masoud_ra

کمک برای کسب در امد از vps

5 پست در این موضوع

سلام دوستان

من یه vps دارم ( داخل ایران ) که 500 گیگ هارد داره

درحال حاضر چه استفاده ای می تونم ازش بکنم که برام درامد داشته باشه؟

ممنون میشم راهنماییم کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود،شما برای کسب در آمد چند کار میتونی انجام بدی اول اینکه یک سیستم اشتراک ویدیو راه بندازی البته باید دید مشخصات سرورت دقیق چیه یا اینکه یک آپلودسنتر راه اندازی کنید و تبلیغات جذب کنی البته این دوتا مورد که گفتم خدمتتون نیاز به تبلیغ وبازاریابی داره تا به نتیجه برسه

درود،شما برای کسب در آمد چند کار میتونی انجام بدی اول اینکه یک سیستم اشتراک ویدیو راه بندازی البته باید دید مشخصات سرورت دقیق چیه یا اینکه یک آپلودسنتر راه اندازی کنید و تبلیغات جذب کنی البته این دوتا مورد که گفتم خدمتتون نیاز به تبلیغ وبازاریابی داره تا به نتیجه برسه

مشخصات که 2 گیگ رم داره cpu هم intel® xeon® L5520 @2.27GHz هادرشم که گفتم 500

شما میگی اپلود سنتر به فکر خودمم رسید ولی یه مشکل داره اونم سرعت فوق العاده بالایی نیاز داره ولی این vps تو ایرانه فکر نکنم اینو جواب بده.

فقط همین 2 تا کار رو میشه باهاش انجام داد؟

من اگه ببینم میشه درامد داشت ارتقا میدم سیستم رو هیچ مشکلی سره ارتقا نیست

این مواردی بود که بنده اطلاع دارم ولی vps ایرانی بیشتر واسه اشتراک ویدیو استفاده میشه نمونه قدرتمندش سایت آپاراته،البته باید دوستان دیگه هم بیان تا ببینم چه نظری دارن ولی بازم میگم نیاز به تبلیغات دارین،به نظرم منم مشخصاتتون ضعیفه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری