mili47

آموزش اخذ درگاه پرداخت اینترنتی "به پرداخت ملت" بدون مراجعه حضوری به بانک

5 پست در این موضوع

سلام به دوستان عزیز

من جدیدا (تیر 94) درگاه پرداخت اینترنتی به پرداخت ملت رو بدون نیاز به مراجعه حضوری و صرفا از طریق ایمیل دریافت کردم . تو یه تایپیک یکی از دوستان سوال کرده بود راجع به همین موضوع و من هم پاسخ دادم .

اما بعد از اون چندین نفر از دوستان پیام خصوصی دادن که مراحل اخذ درگاه رو توضیح بده واسمون . این بود که تصمیم گرفتم یه تایپیک بزنم واسش، شاید سوال خیلیای دیگه هم باشه این موضوع .

اما مراحل کار :

1. قبل از هر چیز باید تو بانک ملت حساب داشته باشد(من قرض الحسنه دارم) .

2. برید به این آدرس ( http://www.behpardakht.com/Acceptor_req_Internetbank.html ) و ثبت درخواست مشتریان حقیقی رو بزنید . تاکید میکنم حقیقی !

3. فرم رو طبق اطلاعات خواسته شده پرکنید .

نکات :

• ثبت کننده رو شعبه انتخاب کنید و کد شعبه رو از ( http://bankmellat.ir/local_branches.aspx ) پیدا کنید .

• آدرس رو دقیقا همونجایی بدید که دارید از اون مکان فعالیت میکنید . مثلا اگه در منزل فعالیت اینترنتی میکنید باید آدرس منزل رو بدید و یکی از مدارک خواسته شده هم اجاره نامه یا سند مالکیت همین منزلی هستش که فعالیت میکنید .

• واما آپلود مدارک : 1-صفحه اول شناسنامه ، 2- پشت و روی کارت ملی و 3- پشت و روی سند مالکیت یا اجاره نامه منزل یا مغازه ای که از اونجا فعال هستین رو ( اصلشون رو ) اسکن میکنین

و تصویر اسکن شده همه این 3 مورد رو آپلود میکنید و نهایتا ثبت درخواست میدین . خلاص !

بعد تا اونجایی که یادم هستش بعد از ثبت درخواست بهتون شماره ثبت یا همون پیگیری میده (واسه من 4 رقمی بودش) .

از این مرحله به بعد باید با ایمیل با شرکت به پرداخت در ارتباط باشین و روزانه چک کنین .

1 روز بعد ثبت درخواست یه ایمیل با نام vpos4 (خانم بیک زاده) بهتون ایمیل میزنه و دوباره همون مدارکی که موقع ثبت نام آپلود کردین رو میخواد که واسش بفرستین . حتما بفرستین بازم .

بررسی مدارکتون 4 روز تا 1 هفته تقریبا زمان میبره . به علت حجم بالای درخواست های کاربران .

اگه دیدید خانم بیک زاده جواب نداد به همون ایمیل vpos4 ایمیل بدین و یادآوری کنید .

بعد از این مدت و البته تائید مدارکتون vpos4 به شما ایمیل میزنه با این عنوان :

""" باسلام

درخواست شما مورد تایید قرار گرفته، لطفا" ظرف 3 روز آینده ایمیل خود را جهت دریافت اطلاعات اولیه چک نمائید، درصورت عدم دریافت ایمیل میتوانید با شماره 27312036 آقای اقبال زاده تماس بگیرید.

کد(اینجا کد پیگیری خودتون رو مینویسه)

باتشکر """

بعد از 1 روز هم ایمیلی با نام : Backoffice (احتمالا همون آقای اقبال زاده باید باشه) ایمیل میزنه و اطلاعات درگاه رو بهتون میده . تمام .

کلا پروسه ش شاید به 10 روز هم نکشه . برا من که اینجوری بودش . خیلی راحت .

نکته :

علاوه بر ایمیل ، میتونید با پشتیبانی شرکت به پرداخت (به پرداخت ملت ) هم بطور آنلاین در ارتباط باشید . با دادن کد پیگیریتون به پشتیبان میتونین پیگیر کارتون باشین.

البته اگه مدارکتون رو درست به همون ایمیل vpos4 بفرستید نیازی به اینکار نیستش .

فقط کافیه 10 روزی صبور باشین تا درگاهتون رو تحویل بگیرین .

موفق باشید .

یاحق

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

توی بعضی سایت ها و تایپیک ها دیدم نوشته بودن اطلاعاتی که به پرداخت میده اولش واسه چک هستش و بعد یه قرارداد میفرسته و اطلاعات درگاه اصلی رو میده !

اما واسه من اینجوری نبودش . از پشتیان آنلاین به پرداخت سوال کردم که این اطلاعات واسه چک هستش یا دائمیه ؟

که گفت دائمیه

قرارداد اصلی تقریبا 1-2 ماه بعد توسط پست از جانب به پرداخت برای مشتری پست میشه.

موفق باشید و سربلند

با تشکر از شما

1 یا 2 ماه بعد فک کنم واسه اینه که مطمئن بشن سایت شما ای-نماد رو گرفته

چون هم تو خود فرم ثبت نام و هم توضیحات شفاهی پشتیبان به پرداخت ذکر شد که اگه بعد از 20 روز ای-نماد نگیرین درگاه غیرفعال میشه !

خیر موردی که عرض کردم؛ برای سایت هایی هست که ای نماد چند ماه داشتن!

کلا پشتیبانی هایی هم که اونور در حال صحبت با کاربران هستند, خودشون اطلاعات درستی ندارن!

فقط یاد گرفتن یه 4تا متن رو به همه بگن. چیز زیادی نمیشه از حرفاشون متوجه شد(عموماً) !!!

موفق باشید و سربلند

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری