omidsaadat

مشکل عدم نمایش آیکون های مطالب و اطلاعات مربوط به بازدید و... در صفحه اول سایت

4 پست در این موضوع

سلام و خداقوت :1:

من دوست دارم آیکون های چاپ و ایمیل به دوستان و اطلاعاتی مثل نام نویسنده، تعداد بازدید، نام مجموعه و... برای هر مطلب در صفحه اول نمایش داده بشه. در قالب قبلی به خوبی نمایش داده می شد ولی از وقتی که جوملام رو از 2.5 به 3 ارتقا دادم و قالبم رو عوض کردم (JM Plus) دیگه این اطلاعات در صفحه ی اول نمایش داده نمی شه.

همه ی تنظیمات رو هم انجام دادم. هم تنظیمات مربوط به بخش «گزینه های مدیریت مطالب» و هم تنظیمات مربوط به مدیریت منو (آیتم HomePage). این آیکون ها و اطلاعات در صفحه ی مربوط به هر مطلب، نمایش داده می شه ولی نمی دونم چرا در صفحه ی اول نمایش داده نمی شه! :37:

خودم به این نتیجه رسیدم که مربوط به قالبه و کاریش نمی شه کرد. آیا این نتیجه درسته؟! :auau:

اگه مشکل از قالبه، چطوری می شه تغییرش داد؟ کجا رو باید دستکاری کنم؟! (دمو)

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام و خداقوت :1:

من دوست دارم آیکون های چاپ و ایمیل به دوستان و اطلاعاتی مثل نام نویسنده، تعداد بازدید، نام مجموعه و... برای هر مطلب در صفحه اول نمایش داده بشه. در قالب قبلی به خوبی نمایش داده می شد ولی از وقتی که جوملام رو از 2.5 به 3 ارتقا دادم و قالبم رو عوض کردم (JM Plus) دیگه این اطلاعات در صفحه ی اول نمایش داده نمی شه.

همه ی تنظیمات رو هم انجام دادم. هم تنظیمات مربوط به بخش «گزینه های مدیریت مطالب» و هم تنظیمات مربوط به مدیریت منو (آیتم HomePage). این آیکون ها و اطلاعات در صفحه ی مربوط به هر مطلب، نمایش داده می شه ولی نمی دونم چرا در صفحه ی اول نمایش داده نمی شه! :37:

خودم به این نتیجه رسیدم که مربوط به قالبه و کاریش نمی شه کرد. آیا این نتیجه درسته؟! :auau:

اگه مشکل از قالبه، چطوری می شه تغییرش داد؟ کجا رو باید دستکاری کنم؟! (دمو)

سلام حاج اقا سایتتون رو دیدم.

شما از محتوا جوملا استفاده میکنید تو تنظمیاتش تو دسته بندی هی مربوطه اونجا هت

همین طور به منویی که مجموعه رو منتصب کردید میتونید تنظیماتو انجام بدید

سلام حاج اقا سایتتون رو دیدم.

شما از محتوا جوملا استفاده میکنید تو تنظمیاتش تو دسته بندی هی مربوطه اونجا هت

همین طور به منویی که مجموعه رو منتصب کردید میتونید تنظیماتو انجام بدید

ممنون ولی من عرض کردم که همه ی تنظیمات مربوطه رو طوری انجام دادم که این اطلاعات رو در صفحه ی اول نمایش بده ولی نمایش نمی ده.

هم در گزینه های مدیریت مطالب، آیتم های «نمایش تاریخ ایجاد»، «نمایش آیکون ها»، «نمایش آیکون چاپ»، «نمایش آیکون پست الکترونیک»، و «نمایش بازدید» رو روی «نمایش» قرار دادم، هم در تنظیمات مشابه در مدیریت منو. ولی فقط وقتی روی مطلب کلیک می کنم و صفحه ی مطلب باز می شه، این اطلاعات نمایش داده می شه ولی در صفحه ی اول سایت نمایش داده نمی شه! :14:

من از سیستم مدیریت محتوای خود جوملا استفاده می کنم. چیز بهتری هست که جایگزین اون باشه؟ k2 رو شنیدم ولی هیچ وقت دنبالش نبودم و هیچ وقت انگیزه ای برای نصبش نداشتم.

بلی به نظرمk2 بهتره هم امکانات ییشتری داره هم سیو بهتری داره.

نسخه شمسی سازی شده اش توسط گروه ایرانی درست شده.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری