Payam.Hayati

خاموش شدن یکباره تبلت؟!

6 پست در این موضوع

سلام

من یک تبلت Note10.1 samsung مدل 2014 3g Edition دارم ، دو روزه زمانی که صفحه رو قفل می کنم بعد از مدتی (بازه های زمانی نامشخص) تبلت کلا" خااموش میشه.

دو بار ریسیست کلی کردم ، برنامه ها هم از خود playstore می گیرم ، برنامه جدید یا فیل جدیدی هم قرار ندادم.

از دوستان تا حالا کسی با این مشکل برخورد نکرده؟

ببرم نمایندگی به نظرتون یا تعمیرکاران بازار؟(گارانتیش تمام شده).

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام آقای حیاتی عزیز ، دلمون براتون تنگ شده بود استاد :)

باتری شارژ زیادی مصرف نمی کنه و یا اینکه یکبارگی شارژ خالی نمی کنه ؟ تبلت شما روت شده هست ؟

احتمالا تنظیمات نرم افزاری باتری بهم خورده ( با ریست کلی درست نمیشه ) حدس میزنم از کالیبر باتری باشه

بستگی به تعمیر کار های شهر شما داره ؟ اگه تعمیرکار خوب هست نیازی به نمایندگی نداره چون سریع تر کارت انجام میشه از طرفی مستقیما با خود تعمیرکار می تونی صحبت کنی . در غیر اینصورت ببر نمایندگی چون معمولا این مشکلات خاص هست و نمایندگی ها بیشتر با این مشکلات آشنا هستن .

موفق باشی

درود

پیام جان می تونی از AnTuTu Benchmark*برای تست سلامت سخت افزاری دیوایست استفاده کنی . البته این موارد معمولا بخاطر اینه که توی ایران رام اوریجینال خود سامسونگ رو با کاستوم رام های فارسی ساپورت عوض میکنن و اکثرا باگ دارن .

اگه با نرم افزاری که گفتم مشکلی مشخص نشد به نظرم ببر نمایندگی ( نه هر تعمیرکاری ) تا اگه بتونه ترجیحا رام اوریجینال خودش رو بزنه .

موفق باشید

سلام آقای حیاتی عزیز ، دلمون براتون تنگ شده بود استاد :)

باتری شارژ زیادی مصرف نمی کنه و یا اینکه یکبارگی شارژ خالی نمی کنه ؟ تبلت شما روت شده هست ؟

احتمالا تنظیمات نرم افزاری باتری بهم خورده ( با ریست کلی درست نمیشه ) حدس میزنم از کالیبر باتری باشه

بستگی به تعمیر کار های شهر شما داره ؟ اگه تعمیرکار خوب هست نیازی به نمایندگی نداره چون سریع تر کارت انجام میشه از طرفی مستقیما با خود تعمیرکار می تونی صحبت کنی . در غیر اینصورت ببر نمایندگی چون معمولا این مشکلات خاص هست و نمایندگی ها بیشتر با این مشکلات آشنا هستن .

موفق باشی

سلام عزیزم

خوشحالم که همچنان در حوزه وب فعال هستی.

باتری اوکی هست.

درود

پیام جان می تونی از AnTuTu Benchmark*برای تست سلامت سخت افزاری دیوایست استفاده کنی . البته این موارد معمولا بخاطر اینه که توی ایران رام اوریجینال خود سامسونگ رو با کاستوم رام های فارسی ساپورت عوض میکنن و اکثرا باگ دارن .

اگه با نرم افزاری که گفتم مشکلی مشخص نشد به نظرم ببر نمایندگی ( نه هر تعمیرکاری ) تا اگه بتونه ترجیحا رام اوریجینال خودش رو بزنه .

موفق باشید

تست کردم امیر جان چیزی مشخص نشد ، یه گوشی نوت 3 داشتم صفحش خاموش شد بردمش نمایندگی 6 ماه گذشته هنوز نتونستن Main پیدا کنند!میگن سوخته.

ناچار گوشی گرفتم ، اگر همچین مشکلی به وجود آمد کدام تبلت موجود در بازار حال حاضر رو برای خرید پیشنهاد می کنی؟

درود

والا 10 اینچ آندرویدی خیلی انتخابا محدود میشه . اگه ویندوزی میخواستی توی رنج قیمت دستگاه خودت Asus transformer book T100 دستگاه خوبیه .

ولی تو اندروید یه جورایی به جز سامسونگ انتخاب چندانی نداری . البته دستگاه خودت هم باهاش کار کردم خوبه . اینکه این مشکل پیش اومده بازم میگم حدسم به نرم افزاره . مشکل سخت افزاری به این زودی معمولا بهم نمیزنه .

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری