حجت مردانه زاده

*هدیه عید فطر*لایسنس کد اورجینال کامپوننت RSFirewall -دامنه اعلام کنید؛ هدیه بگیرید!

30 پست در این موضوع

آقای مردانه زاده عزیز از بابت هدیه عید سعید فطر متشکرم

لطفاً اگر امکانش هست بفرمایید : من کد رو وارد کردم قبول هم کرد از چه طریق افزونه رو آپدیت کنم ؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

خب وقتی کد رو وارد کردید و وریفای موفقیت آمیز بود.یعنی سورس اورجنیال و اوکی هستش.و دامنه ی شما هم بدرستی در سایت سازنده ادد شده.

حالا اگر تیاز به آپدیت مستقیم از سایت سازنده دارید میبایست که یک پنل جداگانه از سایت داشته باشید تا مستقیم بتونید آپدیت کنید. ولی متاسفانه چون در پنل محصولات دیگری هم داریم از دادن اطلاعات اکانت معذوریم.در صورت ارائه نسخه ی آپدیت توسط شرکت سازنده؛ میتونید درخواست کنید و در تایم همین 6ماه بطور رایگان در اختیارتون قرار میدیم...

ضمناً نیازی به آپدیت ندارید.در حال حاضر آخرین نسخه به شما داده شده...

موفق باشید و سربلند

خب اگه نشه مستقیم آپدیت کرد یا اینکه آپدیت جدید رو بخوایم باید خود شما زحمت ارائه آپدیت رو برای ما بکشید که با این حال این کد دیگه معنایی نداره و ضرورتی برای داشتن یا نداشتن لاینسس نیست :dadad4::dadad4::dadad4: درست می گم ؟ :ooof::ooof::ooof::ooof:

با سلام و احترام

میدونم تاریخ درخواست RSfirewall گذشته اما من تازه وبسایت ساختم

امکانش هست لایسنس برای من هم بفرستید؟

sanatsadr.ir

با تشکر ویژهgift

خب اگه نشه مستقیم آپدیت کرد یا اینکه آپدیت جدید رو بخوایم باید خود شما زحمت ارائه آپدیت رو برای ما بکشید که با این حال این کد دیگه معنایی نداره و ضرورتی برای داشتن یا نداشتن لاینسس نیست :dadad4::dadad4::dadad4: درست می گم ؟

ضرورت وجود لایسنس کدی که شرکت RSJoomla ارائه میده در این هستش که شما بعنوان استفاده کننده متوجه میشید محصولی که دارید استفاده میکنید بصورت اصل و اورجینال هست و صرفآً دستکاری شده در سورس و یا فایل منتشرشده نیست. یعنی اینکه محصولی که دارید استفاده میکنید هویت داره... :65d6a5d6s:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری