saber

حل مشکل تاریخ مطالب جوملا 3 اختصاصی از ارس جوملا

33 پست در این موضوع

از فایل زیر استفاده کن و تو فایل عات جایگذاری کن بجای قبلی ها

دانلود

http://s7.picofile.com/file/8239448734/joomla_3_Persian_Date_ArasJoomla.zip.html

با تشکر از شما

اگه این فایل همونیه ک اول تاپیک قرار داده شده

قبلا این کارو کردم

فایده نداشته

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
با تشکر از شما

اگه این فایل همونیه ک اول تاپیک قرار داده شده

قبلا این کارو کردم

فایده نداشته

بهت پیشنهاد میکنم کامپوننت مدیریت پیشرفته مطالب Smart Content Manager را نصب کنی.

این کامپوننت مشکل منو مثل تو حل کرد.

اگه دیدی کار نکرد فایل ها رو دوباره جایگذاری کن مطمن باش حل میشه مشکلت

در غیر این صورت پیام خصوصی بده بررسی کنم.

زبان فارسی جوملا رو آپدیت کنید تست بزنید. مطالبی که تاریخشون خراب شده رو باید از داخل دیتابیس درست کنید..ولی بقیه و مطالب جدید مشکلی نخواهند داشت

نصب کردم و موقع ذخیره با خطای زیر مواجه میشم :

DateTime::__construct(): Failed to parse time string (۱۳۹۶-۰۳-۲۳ ۱۱:۴۷:۰۹) at position 0 (�): Unexpected character 

در 4 ساعت قبل، drsmsco گفته است :

نصب کردم و موقع ذخیره با خطای زیر مواجه میشم :

DateTime::__construct(): Failed to parse time string (۱۳۹۶-۰۳-۲۳ ۱۱:۴۷:۰۹) at position 0 (�): Unexpected character 

روی چه نسخه ای نصب کردید ؟ این فایل برای نسخه های قدیمی جوملا 3 هست اگر از جوملا 3.7 استفاده میکنید پلاگین زیر رو دانلود و نصب کنید

http://arasjoomla.ir/joomla-tutorial/joomla-3-7-jalali-calendar

در 6 ساعت قبل، saber گفته است :

روی چه نسخه ای نصب کردید ؟ این فایل برای نسخه های قدیمی جوملا 3 هست اگر از جوملا 3.7 استفاده میکنید پلاگین زیر رو دانلود و نصب کنید

http://arasjoomla.ir/joomla-tutorial/joomla-3-7-jalali-calendar

همین رو نصب کردم و فعال کردم و مشکل دارم البته در افزونه k2 با این مشکل مواجه میشم

در 2 ساعت قبل، drsmsco گفته است :

همین رو نصب کردم و فعال کردم و مشکل دارم البته در افزونه k2 با این مشکل مواجه میشم

این پلاگین مربوط به مطالب جوملا هست بحث کامپوننت k2 فرق میکنه بزودی انشالله نسخه شمسی جدید از کامپوننت k2 سازگار با جوملا 3.7 منتشر خواهیم کرد

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری