار بازدید سایت به شما بده نه امار بازدید صفحات .

اولی امار بازدید سایت هست . و دومی امار بازدید صفحات می باشد

موفق پایدار

قراره هر دوشون آمار بازدید صفحات رونشون بدهند.یکیشون رو از افزونه جوملا استفاده کردم و. دیگری رو از آمار گیر سایت tools.ir که از اون آمارگیر هاست که باید لود بشه تا بشماره

آمارگیر جوملا هم اینیکیه.[ATTACH=CONFIG]1762[/ATTACH]

شما چه آمارگیری رو پیشنهاد میکنید؟(البته اون آمارگیر تولس دات آی آر رو برای این نصب کردم که آماررو ریز میکنه و میده یه چیزی تو مایه های وبگذر

قراره هر دوشون آمار بازدید صفحات رونشون بدهند.یکیشون رو از افزونه جوملا استفاده کردم و. دیگری رو از آمار گیر سایت tools.ir که از اون آمارگیر هاست که باید لود بشه تا بشماره

آمارگیر جوملا هم اینیکیه.[ATTACH=CONFIG]1762[/ATTACH]

شما چه آمارگیری رو پیشنهاد میکنید؟(البته اون آمارگیر تولس دات آی آر رو برای این نصب کردم که آماررو ریز میکنه و میده یه چیزی تو مایه های وبگذر

دوست عزیز شما باید ببینید که کدوم آمارگیر با نیاز شما هم خونی داره و اونو رو انتخاب کنبد

هر کاربر(تعدا آی پی) برای شما مهمه = شرکت های برزگ استفاده میکنند البته معمولا

یا

تعداد بازدید از صفحات = بقیه سایت ها

سلام

آمارگیرهای جوملا اصلا" دقیق نیستند مخصوصا" در جوملا 1.5 .

پیشنهاد من وبگذر هست.

موفق باشید.

دوست عزیز شما باید ببینید که کدوم آمارگیر با نیاز شما هم خونی داره و اونو رو انتخاب کنبد

یا

خوب من هم مثل همه سایت های رایج یه آمارگیر دارم که تعداد بازدید از صفحات رو نشون بده.یه آمارگیر دیگه هم دارم که واسه اینه که خودم بتونم تحلیلی روی بازدید هام داشته باشم(شخصی).ولی الان تو همون تعداد بازدید از صفحات جوملا میزنه 2000 تا ولی اونیکی میزنه 400 تا که اصلا قابل مقایسه نیستند.وبگذر هم خیلی به نظرم سنگینه و سرعت لود سایت رو میاره پایین.راستی اون یکی آمارگیره که نهادم رو توی قالب سایت نگذاشتم و یه ماژول اچ تی ام ال دستی درست کردم تو اون نهادم.فرقی که نداره؟

یا

خوب من هم مثل همه سایت های رایج یه آمارگیر دارم که تعداد بازدید از صفحات رو نشون بده.یه آمارگیر دیگه هم دارم که واسه اینه که خودم بتونم تحلیلی روی بازدید هام داشته باشم(شخصی).ولی الان تو همون تعداد بازدید از صفحات جوملا میزنه 2000 تا ولی اونیکی میزنه 400 تا که اصلا قابل مقایسه نیستند.وبگذر هم خیلی به نظرم سنگینه و سرعت لود سایت رو میاره پایین.راستی اون یکی آمارگیره که نهادم رو توی قالب سایت نگذاشتم و یه ماژول اچ تی ام ال دستی درست کردم تو اون نهادم.فرقی که نداره؟

از همه بهتر ابزاری هست که سایت histats می ده و از اونم بهتر که اگر بخواین برای کاربرا نمایش ندین google analytics هستش ! واقعا حرف نداره ! وبگذر سرعت رو به شدت پایین می یاره می تونید خودتون توی gmetrix یه تستسی بگیرین ، متوجه میشین که از هر چیزی دیر تر لود میشه !

سلام

من از این آمارگیر استفاده میکنم

http://extensions.joomla.org/extensions/site-management/analytics/visitors/2519?qh=YTozOntpOjA7czo3OiJjb3VudGVyIjtpOjE7czo4OiJjb3VudGVycyI7aToyO3M6OToiY291bnRlcidzIjt9

آمار را واقعی نشون نمیده و هر روز 600 تا اضافه میکنه

در حالی که سایت را تازه دارم راه میندازم و اینقدر بازدید کننده نداره. چکار کنم؟ مشکل کجاست؟

وبگذر هم خیلی به نظرم سنگینه و سرعت لود سایت رو میاره پایین:33::13::13::13:

من نمیدونم سرعت اینترنتت چنده ولی با این سرعت داغونی که من و اکثر کاربرای اینترنت ایرانی دارن وبگذر براشون خیلی سنگینه.همین طور هم که amin.poorsaeed جون گفت میتونید خودتون یه تستی بگیرید

راستی میشه تنظیمات گوگل آنالیتیکس رو بگید من اون کد خواسته شده رو تو کد های قالبم انداختم ولی آمار رو تو گوگل آنالیتیکس صفر میزنه.کار دیگه ای باید میکردم؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری