Vahid Taheri

سوالات و مشکلات پیرامون J2Store نسخه 3 و درگاه ها

79 پست در این موضوع

در در ۱۳۹۵/۸/۹ ه‍.ش. در 16:31، sajadzangene گفته است :

دوستان سلام. آیا راهی هست شکل فاکتور فروش رو تغییر داد. خیلی دوست دارم ساده و شیک بسه کسی بلده لطفا راهنمایی کنه

من خودم یه تغییراتی رو اعمال کردم مثلا بعد از خرید تب هایی که برای مشتری میاره رو تغییر دادم و الان اول تب دانلود رو میاره بعد فاکتور ور ولی تخصصی بلد نیستم

منطورتون از فاکتور فروش دقیقا کجاست ؟

فقط یک نکته کلیدی هم بگم براتون که شما میتونید فاکتوری که برای فرد ایمیل میشه رو خودتون از تنطیمات جی2استور ویرایش کنید نکتش اینجاست که به صورت خیلی ساده حد اکثر از 2 رنگ استفاده کنید و به طوری که شبیه به یک ایمیل معمولی به نظر برسه ؛ اگر از کد ها و تگ های زیادی استفاده کنید  گوگل ایمیل دریافتی خریدار رو به عنوان اسپم شناسایی میکنه .

1 کاربر پسند دیده است

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
در 12 ساعت قبل، peyman.pma گفته است :

سلام دوستان بعد از آپدیت سایت با یک مشکل ترجمه مواجه شدم

آپدیت به 3.6.4

مشکل رو به صورت تصویر پیوست میکنم

لطفا راهنماییم کنید خیلی فوری نیاز دارم

1.PNG

2.PNG

3.PNG

اون خطوطی که ترجمه نشده به همین شکل وارد فایل زبان کنید و ترجمه کنید اصلاح میشه

فایل زبان fa-IR.com_j2store.ini

1 کاربر پسند دیده است

در 6 ساعت قبل، ابوالفضل طالبی گفته است :

اون خطوطی که ترجمه نشده به همین شکل وارد فایل زبان کنید و ترجمه کنید اصلاح میشه

فایل زبان fa-IR.com_j2store.ini

تمامی این نوشته ها در فایل fa-IR.com_j2store.iniموجود در قسمت زبان ادمینیستور موجود بود و قبلا از روی اون کار میکرد ولی بعد از آپدیت جوملا با این که نوشته ها موجود بودند ولی لود نمیشد.

من تمامی نوشته های موجود در فایل زبان ادمینیستور رو کپی کردم و اومدم به فولدر ریشه جوملا از اونجا همین فایل رو ویرایش و اونها رو به این فایل اضافه کردم درست شد.

در واقع با توجه به گفته شما تمامی کدهای زبان موجود در فایل زبان جی2استور ادمین رو به فایل زبان جی2استور کاربری جوملا کپی کردم و مشکل حل شد.

برای ارسال مطلب از داخل سایت با j2store مشکل دارم! 

وقتی ارسال مطلب لیستش میاد اگر به هرکدوم از منو های ارسال مطلب برم بعدش برم به منوی j2store اونو باز نمیکنه و لود نمیشه اصلا انگار یک منوی بیخودی هست

من امتحان کردم بعد از این که صفحه رو رفرش کردم مستقیم رفتم اول به منوی j2store بازش کرد ( به صورت ناقص ) و بازم وقتی منو رو عوض کردم مجدد برگشتم به منوی جی2 مثل دفعه اول کلا لود نشد

نمیدونم مشکلش از چیه و چطور میشه حلش کرد از دوستان راهنمایی میخوام

j2-2.PNG

j2-1.PNG

سلام

1. چجوری دکمه مقایسه "Product Compare" رو به محصولات اضافه کنم؟

2. چجوری قسمت مشخصات "Specifications" رو اضافه کنم؟

با تشکر

دوستان کسی میتونه افزونه j2store رو تغییر بده که هنگام آدرس دهی به فایل به جای داخل هاست از طریق ftp به هاست دانلود وصل بشه ؟

وقتی میخواهیم یه فایل رو به فروش بزاریم از قبل در تنظیمات جی2استور یه آدرس دادیم که تمام فایل ها اونجاست موقع اضافه کردن هم اون فولدر رو باز میکنه و فایل رو انتخاب میکنیم

میخواستم بدونم آیا میشه به جای این فولدر از یک هاست دانلود استفاده کرد ؟

هزینش چقدره لطفا پیام خصوصی بفرستید ممنون

در در 2/2/2017 در 01:52، peyman.pma گفته است :

دوستان کسی میتونه افزونه j2store رو تغییر بده که هنگام آدرس دهی به فایل به جای داخل هاست از طریق ftp به هاست دانلود وصل بشه ؟

وقتی میخواهیم یه فایل رو به فروش بزاریم از قبل در تنظیمات جی2استور یه آدرس دادیم که تمام فایل ها اونجاست موقع اضافه کردن هم اون فولدر رو باز میکنه و فایل رو انتخاب میکنیم

میخواستم بدونم آیا میشه به جای این فولدر از یک هاست دانلود استفاده کرد ؟

هزینش چقدره لطفا پیام خصوصی بفرستید ممنون

بهتره در انجمن j2store مطرح کنی تا سازندگان افزونه شاید در ورژن های بعدی امکان قرار دادن لینک خارجی رو اضافه کردند. شاید.

در در 7/19/2017 در 12:07، mehdininja گفته است :

بهتره در انجمن j2store مطرح کنی تا سازندگان افزونه شاید در ورژن های بعدی امکان قرار دادن لینک خارجی رو اضافه کردند. شاید.

مطرح کردم ولی گفتن به خاطر امنیت فایل ها و... نمیشه همچین کاری کرد.

الان هم کل سیستم فروش رو به هیکاشاپ تغییر دادم توصیه میکنم به افرادی که میخوان در آینده کارهای بزرگی با سایتشون انجام بدن حتما و حتما از هیکاشاپ استفاده کنند!!!!

روز به روز امکانات بیشتری بهش اضافه میشه و قابلیت شخصی سازی فوق العاده ای داره همچنین ارهای خیلی بزگی میشه باهاش انجام داد ؛ یک سیستم جامعی هست که به زودی تمام رقیب هاشو کنار میزنه!! من از وقتی اینو استفاده میکنم میتونم بگم خیالم کاملا آسوده و راحت شده از پشتیبانی سایت.

در در 11/1/2016 در 01:07، peyman.pma گفته است :

سلام دوستان بعد از آپدیت سایت با یک مشکل ترجمه مواجه شدم

آپدیت به 3.6.4

مشکل رو به صورت تصویر پیوست میکنم

لطفا راهنماییم کنید خیلی فوری نیاز دارم

1.PNG

2.PNG

3.PNG

باسلام

فایل زبان افزونه رو از مسیر Joomlasite/languages/fa-IR باز کنید. اسم فایل مشخص هست  fa-IR.com_j2store.ini

این تگ هایی که بالا دارید رو کپی کنید و داخلش بذارید. و جلوش مقادیر فارسیش رو قرار بدید.

به ترتیب زیر:

J2STORE_ITEM_ADDED_TO_CART="محصول به سبد خرید افزوده شد"
J2STORE_CHECKOUT="تکمیل فرآیند خرید"
J2STORE_ADD_TO_CART="افزودن به سبد خرید"

موفق و سربلند باشید....

دوستان وقتی که کاربر خرید انجام میدهد

افزونه نه لینک دانلود نمایش میدهد و نه لینک دانلود را ایمیل مینماید

به نظرتون چکار کنم ؟

تنظیماتتون رو چک کنید همه چی درست باشه و اگر مشکل از تنظیماتتون نبود احتمال داره مشکل از پلاگین پرداختتون هم باشه شما وضعیت پرداختها رو از مدیریت چک کنید ببینید تایید شده هستن یا نه

یک مشکلی که الان دارم اینه که وقتی کاربر پرداخت انجام میده و میره برای دانلود فایل حتما باید ما وضعیت سفارش رو تایید شده بکنیم وگرنه نمیتونه دانلود کنه

تنظیمات درگاه رو هم زدم روی تایید شده ولی باز هم میره روی  "جدید" و تایید شده نمیشه

پلاگین پرداختتون مشکل داره تایید وضعیت رو خود پلاگین باید به شکل خودکار انجام بده به برنامه نویستون بگید اصلاح کنن در غیراینصورت پلاگین پرداخت سالم تهیه کنید.

سلام و درود بر همگی من روی یک قالب این افزونه را دارم و محصولات رو اضافه کردم و این افزونه به خوبی کار مینه ، حالا سوال من اینه که :

1- الان میخوام این سایت رو قالبش رو تغییر بدم چیکتر کنم که نیاز به افزودن دوباره محصولات نداشته باشم آیا راهی هست ؟

2- من الان دارم از نسخه رایگانش استفاده می کنم ، و وقتی که نسخه پرو روی این نصب میکنم و ارتقا میدم ، دیگه ارور میدهد و کلا دیگه  j2store بالا نمیاد بخش مدیریتی ، اما باقی بخش های سایت صحیح اجرا میشود و اروری که می دهد متنش این می باشد :  1060 Duplicate column name 'option_params'  اگر هم دستی برم توی دیتا بیس و جدول option_params رو حدف کردم اما تغییری نکردش دوستان اگر بتوانند راهنماییم کنند ممنونتان میشوم 

سلام

چگونه می توان لینک محصولی را  J2store کپی کرد و چگونه می توان قالبی خاصی را به آن محصول نسبت داد؟

سلام دوستان

من یک بسته نصبی نصب کردم ولی وقتی محصولات میزارم فرم بندی و چیدمان محصولات بهم می ریزه و دفرمه میشه

چطور میشه j2store را به پنل پیامک وصل کرد .

تا هم به مشتری و هم به مدیر پیام ارسال کنه .

در 22 ساعت قبل، levelup گفته است :

سلام

باید پلاگین پیامکی مخصوصش رو نصب کنی

خوب شد شما گفتید .
منظورم این بود که کسی داره ؟

اگر نمیگی " خوب شد شما گفتی" ، بگردی پیدا می کنی. اگر نبود می تونم برات توسعه بدم. تو خصوصی بهم پیام بده

در ۱ ساعت قبل، levelup گفته است :

اگر نمیگی " خوب شد شما گفتی" ، بگردی پیدا می کنی. اگر نبود می تونم برات توسعه بدم. تو خصوصی بهم پیام بده

هست ولی پولیه .

آخه 99 هزار تومن ؟  فقط برای یک پلاگین ؟ انصافه ؟ اونم تو این اوضاع ؟ ما ایرانی ها ...

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری