taghdir

چه سایتی بزنم برای دامنه با رنکینگ بالا

9 پست در این موضوع

سلام دوستان دو دامنه با رنکینگ گوگل 4 دارم که org هستند چه سایتی بزنم خوبه؟ تبادل لینک بزنم خوبه؟

اینا چندماهی هست که خالی بودن از یک شخص خارجی گرفتم آیا الان رنکینگش یهو صفر میشه؟لطفا راهنمایی کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

متناسب با اسم و موضوع سایت بزنید بهتره مثلا softmb.ir اسم:سافت ام بی l دانلود نرم افزار

در پناه حــق

دامین سه حرفی است apg سایت دانلودی در آمد بیشتری داره یا سایت تبلیغاتی خلص؟

به نظر من فعلا کار طراحی وب بیشترین پول رو داره

من خودم سایت طراحی دارم ازش راضیم

web-build.ir

سایت دانلود هم دارم ولی ازش پول در نمی یاد

softmb.ir

با توجه به علاقه و حرفه ای که دارید میتوانید موضوع سایت خود را اناخاب کنید

و در هر زمینه ای که راحتر کیتوانید تولید محتوا کنید

به نظر من اول آدم باید خر رو تهیه کنه بعد دنبال پالونش باشه!

الان اصل ِ کار شما مجهوله ولی اول از همه ابزارش رو رفتید جفت و جور کردید.خب هر دامنه ای که به درد هرکاری , حتی برندسازی و مثلا در زمینه طراحی وب و یا تبلیغات نمیخوره!

به این نکته توجه کنید اگر هر کاری مدنظرتون باشه نمیتونید یه ماهه و 3ماهه و 6 ماهه به بازدهی برسید. پس فکر هم نکنید صرفاً داشتن یک دامنه ی مثلا !خوب! میتونید تضمین کننده ی صد در صدی درآمدزایی شما باشه.

خیر اصلا.

اگر میخواهید توی وب کار کنید و نوکر خودتون باشید و آقای خودتون.میبایست که تایم بگذارید و خسته نشید.حداقل برای یکسال میبایست بطور مداوم کار کنید..خودتون هم کار کنید. و خسته هم نشید.و از جیب هم خرج کنید... تا سر یکساله به یه چشمه ی کوچولو نزدیک بشه.ولی اگر بگیره؛ مطمئن باشید که خوب میگیره و باز هم شرط اینکه بتونید بترکونید و طوفانی ادامه بدید, بسته به این هستش که چقدر تایم و تلاش میذارید برای کارخودتون...

ببخشید اگر خیلی رویایی صحبت نکردم. چونکه دوست ندارم ثانیه ثانیه ی عمرتون رو برای چیزای بی نتیجه صرف کنید.

عرض ارادت...

حجت مردانه زاده

:28:

موفق و سربلند باشید و پایدار

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری