sms118

نظرتون راجع به قالب چیه؟

7 پست در این موضوع

سلام دوستان عزیز

من یه مشتری داشتم که میخواست قالبی شبیه قالب محک براش بزنم البته با کمی تغییرات

من برای اولین بار اقدام به طراحی قالب کردم و این اولین دیزاین اختصاصی خودم هست که از ابتدا خودم کدنویسی کردم

ممنون میشم نظرات سازنده خودتون رو بیان کنید

دیزاین های مشتریانم رو همکارانم کدنویسی میکنند و این را بنده برای اولین بار زدم

منتظر نظراتتون هستم

باتشکر

منوی اصلی - موسسه خیریه گلهای باغ بهشتی آل علوی

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام دوست عزیز برای اولین بار خوبه ولی اون کسی که ممیخواد نظر بده باید بدونه که:

شما چند سالتونه؟

شغلتون چی هست؟

رشته تحصیلی تون چی هست؟

ولی بازم میگم برای اوللین بار خوبه:yeah::yeah::yeah::thanks::thanks::thanks::28::28::28::thanks::a2d3::yeah:

از قالب مشخصه که فرد تازه کاری این کار رو انجام داده . اما چون اولین کار شماست جای تبریک داره - موفق باشید

قالب های آماذپده ی زیادی هستند که من پیشنهاد میکنم با استفاده از فریم ورک ها و .... سرعت کار و میفیت کار رو بالا ببرید . فریم ورک ها کار رو برای طراحان آسون کردن . البته گاهی لازمه قالب رو خود طراح طراحی کنه .

در کل خوبه واسه اولین کار نه برای عرضه به مشتری

سلام ممنون از راهنمایی و امیدواری دادن شما عزیزان

من این طرح را دقیقا شبیه طرح مشتری زدم یعنی عینا همین رو به صورت تصویر برام فرستاده بودن

عزیزان به نظر شما از چه فریمورکی استفاده کنم؟

دوستان بازم منتظر نظراتتون هستم

باتشکر

درود

خوبه اما با کمی کار کردن میتونه خیلی بهتر از این بشه

محتوای موقعیت های user 1 تا user 4 رو به نظر من با همین رنگبندی ، به جاش متن قرار بدید بهتره تا عکس . فاصله ش با اسلاید هم یه خورده زیاده

تصاویر اسلایدر زیاد جالب و با کیفیت نیست . فاصله بین اسلایدر تا منو زیاده . کمش کنید

هدر تون هم میتونه گرافیکی تر باشه

ماژول جستحو ظاهر خوبی نداره و نیاز به اصلاح شدن داره

یه بکراند هم برای سایت قرار بدید به نظرم جالب میشه

البته اینا سلیقه و نظر بنده بود / شاید دوستان نظر متفاوتی داشته باشند:yeah:

سلام

اول بگم که کارتون به عنوان کار اول به نظرم خیلی خوبه . مخصوصا اینکه از رو عکس زدید

قاعدتا یه سری ریزه کازیهایی میخواد تا بهتر بشه

این موارد به چشم من اومد

البته ناگفته نمونه زدن قالب یه چیز کاملا سلیقه اییه و ممکنه اون چیزی که من نمیپسندم مورد پسند شما باشه

به نظر من اگه یه بک گراند برای قالبتون بزارید و از این شکل خامی درش بیارید بهتره

فاصله بین منو و اسلایدرتون زیاده من خودم ترجیح میدم وقتی قالب میزنم اسلایدرم تو قالبم وقتی وارد سایت میشم به طور کامل دیده بشه به نظرم جالب نیست اسکرول بزنیم تا ادامه اسلایدر دیده شه

هرچی تصاویر اسلایدرتون باکیفیت تر باشه سایتتون حرفه ایی تر و شکیل تر نشون میده

در مورد موقعیت هایی که زیر اسلایدر قرار دادید به نظرم اگه گرافیکشون رو تمیزتر کار کنید زیبانر میشه

شکل موقعیت جستجو به نظرم خیلی ابتداییه بهتره روش کار بشه

سلام عزیز

بله من بک گراند گذاشته بودم خیلی شیک تر شده بود ولی مشتری گفت بردارم و سفید بذارم چون میخواد مثل محک بشه

واقعا ممنون چشم حتما نظراتتون رو اعمال میکنم

همچنان منتظر پیشنهادهای شما هستم

باتشکر و سپاس فراوان

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری