آنا

مشکل در wamp server

13 پست در این موضوع

سلام دوستان عزیزم. من یه مشکلی با ومپ دارم که کلافم کرده. هرکاری میکنم سبز نمیشه. گفتن مشکل از پورت 80 هست و اگه پورت رو به 8080 تغییر بدم درست میشه.اینکار رو کردم اما بازم آیکونش نارنجی هست. رو ی سیستمم xampp نصب شد اما من به wamp نیاز دارم. میشه لطفا راهنمایی کنید که چطور میتونم راه اندازیش کنم ؟ ممنون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

بعد از نصب سیستم رو ریست کردید؟

به غیر از دستکاری پورت و...بهترین کار اینه که با یه نرم افزار دیگه مثل زمپ و ایزی پی اچ پی و... تست کنید.

ممکنه روی سیستمتون با پورت نرم افزارهای دیگه تداخلی وجود داشته باشه مثل اسکایپ و...

سلام دوستان عزیزم. من یه مشکلی با ومپ دارم که کلافم کرده. هرکاری میکنم سبز نمیشه. گفتن مشکل از پورت 80 هست و اگه پورت رو به 8080 تغییر بدم درست میشه.اینکار رو کردم اما بازم آیکونش نارنجی هست. رو ی سیستمم xampp نصب شد اما من به wamp نیاز دارم. میشه لطفا راهنمایی کنید که چطور میتونم راه اندازیش کنم ؟ ممنون

روی سیستم اگر sql server دارید میتونه تداخل با آن هم باشد که باید sql server را حذف بفرمایید در غیر اینصورت از همان زمپ استفاده نمایید

با نرم افزار TeamViewer هم ممکنه تداخل داشته باشه

سعی کنید موقع اجرای wamp نرم افزار دیگه ای کنارش باز نباشه

همچنین از طریق task manager و بخش سرویس هاش دقت کنید ببینید چه سرویس هایی در حال اجراست از همین سرویس هایی که دوستان و بنده اسم بردیم

انشاءلله درست میشه

ممنون از جواب هاتون دوستان. روی سیستم نه TeamViewer ، نه sql server ، و نه اسکایپ دارم. تمام موارد گفته شده رو بارها امتحان کردم اما جواب نداده ، فقط گفتن ممکنه بخاطر iis باشه که من نمیدونم مسیر این برنامه کجاست. توی سیستمم هرچی گشتم پیدا نکردم که اگر وجود داره غیر فعالش کنم.

task manager رو بزنید و از تب Service دنبال IIS باشید .از این طریق میتونید از Run بودن خارجش کنید.

البته از طریق register هم میشه حالا اون مورد رو تست کنید.اگر اوکی نشد.میریم سراغ راه بعدی...

موفق باشید و سربلند

ممنون از لطفتون دوستان بالاخره درست شد. لوکال هاست هم درست اجرا شد. فقط الان توی صفحه ی پی اچ پی مای ادمین موقع ورود از من یوزر و پسورد میخواد. من هیچ یوزر و پسوردی براش انتخاب نکرده بودم ، الان باید چکار کنم ؟

یوزر root و بدون پسورد تست کنید .

Sent from my HTC One max using Tapatalk

بله درست شد خیلی ممنون از لطفتون. مرسی gift

سلام دوستان.

من مجبور شدم ویندوز عوض کنم باز دوباره ومپ سبز نمیشه. تمام بلاهایی هم که دوستان لطف کردن و توی لینک های قبل داده بودن سرش آوردم. درست نشد. پورت 80 سیستم ظاهرا آزاد هست چون این پیغام رو میده :

your port 80 not actually used

پس دیگه مشکلش چیه ؟

ضمنا وسط نصب هم این ارور رو میره :

the program cannot start because MSVCR100.DLL is missing from your computer. try reinstalling the program to fix this problem

لطفا راهنمایی کنید.

ارسال شده در (ویرایش شده)

the program cannot start because MSVCR100.DLL is missing from your computer. try reinstalling the program to fix this problem

نسخه 32 بیتی: Download Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package (x86) from Official Microsoft Download Center

نسخه 64 بیتی : http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=14632

ویرایش شده در توسط Masood Ashoori

سلام. ممنون از جوابتون. یعنی الان مشکل فقط از همین برنامست / اینو نصب کنم درست میشه ؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری