topmihan

درخواست افزونه؟

8 پست در این موضوع

سلام دوستان

من یه افزونه میخوام که اینکار رو بکنه

در تمام بخش ها (مخصوصا منو ، منو خیلی واسم مهمه ) در تنیمات هر آیتم یه بخش اضافه کنه که بتونی دستورات سی اس اس مختص همون رو بنویسی و این کد به تمام کدها اولویت داشته باشه

ممنون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام علیکم

بنده متوجه نشدم.اگر ممکنه بیشتر توضیج بدید یا نمونه ای دارید.لینک بدید!

تا بشه راهنماییتون کرد

نه نمونه ندارم

اگه افزونه layerslider رو دیده باشین ، برای هر متدی که اضافه میکنیم یه باکس هست که میتونیم کد css برای همون متد بنویسیم ، مثلا نوع فونت ، رنگ ، مارگین و غیره

حالا من یه افزونه میخوام که بعداز نصب در بخش منو ها ، هر منو جدید که خواستم ایجاد کنم یه باکس css براش بیاره که رنگ یا هرچیزی برای اونو بتونم بنویسم

اینم بگم که من میدونم که میتونم با کلاس ها این کار رو بکنم ولی میخوام یه چیز آسونی باشه که کسی که من براش سایت رو طراحی میکنم خودش خواست یه منو اضافه کنه زنگ نزنه به من بگه حالا کدوم فایل برم و تنظیم کنم و از این حرف ها خودش بتونه از همون تنظیمات منو کد های css دلخواهشو بزنه

ممنون

فکر کنم موارد زیر به کارتون بیاد...

تست کنید نتیجه رو هم اعلام کنید .شاید بعدها، به درد افراد دیگر هم بخوره...

Custom CSS - Joomla! Extension Directory

و.

Add Custom CSS - Joomla! Extension Directory

موفق باشید و سربلند

maxi menu ck فکر میکنم اون چیزیه که شما میخواید.

ولی در کل این متد شما که بخواید دسترسی تنظیماتی در این حد رو به مشتری بدید به نظرم درست نیست .

Sent from my HTC One max using Tapatalk

maxi menu ck فکر میکنم اون چیزیه که شما میخواید.

ولی در کل این متد شما که بخواید دسترسی تنظیماتی در این حد رو به مشتری بدید به نظرم درست نیست .

Sent from my HTC One max using Tapatalk

میشه بفرمایید چرا درست نیست؟

بده صاحب سایت منویی که میخواد بسازه رو بتونه با سبک دلخواهش بسازه؟

فکر کنم موارد زیر به کارتون بیاد...

تست کنید نتیجه رو هم اعلام کنید .شاید بعدها، به درد افراد دیگر هم بخوره...

Custom CSS - Joomla! Extension Directory

و.

Add Custom CSS - Joomla! Extension Directory

موفق باشید و سربلند

این دو ماژولی که شما گفتین کاستوم سی اس اس میسازن ، مثل کاستوم اچ تی ام ال

من میخوام به منو ها و ماژول ها در بخش تنطیماتشون یه سربرگ اضافه بشه که داخلش بتونم کد های سی اس اس خودمو وارد کنم

دوست عزیز هدفت کامل مشخص نیست.یه چیزی تو ذهنت داری اما دقیقا نمیدونی چیه؟

مثلا مشتری شما که الان شده مدیر سایت می خواد پدینگ بده به هر منو اونوقت چه منی داره مثلا صفحه اصلی اینور سایته منوی محصولات اونور سایت؟!!! اصلا تو هیچ کجای دنیا همچین ایده ای نذاشتن!

اما اگر منظور رنگ هر ایتم باشه میشه با دست بردن به کدها!!!! یه کاریش کرد اما اصلا توصیه نمیشه خب همون کارو به خواسته مشتریت در اول طراحی در استایل شیت قالبت قرار بده دیگه

البته من تا این حد از گفته هات متوجه شدم شاید منظورت کلا یه چیزه دیگست

موفق باشی

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری