hamidnpc

هک شدن وب سایت رسمی پشتیبانی باکس بیلینگ

34 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

یک خبر جالب...همینک چند ساعتی هست که با جناب هکر عزیز ، دوست شدیم...و با زبان از هک کردن مابقی سایتها منصرفشون کردم..

واقعا تجربه ی جالبی هست.انشالله این ماجرا رو توی یک تاپیکی میذارم واسه .مباحثه ی مسالمت آمیز با هکرها....

الان نشستیم لب جوی(یاهو) و گذر عمر داریم میبینیم، با جناب آقای هکر...:didi::didi::didi:

ویرایش شده در توسط Hojjat MardaneZadeh

درود

دیشب اتفاقات جالب و عجیبی رخ داد

من یک سوال فنی جوملا داشتم دیدم یاسین آنلاینه گفتم یاسین هستی؟ گفت آره من یک سول پرسیدم و اونم ج داد بعد یه مدت گفت منو میشناسی؟ من خ تعجب کردم

گفتم یاسین؟:bala: یعنی چی میشناسی من افضلیم تو جوملا فروم !!! گفت آخه من این آی دی رو هک کردم . گفتم چرا؟ گفت چون من یک آی دی داشتم 1000 تا ادلیست داشت و کلی مشتری

و رفیق داشتم توش یکی رفته کلا آیدیمو پاک کرده منم خ عصبی شدم و زدم این آی دی رو هک کردم! آدرس آی دی یاسن رو هم از یه سایت دراورده بود و با یک کی لاگر priv8 که قابل شناسایی نیست

آی دی رو زده بود . و ددیم یهو گفت http://www.iranboxbilling.com/ هم داره هک میشه !! تا اومدم بگم حجت دیدم گفت هک شد!!!

سریع به حجت پی ام دادم و ماجرا رو گفتم!! روی سرور حجت 89 سایت قرار داشت و این هکر هم قشنگ مثل بولدوزر شروع کرد به دیفیس کردم نوبتی و دونه به دونه سایت های سرور حجت

هر چیفتم خوب بابا یکی دیگه آی دیتو هک کرده گناه این بنده خدا چیه؟؟ گناه این همه سایت چیه؟ و کلی باهاش حرف زدم که بیخیال هک سایت های

سرور حجت بشه !!میگفت نه اینا آی دی منو هک کردن و من خ عصبانیم!! این وسطم پورت ssh سرور حجت بسته بود و

اصلا دستم به هیچ جایی بند نبود که سریع برم آی پی بلوک کنم و پورت ببندم و لاگ کنم!! خلاصه بعد از زدن قسمتی از سایت های سرور تا ساعت حدود 4 قانع شد که بی خیال هک بشه و حجتم ادامه رو گفت..

حالا یاسین چیکار کرده بود اینو و آیا واقعا آی دیشو کی پاک کرده نمیدونم!!

درود

والله ما ی 6-7 سال هست این هک و فضولی بازی رو گذاشتیم کنار حالا نمی دونم چه طوری این هک شده کیه اینو هک کرده نمی دونم والله موندم اول صبح جمعه ....

حالا پیگیرش میشم چون هر ای دی اهمیت خودشو داره خب منم اینو 9سالی هست دارمش ادلیستشم قابل شمارش نیستن

هالا ادلیست مهم نیست اطلاعات ایمیل مهم تر از اونه

حالا موندم چه کار کنم

اگر هم دوستان راه حلی دارند مطرح کنند ممنون می شم

یاسین روهنده

درود

والله ما ی 6-7 سال هست این هک و فضولی بازی رو گذاشتیم کنار حالا نمی دونم چه طوری این هک شده کیه اینو هک کرده نمی دونم والله موندم اول صبح جمعه ....

حالا پیگیرش میشم چون هر ای دی اهمیت خودشو داره خب منم اینو 9سالی هست دارمش ادلیستشم قابل شمارش نیستن

هالا ادلیست مهم نیست اطلاعات ایمیل مهم تر از اونه

حالا موندم چه کار کنم

اگر هم دوستان راه حلی دارند مطرح کنند ممنون می شم

یاسین روهنده

درود

سوال های امنیتی رو یادته؟ و یا ایمیل دوم برای ریکاوری؟

درود

سوال های امنیتی رو یادته؟ و یا ایمیل دوم برای ریکاوری؟

درود مهندس

احتمال زیاد الان هکر هم سوالات امنیتی و هم ایمیل ریکاوری رو عوض کرده .

اگر نتونستید برشگردونید به یاهو یا اگر جی میل هست به گوگل گزارش بدید . اونا بررسی می کنند ببینند هک شده یا نه اگر هک شده باشه .بلوکه می کنند حداقل خاصیتش اینه که ایمیل دست کسی نیست سوء استفاده کنه.

البته اگر بلوکه بشه توسط یاهو یا گوگل باید ثابت کنی که مال شما هست . در غیر اینصورت بلوکه میمونه. من یکی از دوستان یادم قبلا تونست اینکار رو بکنه و ایمیل رو بلوکه کنه . تا سوء استفاده نشه.ولی دیگه نتونست باز کنه.

موفق پایدار

تشکر از دوستان

اول صبح همین کارو کردم

ایمیل بک موند عوض شده

منم ایمیل زدم به یاهو برای گزارش

نگران سواستفاده نیستم خدارو شکر قبلا مین سویچ کرده بودم کل اطلاع رو دارم

ولی مهم اینه اینو بابا مارو از کجا پیدا کرده ، پیداش کنم می دونم چه ...

اینا بازم مهم نیستن البته مهمندا ولی ...

من اکانت های سی پنل هم نابود شده که وقت گیر دارم هی برمیگردونم

در کل ببینم چی میشه

ارسال شده در (ویرایش شده)

من میگم این ایرانیه که اینقد تو هک مهارت داره باهاش صحبت کنید عربهای ..... که سایتهای ما رو هک میکنن اینم بره سایتهای اونا رو هک کنه ....میگم آخه دیروز چند تا ایمیل دادم به یاسین ولی جواب نداد پس بگوووووووووووووووو .......

یاسین فقط چاره اینه که با خود هکر حرف بزنی و حلش کنی ....

ویرایش شده در توسط Pooyan Afzali

والله چی بگم ...

نمی شه گفت مریض نه میشه گفت آدم ....

کلان هر کسی برای خودش شخصیتی داره ...

-*

کاربران عزیزی که مستقیم به بنده کارمی کردند و همکار هستن می تواند از این پس با ایمیل و ای دی یاهو جدید javanpardaz@yahoo.com در تماس باشن

با تشکر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری