zahra.sh

تغییر واحد پول در ویرچومارت

10 پست در این موضوع

سلام اساتید محترم.من میخوام واحد پول رو در ویرچومارت بذارمش روی تومان.پیداش نمیکنم که بتونم تغییرش بدم.

میشه راهنمایی کنید از کدوم قسمت باید این کارو انجام بدم؟از ویرچومارت فارسی نسخه 3 استفاده میکنم.ممنون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام اساتید محترم.من میخوام واحد پول رو در ویرچومارت بذارمش روی تومان.پیداش نمیکنم که بتونم تغییرش بدم.

میشه راهنمایی کنید از کدوم قسمت باید این کارو انجام بدم؟از ویرچومارت فارسی نسخه 3 استفاده میکنم.ممنون

اساتید گرامی کسی منو راهنمایی نمی کنه؟؟؟:dadad4:

باید دیتابیس افزونه رو دستکاری کنید

وارد PHP MyAdmin بشید

وارد جداول مربوط به virtuemart و جدول virtuemart_currencie

وارد structure

یه جا نوشته currency_symbol

تعداد اعشار رو تغییر بدید

-------------------------------------

توی مدیریت افزونه اگه واحد پولی رو بکنید تومان و این تغییرات رو لحاظ نکنید موقع اتصال به درگاه تبدیل به ریال میشه . دقت کنید تا متضرر نشید .

دلیل هم مشخصه پول رایج مملکت ریاله نه تومان

موفق باشید

وارد PHP MyAdmin بشید

وارد structure

توی مدیریت افزونه اگه واحد پولی رو بکنید تومان و این تغییرات رو لحاظ نکنید موقع اتصال به درگاه تبدیل به ریال میشه . دقت کنید تا متضرر نشید .

موفق باشید

خیلی ممنون از این که راهنمایی کردین.فقط یه سوال، نمیشه از توی مدیریت ویرچومارت واحد پول رو براش مشخص کرد؟ یا همون ریال رو به جای تومان از توی مدیریت انتخاب کرد؟

چرا می تونید کلمه ریال رو به تومان تغییر نام بدید ولی فقط ظاهر امر درست میشه و در رکوردها همون ریال ثبت می کنه

وارد PHP MyAdmin بشید

وارد structure

موفق باشید

من به همین مشکل برخوردم و از مدیریت تومان کردم و به درگاه وصل میشه ریال میکنه و مبلغ تومان ریال میشه

مراحلی که شما فرمودید رفتم تعداد اعشار 5 هستش باید یکی اضافه بشه

ممنون میشم راهنمایی کنید

نسخه اصلی رو چک کردم 4 هستش . واقعا موندم چرا باز اتصال به درگاه ریال میکنه یه صفر کم میشه (150.000 تومان میشه 150.000 ریال )

خب این مشخصه درگاه پرداخت واحد ریال را میشناسه چرا؟ چون واحد رسمی پول کشوره. راه حل چیست؟

1- درج قیمت در فروشگاه با واحد ریال

2- اصلاح پلاگین پرداخت

خب این مشخصه درگاه پرداخت واحد ریال را میشناسه چرا؟ چون واحد رسمی پول کشوره. راه حل چیست؟

1- درج قیمت در فروشگاه با واحد ریال

2- اصلاح پلاگین پرداخت

ممنون از پلاگین درست شد ولی پرداخت که میزنم به سایت قسمت انتظار میره و پرداخت ناقص میمونه

از دوستانی که بلدن ممنون میشم دریغ نکنند

من هم این مشکل رو دارم . در سایت تومان است اما برای درگاه پرداخت ریال ارسال میشه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری