21 پست در این موضوع

با سلام و احترام

چه جوری میتونم قسمت جدیدترین مطالب رو برش دارم همه ی گزینه ها رو هم غیر فعال میکنم ولی باز هم هست.ممنون میشم راهنمایی کنید.

باسپاس از شما

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
با سلام و احترام

چه جوری میتونم قسمت جدیدترین مطالب رو برش دارم همه ی گزینه ها رو هم غیر فعال میکنم ولی باز هم هست.ممنون میشم راهنمایی کنید.

باسپاس از شما

مدیریت منوها » منو اصلی را باز کنید در لیست منوها ؛ منو خانه را باز بفرمایید در سربرگ نمایش صفحه قابل ویرایش است

مدیریت منوها » منو اصلی را باز کنید در لیست منوها ؛ منو خانه را باز بفرمایید در سربرگ نمایش صفحه قابل ویرایش است

ممنون از راهنماییتون. یک سوال دیگه اون عکس پایین قالب قسمت فوتر و قسمت بالای صفحه که تو مرورگر چه جوری میشه برداشت؟:33:

اون عکسی که بالای مرورگز نشون میده بهش میگن فاویکن ( favicon ) . توی روت قالبتون یه فایل به نام favicon.ico وجود داره که باید اونو تغییر بدید . ابزارهایی هم برای این کار هست مثل افزونه phoca favicon .

در خصوص فوتر توی مدیریت قالب قابل تغییر یا حذفه مسیر تصویر هم اینه :*images/zo2_logo_32x32.png

اون عکسی که بالای مرورگز نشون میده بهش میگن فاویکن ( favicon ) . توی روت قالبتون یه فایل به نام favicon.ico وجود داره که باید اونو تغییر بدید . ابزارهایی هم برای این کار هست مثل افزونه phoca favicon .

در خصوص فوتر توی مدیریت قالب قابل تغییر یا حذفه مسیر تصویر هم اینه :*images/zo2_logo_32x32.png

با سلام

سپاس از راهنمایی شما.

من اون عکسی که بالای مرورگز نشون میده که گفتین بهش میگن فاویکن رو پاک کردم و درست شد ولی هر عکسی با پسوند همون عکس قبلی ico ذخیره میکنم باز همون عکس قبلی رو نشون میده این پسوند رو با چه نرم افزاری میشه ذخیره کرد و عکس رو جایگزین عکس قبلی کرد. و قسمت فوتر رو همون مراحلی که شما گفتین رو رفتم ولی نشد

یک سوال دیگه که دارم چون گزینه منوی اصلی من زیاد یک خط میاد پایین من css هاش رو تغییر میدم ولی بعد از save کردن دوباره همه ی اطلاعات برمیگرده انگار که هیچ تغییری ندادم. اصلا اجازه تغییر نمیده من میخوام منو رو بزرگتر کنم ولی اجازه تغییر به من نمیده.

با سپاس از شما.

باسلام

برای مورد اولغ میتونید از سایت زیر استفاده کنید.

تصویرتون رو بهش میدید(با کیفیت و با سایز بزرگ) و نوع خروجی رو انتخاب میکنید.معمولاً 32*32 انتخاب کنید.

Favicon Generator and Gallery

یه فایل خروجی با فرمت ico بهتون میده اینو توی جوملاتون اپلود کنید. ضمناً همون لحظه نمیتونید تغییر رو ببنید.معمولا به دلیل کش سرور 1-2 روز بعد میتونید تغییرش رو ببنید.

به پارامترهای پیشرفته قالب برید و اگر لس فعاله , غیرفعالش کنید.تغییراتتون رو انجام بدید سیوش کنید بعداً مجددا لس رو فعال کنید.

موفق باشید وسربلند

سلام. 3 تا سوال دارم

1- من عکس جدید favicon رو با همون نام قبلی که تو سایت هست ذخیره میکنم باز همون عکس اول جایگزین میشه هر کار میکنم عکس جدید جایگزین بشه نمیشه.

2- دوستان منوها رو هر چی سی اس اس هاش رو تغییر میدم بعد سیو میکنم همه ی تغییرات مثل اول میشه من باید چیکار کنم میخوام فونتش تغییر کنه تا همه بیاد تو یک خط. کسی میتونه یک چک بکنه. دسترسی بدم چک کنید. واقعا گیر کردم.

3- تو جوملا میشه هر کسی ورود کرد با نام کاربری خودش بعد یکسری اطلاعات مخصوص خودش رو ببینه که مدیر واسش تعریف میکنه. مثلا کاربر افسانه که وارد شد تو یکی از منوها بره ببینه واسش نوشته اینقدر خرید داشته .فلان کار رو کرده نمیخوام فروشگاه باشه میخوام مدیر واسش یک چیزایی بنویسه که فکر همون کاربر مثلا افسانه ببینه . و کاربر بعدی باز اطلاعات خرید مثلا مخصوص خودش یا هر اطلاعات مخصوص خودش رو ببینه.بدون ورود هم نبینه

ممنون میشم کمکم کنید.

سلام. 3 تا سوال دارم

1- من عکس جدید favicon رو با همون نام قبلی که تو سایت هست ذخیره میکنم باز همون عکس اول جایگزین میشه هر کار میکنم عکس جدید جایگزین بشه نمیشه.

2- دوستان منوها رو هر چی سی اس اس هاش رو تغییر میدم بعد سیو میکنم همه ی تغییرات مثل اول میشه من باید چیکار کنم میخوام فونتش تغییر کنه تا همه بیاد تو یک خط. کسی میتونه یک چک بکنه. دسترسی بدم چک کنید. واقعا گیر کردم.

3- تو جوملا میشه هر کسی ورود کرد با نام کاربری خودش بعد یکسری اطلاعات مخصوص خودش رو ببینه که مدیر واسش تعریف میکنه. مثلا کاربر افسانه که وارد شد تو یکی از منوها بره ببینه واسش نوشته اینقدر خرید داشته .فلان کار رو کرده نمیخوام فروشگاه باشه میخوام مدیر واسش یک چیزایی بنویسه که فکر همون کاربر مثلا افسانه ببینه . و کاربر بعدی باز اطلاعات خرید مثلا مخصوص خودش یا هر اطلاعات مخصوص خودش رو ببینه.بدون ورود هم نبینه

ممنون میشم کمکم کنید.

نیم ساعت برای آپ کردن تاپیک ???!!!

1-ممکنه فایل آیکن در پوشه ی قالب باشه . بررسی کنید . کش مرورگر و جوملا رو هم خالی کنید.

2- مسیر فایل css رو از کجا پیدا کردید ? بعد از تغییر ببینید تغییرات در فایل هست یا نه ? با فایرباگ

3- اگر در حد پیام هست از پیام خود جوملا میتونید استفاده کنید.

سلام. ممنون از راهنماییتون.

دیدم سوالات زیاد شد سوال من داره جزء آخری ها میشه واسه همین آپ کردم :yeah:

1- کش مرورگر خالی. فایل آیکن در پوشه ی قالب نیست من که ندیدم.!!!

2-میشه بگین کدوم کد رو باید تغییر بدم تا منو بیاد تو یک خط هر کدی حتی font-size هم تغییر میدم تغییر نمیکنه.

3- در حد نمایش اطلاعات به کاربر یعنی مثلا شما وقتی لاگین میکنین یک سری اطلاعات خودتون رو ببینین مثلا چقدر خرید داشتین از شرکت چقدر پردخت کردین اینا رو مدیر میخواد دستی وارد کنه نمیخواد فروشگاه باشه. میشه بگین چه جوری؟پیام جوملا چی هست؟:21:

ارسال شده در (ویرایش شده)

1- آیکن رو با چی درست کردید ؟ پسوندش درسته ؟ الان در کدوم مسیر آپ کردید ؟ آموزش تغییرش رو داخل انجمن سرچ کنید .

2-

[color=#C80000][font=Consolas]margin-left[/font][/color][font=Consolas]: [/font][font=Consolas]-10px[/font][font=Consolas];[/font]

templates/zo2_f7/assets/zo2/css/template.css:2711

3- با پیام جوملا نمیشه . از این افزونه استفاده کنید uddeIM - Joomla! Extension Directory

ارسال های اسپم حذف شد . در صورت تکرار مطابق قوانین برخورد خواهد شد

ویرایش شده در توسط Masood Ashoori

سلام

1- آیکن با همون سایت favicon سایز هم 16*16 کلا پاکش کردم الان نشون نمیده باز که جایگزین میکنم آیکن قبلی میاد!!! از طریق سی پنل میرم پاک میکنم و جایگزین میکنم تو خود مدیریت جوملا هم که پاک میکنم و بد جایگزین باز هم آیکن قبلی رو نشون میده.

3- با این افزونه میشه یکسری اطلاعات رو به هر کاربر خاص نشون داد رفتم مطالعه کردم گفته شده مثل یاهو اینباکس و این چیزا داره یعنی مثل همونی هست که من منظورم میشه از سوشیال استفاده کرد که یکسری اطلاعات مخصوص هر کاربر رو نشون داد؟

ممنونم از راهنماییتون.

با عرض پوزش فراموش کردم بگم من افزونه رو واسه جوملا 3 میخوام

افزونه که معرفی کردم برای پیام رسانی بین کاربران هست . باید نصب کنید تست کنید . اگر چیز دیگه مدنظرتونه با ذکر مثال توضیح بدید . و اینکه تعداد این پیام ها و تعداد کاربران چندتاست ?

وقتی فاو ایکون رو از سی پاک کردی اون پاک شده ولی کوکی یا کش مرورگرت اون رو نشون میده .باید کش یا هیستوری رو ک لر کنی.ببخشید همرو فارسی نوشتم .

از منوی tools->option->privacy کش مرورگر رو پاک کنید

سپس با ctrl+f5 سایت رو مجدد لود کنید

سلام . من یه مشکل عجیبی با ZT f7 دارم . نصبش کردم کلی متن هم بهش اضافه کردم ولی به محض اینکه یکی از اون باکس های متنی در صفحه اول رو ادیت کردم جدید ترین مطالبم پرید. نمیدونم باید چیکارش کنم . توی ماژول ها هم اصلا ماژولی به نام جدیدترین مطالب نیست که بتونم تنظیماتش رو نگاه کنم. کلا پریده فقط متن خلاصه یکیشون مونده بدون عکس. لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم.

باسلام

احتمالا اصلاحی که انجام دادید حواستون به کلاس ها و کدهای سی اس اسش نبوده و کلا متنتون رو حذف کردید و به همراهشونم اون کلاس ها حذف شدند!

لینک بدید و بگید کدوم ماژ<ل مدننظرتونه تا سورس کد اولیه رو در اختیارتون قرار بدیم.

موفق باشید و سربلند

1 کاربر پسند دیده است

ممنون از پاسخ شما. خیلی عجیبه الان که نگاه میکنم جدیدترین مطالب داره نشون داده میشه بدون اینکه تغییری بهش بدم . ببینید اون html سفارشی که متن اولیه اش نوشته شده مدیریت قدرتمند من اون رو تغییر دادم . و یه سوال مهمتر اینکه تنظیمات قسمت جدیدترین مطالب رو از کجا باید انجام داد ؟ مثلا اینکه ادامه مطالب داشته باشه یا جندتا نشود داده بشه و ....

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری