mrsz

کتاب سئو جوملا بنام رازهای پنهان گوگل (نسخه چاپی)

3 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

84ac056b57dd032fcf18a346d4a81feb_XL.jpg

نسخه چاپی کتاب رازهای پنهان گوگل

پس از اینکه نسخه PDF کتاب رازهای پنهان گوگل با استقبال مخاطبان قرار گرفت نسخه چاپی این کتاب برای علاقه مندان منتشر شده است

رازهای پنهان گوگل

مولف: مهندس محمدرضا سمیعی زفرقندی

ناشر: انتشارات آرنا

مخاطب: مدیران وب*سایت، صاحبان سایت

سایز : رقعی

تعداد صفحات : 267 صفحه

قیمت : 55 هزار تومان به همراه 2 هدیه ویژه به قیمت 55 هزار تومان

نحوه ارسال : پست پیشتاز با هزینه ارسال رایگان به تمامی نقاط ایران

خرید کتاب رازهای پنهان گوگل

هدایای ویژه : نسخه PDF کتاب رازهای پنهان گوگل و جدول تناوبی فاکتورهای موفقیت در سئو به ایمیل شما ارسال خواهد شد

قیمت این 2 هدیه 55 هزار تومان است

قیمت این محصولات 110 هزار تومان است و شما فقط 55 هزار تومان پرداخت می کنید به همراه ارسال رایگان به سراسر ایران

لینک خرید نسخه چاپی

بهینه سازی وب سایت |بهینه سازی سایت

لینک دانلود رایگان چکیده کتاب

دانلود چکیده کتاب رازهای پنهان گوگل - بهینه سازی وب سایت |بهینه سازی سایت

ویرایش شده در توسط amir_seddighi

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

تشکر بابت این کتاب

بنده این کتاب را خریداری نمودم و مطالعه کردم .

در این کتاب بیشتر درمورد بهینه سازی وب سایت های جوملایی و اندکی در مورد سئو و مباحث پایه ای سئو بحث شده است .

سوالی که پس از مطالعه کتاب برای بنده پیش اومد اینه که چرا نام کتاب راز های پنهان گوگل است ؟

بنده تو این کتاب راز پنهانی مشاهده نکردم ، با تشکر

نام کتاب سال گذشته در یک نظر سنجی انتخاب شد

من مشکلم این بود که کلا سئو جوملا رو کسی قبول نداشت و همه رو یه وردپرس میرفتند من چندین سایت جوملایی رو به صفحه اول و نفرات اول گوگل رسوندم از مطالب همین کتاب

اگر ساختار سایتتون سئو باشه و اصول سئو رعایت بشه همواره روی جوملا تاکید میکنم که همه موارد در این کتاب مطرح شده است

راز پنهان در این کتاب زیاد مطرح شده شاید در چندین مورد رازهای پنهان زیادی هستش که اغلب کم توجه میشه

تشکر بابت این کتاب

بنده این کتاب را خریداری نمودم و مطالعه کردم .

در این کتاب بیشتر درمورد بهینه سازی وب سایت های جوملایی و اندکی در مورد سئو و مباحث پایه ای سئو بحث شده است .

سوالی که پس از مطالعه کتاب برای بنده پیش اومد اینه که چرا نام کتاب راز های پنهان گوگل است ؟

بنده تو این کتاب راز پنهانی مشاهده نکردم ، با تشکر