moh3N

راهی برای خرید افزونه های اورژینال هست؟

11 پست در این موضوع

سلام

آیا راهی هست که بتوان افزونه های اورژینال را از ارائه دهندگان اصلی خریداری کرد

و نه از واسطه هائی که ادعا می کنند حتی با نصف قیمت افزونه را تهیه می کنند؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام و احترام

من قصد تبلیغ فردی رو ندارم فقط اینکه برای بسته های نصبی اورجینال سایت مرکز قالب جوملا | افزونه جوملا | قالب رایگان و فارسی جوملا پی سی تمپلت

برای افزونه و ...آقای حجت مردانه زاده سایت www.********.com البته دوستان دیگه هم هستند که من چون از اینها خرید کردم و راضی بودم نام بردم.

مدیران محترم میتونند به این لیست اضافه کنند

سلام

آیا راهی هست که بتوان افزونه های اورژینال را از ارائه دهندگان اصلی خریداری کرد

و نه از واسطه هائی که ادعا می کنند حتی با نصف قیمت افزونه را تهیه می کنند؟

درود اگه اورجینال میخواین خودتون میتونید مستقیم از سایت سازنده خریداری کنید سایت واسه پرداخت ارزی هم پیشنهاد بنده به شما payment24.ir هست.

درسته حالا چون واسه همه امکان خرید ارزی وجود نداره من این افراد رو معرفی کردم که چون دارای اکانت میباشند نسخه اصلی رو در اختیار میذارن.

ضمن تشکر از کاربر faliramaji، بله ترجیح میدم راهی باشد که خرید مستقیم انجام شود، مثلا همین صرافی ها و ...

کاربر faliramaji گرامی بنده چند دقیقه پیش کلی در همان سایت *** دار داشتم جستجو می کردم، به نتیجه ای که می خواستم در بین افزونه هاش نرسیدم

و البته بخش پرداخت ارزی اش رو هم بررسی کردم اما چون آشنائی نداشتم نمی دونستم قابل اعتماد هست یا خیر؟

با سلام دوست عزیز من از ایشون افزونه ها رو میگیرم و خیلی ازشون راضی هستم . خود ایشون هم از مدیران همین سایت هستند. سایت ********.com منظورمه

من از این سایت و صاحبشون آقای مردانه زاده میگیرم. میتونید با ایشون از طریق پیغام خصوصی در ارتباط باشید.

بازم میگم اینو تبلیغ ندونید آقای مردانه زاده و آقای طالبی رو میشناختم معرفی کردم.

شما بهتره مستقیم بگیرین از همون سایتی که پرداخت ارزی انجام میده خرید کنید چون سابقه اونا تو پرداخت ارزی بالاست میتونید خرید کنید سایت دیگه پیشنهاد نمیشه چون سابقه اشو خود بنده داشتم.

ضمن تشکر از کاربر faliramaji، بله ترجیح میدم راهی باشد که خرید مستقیم انجام شود، مثلا همین صرافی ها و ...

کاربر faliramaji گرامی بنده چند دقیقه پیش کلی در همان سایت *** دار داشتم جستجو می کردم، به نتیجه ای که می خواستم در بین افزونه هاش نرسیدم

و البته بخش پرداخت ارزی اش رو هم بررسی کردم اما چون آشنائی نداشتم نمی دونستم قابل اعتماد هست یا خیر؟

درود .

چند نکته رو اضافه کنم تا بیش از این دچار سردرگمی نشید.

در مورد خرید افزونه یا قالب ،قبل از اقدام، ابتدا در قسمت تجاری انجمن تاپیک بزنید تا مدیران انجمن پیگیر درخواست شما باشند .

این کار چند فایده داره.

اول اینکه ممکنه مدیران محترم انجمن ، افزونه مورد نظر شما رو موجود داشته باشند و با قیمتی بسیار پایین تر از قیمت سایت فروشنده خریداری کنید .

دوم ، بومی سازی شدن افزونه هست .ترجمه ، راست چین بودن ، تاریخ شمسی از موارد این چنینی هستند.

سوم، اکانت نامحدود شرکت های مختلف هست که این دوستان خریداری کردند . مثال میزنم . قیمت یک قالب 40 دلار هست . با فرض دلار 3000 تومانی ، شما باید مبلغ 120 هزار تومان بابت فقط یک قالب پرداخت کنید. ولی میتونید همون قالب رو از پی سی تمپلیت با هزینه مثلا 30 هزار تومان خرید کنید. اون هم فارسی شده.

قصد داشتم تو بخش تجاری سوال رو مطرح کنم اما گویا باید تعداد پست ها برای ارسال در این بخش 50 تا باشه و سیستم اجازه این کار رو نداد بهم.

درود

دوست عزیز سوال شما نیازی به بخش تجاری نداره . تا الان باید جوابتون رو گرفته باشید . خرید از طریق صرافی منظورتون چیه ؟ خرید و فروش اینترنتی حساب بین المللی می خواد سایتهایی مثل payment24 که بهتون معرفی کردند معتبرن و شما می تونید خرید کنید . مابقی توضیحات هم مهندس آشوری فرمودند . سایتهای فارسی زبان ازائه دهنده قالب و افزونه اصلی هم که بهتون معرفی شد .

موفق باشید

بله پاسخم رو دریافت کرده بودم و همچنین قصد اتلاف وقت دیگران رو نداشتم، درک می کنم که پاسخ دادن به مبتدی ها گاهی اذیت کننده است، عذرخواهی می کنم.

سپاسگذارم از دوستان

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری