FATEMEH@

مشاهده پسورد کاربران ثبت نام شده

13 پست در این موضوع

سلام دوستان

ایا امکان مشاهده پسورد کاربران عضو شده برای مدیر هست ؟

چگونه؟

جون الان پسورد رو تبدیل کرده به یه چیزی و نمایش میده

ممنونم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

پسورد به شکل کد شده در دیتابیس ذخیره میشه و شما نمیتونید مشاهده کنید

برای چکاری میخواید پسورد رو مشاهده کنید؟

ارسال شده در (ویرایش شده)

این کار خوبی نیس یعنی شما میخواید به حریم خصوصی کاربران دسترسی داشته باشید

مثل مدیر سایت -------- که هر کاری دلش خواست میره تو ناحیه کاربری انجام میده

هر کاربری هر کاری هم بکنه و هر عملی انجام بده دست بردن به حریم خصوصی ان جرم تلقی می شود و اصلا رضایت بخش نیست

شما هم میتونید با کد نویسی در بخش ارسال ایمیل کاربر دستکاری و عمل فوروارد را انجام دهید تا با ثبت نام شدن کاربر و ارسال ایمیل به کاربر یک نسخه از آن برای شما نیز ارسال شود

ویرایش شده در توسط amir_seddighi

میدونم اما نیاز دارم

با rsform میتونستم ببینم اما نمیدونم چرا دیگه یهو اونم نشون نمیده

هیچ دلیلی نمی تونه توجیه کنه کار شما را.... این کار نقض بارز حقوق کاربره... ولی یه راه حل بهتون می دم.... کافیه برید توی پی اچ پی مای ادمین؛ سمت چپ _user را بزنید

کاربر را انتخاب و در واقع ویرایش کنید.... روبروی Password یه باکسی هست که بصورت کد شده پسورد قرار داده، اونو بردارید و توی یه فایل متنی قرار بدید، حالا کد زیر را وارد کنید به جای اون:

827ccb0eea8a706c4c34a16891f84e7b

بعد پسورد اون کاربر میشه 12345 می تونید وارد پنل بشید.... و در واقع پروفایلش....

کارتون که تموم شد، اون کد توی فیل متنی را که برداشتید به جای خودش بر گردونید...

و من الله توفیق :)

هیچ دلیلی نمی تونه توجیه کنه کار شما را.... این کار نقض بارز حقوق کاربره... ولی یه راه حل بهتون می دم.... کافیه برید توی پی اچ پی مای ادمین؛ سمت چپ _user را بزنید

کاربر را انتخاب و در واقع ویرایش کنید.... روبروی Password یه باکسی هست که بصورت کد شده پسورد قرار داده، اونو بردارید و توی یه فایل متنی قرار بدید، حالا کد زیر را وارد کنید به جای اون:

827ccb0eea8a706c4c34a16891f84e7b

بعد پسورد اون کاربر میشه 12345 می تونید وارد پنل بشید.... و در واقع پروفایلش....

کارتون که تموم شد، اون کد توی فیل متنی را که برداشتید به جای خودش بر گردونید...

و من الله توفیق :)

دوست عزیز ایشون میخوان پسورد کاربر رو ببینن . خب با این کار کجا رمز عبوری رو که کاربر انتخاب کرده میبینن ؟؟؟

من قصد دارم اپلی***ن اندرویدم رو با سایتم هماهنگ کنم

کاربرایی که تو سایت ثبت نام میکنند اطلاعات ثبت نامشون رو انتقال بدم ب دیتابیس اپلی***نم تا بتونه از اونجا هم وارد بشه پس باید یوزر و پسورد رو مطابقت بدم

اولبار تو فرم های ارسالی پسورد رو نشون میداد اما نمیدونم چی شد دیگه نشون نمیده

من روش رو برای شما توضیح میدم ..اما روال کار رو خودتون سرچ کنید .

اول که جوملا پسورد رو کد میکنه و چیزی به اسم نمک به پسورد اضافه میکنه.

این نمک باعث میشه دو پسورد مشابه ، کد های متفاوتی داشته باشند . اول باید این نمک رو غیر فعال کنید.

گوگل کنید diable joomla password salt

حالا میتونید از پسورد های md5 استفاده کنید . که این الگوریتم رو داخل اپلی***ن هم باید استفاده کنید

Sent from my HTC One max using Tapatalk

من متاسفانه موفق نشدم

بقیه دوستان اطلاعاتی در این زمینه ندارند؟

کاری که آقای عاشوری گفتن رو باید انجام بدید

اپلی***ن شما هم باید زمان لاگین کاربر رمزشو md5 کنه با با رمز md5 شده داخل دیتابیس مقایسه کنه اگه یکی بود اجازه لاگین بده

دوستان اگه امکان این کار نیست بگید که من کلا بیام بیرون از فکر طراحی این سایت جوملا

من این امنیت رو نمیخام

امکانش نیست ؟

مهندس طالبی ؟

دوستان اگه امکان این کار نیست بگید که من کلا بیام بیرون از فکر طراحی این سایت جوملا

من این امنیت رو نمیخام

امکانش نیست ؟

مهندس طالبی ؟

درود

ظاهرا که خیر امکانش نیست . و این کاملا هم منطقیه . شما اگه بتونید پسورد شخصی رو ببینید در مرحله اول کلا بحث امنیت اطلاعات از بین رفته و در مرحله دوم اگه مار به این راحتی بود هکر ها هم به همین سادگی به پسورد کاربرانتن دسترسی پیدا میکردن .

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری