omid

درست نمایش ندادن وب فونت و نمایش کاراکتری در مرورگر کروم

7 پست در این موضوع

سلام و خسته نباشید

مشکلی که من تو این یکی دو ماه تو طراحی های وب سایت که انجام دادم برام رخ داده اینه که فونت هایی که استفاده میکنم تو بعضی از طراحی هاب قالب برای جوملا به صورت کاراکتر های مربع مربع میفته نوشته ها و نمیدونم مشکلش از چی هست

یوتی اف 8 اینام چک کردم هستم مشکلی نیست.

احساس میکنم این مشکل موقع نصب ویجت کیت فارسی رخ میده.

ممنون میشم کمکم کنید

اینم عکسای دوتا از پروژه هام که این مشکل هست توشون.

[ATTACH=CONFIG]8876[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]8877[/ATTACH]

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

فقط در کروم ? فایل فونتتون مشکل داره . فونت های دیگه رو تست کنید. در انجمن پلاگین فونت هم داریم

فقط در کروم ? فایل فونتتون مشکل داره . فونت های دیگه رو تست کنید. در انجمن پلاگین فونت هم داریم

بله فقط تو کروم این مشکل هست از فونت دیگه استفاده کردم اما مشکل حل نشده .

کسی نیست کمک کنه برای این مشکل پیش امده ؟ من پروژه هارو تحویل میخوام بدم با این مشکل نمیشه ... [kkk]

فونتتون چی هست الان؟ ینی هر فونتی میذارین همینه؟ Arial or Tahoma همینطور؟؟

فونتتون چی هست الان؟ ینی هر فونتی میذارین همینه؟ Arial or Tahoma همینطور؟؟

نه فقط برای فونت فیس ها اینطور هست هر فونتی استفاده بشه هم همینطور این مشکل هست پس از فونت نیست .

این مشکل فقط رو کروم هست یعنی نبود ها نمیدونم شاید از خود کروم تو ورژن های جدید باشه اخه قبلا این مشکل اصلا نداشتم.

و همیشه اونطور نمایش نمیده بعضی وقتا ادرسسایت میزنی فونت ها درست میشه اما بعضی وقتا به هم میریزه

با اخرین ورژن کروم این وب سایت که کار کردم نگاه کنید متوجه میشید.

لینک: دندان طب دریا

خیلی دردسر شده برام نمیدونم از افزونه خاصی هست از جوملا هست یا از کروم ... فقط این مشکل رو کروم هست

[ATTACH]8917[/ATTACH]

پکیج پیوست شده رو تست بفرمایید بنده مشکلی ندارم با این پکیج،احتمالا مشکل رفع میشه و مشکل از فایل های فونت شماست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری