14377

قرار دادن ویدیو در سایت

20 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام یه فایل ویدیو با پسوند wmv دارم میخوام تو یکی از صفحات سایتم در بالای مطالب اون صفحه قرار بدم _ چیکار باید بکنم لطفا دقیق راهنمایی کنید _ اگه این پسوند نمیشه مسئله ای نیست عوضش میکنم ! فقط نحوه قرار دادن رو میخوام بدونم _ اینم بگم که یه سری ماژول و پلاگین پیدا کردم ولی همشون یه صفحه جدا واسه بارگذاری فیلم ایجاد میکنن کثل اپارات و یوتیوب که بدرد من نمیخوره ! من فقط یه ویدیو دارم که میخوام تو یه صفحه قرار بدم

ویرایش شده در توسط 14377

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

از همین ماژول ها و پلاگین ها استفاده کن، عالی هستن اما بگرد دنبال mod_simple_video_flash_player که از فرمت flv پشتیبانی میکنه و میتونی ازش بوسیله پلاگین درج ماژول در مطلب توی مطالبت استفاده کنی پلاگین درج ماژول در مطلب هم اسمش moduleanywhere هستش.

موفق باشی:a2d3:

سلام

نمایش فیلم و موزیک با استفاده از کدهای HTML:(در ماژول HTML سفارشی میتونید کدها رو قرار بدید):

برای قرار دادن یک فیلم با هر پسوندی در صفحه یک سایت از تگ embed به شکل زیر استفاده می کنیم:

<embed src=" " ></embed>

در بین کوتیشن src مسیر فایل رو که از قبل در فضای اینترنت آپلود کردیم میدیم.

مثال:

<html>
<head>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8" />
<title>Video</title>
</head>
<body>
<embed src="Angel.avi" width="500" height="350" autostart="false" ></embed>
</body>
</html>

این کد فیلمی با نام Angel و پسوند avi رو با عرض 500 و ارتفاع 300 به ما نشان می دهد.

از این کد :

autostart="false"

برای شروع خودکار فیلم استفاده میشه که دو مقدار true و false میگیره اگر true باشه بعد از لود شدن صفحه فیلم به صورت اتوماتیک پخش میشه،اگر false باشه کاربر باید برای پخش اون روی دکمه play کلیک کنه.

برای پخش موزیک آیتم های width و height عرض و ارتفاء پنل مدیریت صدا رو نمایش میدن(مثال:تصویر پیوست شده).اگر مقداری برای این دو آیتم در نظر نگیریم و:

autostart="true"

باشد بعد از لود شدن Page آهنگ پخش خواهد شد اما ابزاری برای مدیریت پخش و توقف رو نمیبینیم.

منبع

ماژولی هم که دوستمون نام بردن simple flash فقط برای جوملا 1.5 هست:

http://extensions.joomla.org/extensions/multimedia/multimedia-players/video-players-a-gallery/7095?qh=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

اگر میخاین از افزونه های رایگان استفاده کنید بهترین افزونه در حال حاضر این هست:

http://extensions.joomla.org/extensions/multimedia/multimedia-players/video-players-a-gallery/15664?qh=YTo1OntpOjA7czoyOiJoZCI7aToxO3M6NjoicGxheWVyIjtpOjI7czo3OiJwbGF5ZXJzIjtpOjM7czo5OiJwbGF5ZXJzJ3MiO2k6NDtzOjg6InBsYXllcidzIjt9

فرمت فایلتون رو به flv تغییر بدید تمامیه افزونه ها این فرمت رو پشتیبانی می کنند.

موفق باشید.

ویرایش شده در توسط Payam.Hayati

سلام

نمایش فیلم و موزیک با استفاده از کدهای HTML:(در ماژول HTML سفارشی میتونید کدها رو قرار بدید):

برای قرار دادن یک فیلم با هر پسوندی در صفحه یک سایت از تگ embed به شکل زیر استفاده می کنیم:

<embed src=" " ></embed>

در بین کوتیشن src مسیر فایل رو که از قبل در فضای اینترنت آپلود کردیم میدیم.

مثال:

<html>
<head>
<title>Video</title>
</head>
<body>
</body>
</html>

این کد فیلمی با نام Angel و پسوند avi رو با عرض 500 و ارتفاع 300 به ما نشان می دهد.

از این کد :

autostart="false"

برای شروع خودکار فیلم استفاده میشه که دو مقدار true و false میگیره اگر true باشه بعد از لود شدن صفحه فیلم به صورت اتوماتیک پخش میشه،اگر false باشه کاربر باید برای پخش اون روی دکمه play کلیک کنه.

برای پخش موزیک آیتم های width و height عرض و ارتفاء پنل مدیریت صدا رو نمایش میدن(مثال:تصویر پیوست شده).اگر مقداری برای این دو آیتم در نظر نگیریم و:

autostart="true"

باشد بعد از لود شدن Page آهنگ پخش خواهد شد اما ابزاری برای مدیریت پخش و توقف رو نمیبینیم.

منبع

ماژولی هم که دوستمون نام بردن simple flash فقط برای جوملا 1.5 هست:

http://extensions.joomla.org/extensions/multimedia/multimedia-players/video-players-a-gallery/7095?qh=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

اگر میخاین از افزونه های رایگان استفاده کنید بهترین افزونه در حال حاضر این هست:

http://extensions.joomla.org/extensions/multimedia/multimedia-players/video-players-a-gallery/15664?qh=YTo1OntpOjA7czoyOiJoZCI7aToxO3M6NjoicGxheWVyIjtpOjI7czo3OiJwbGF5ZXJzIjtpOjM7czo5OiJwbGF5ZXJzJ3MiO2k6NDtzOjg6InBsYXllcidzIjt9

فرمت فایلتون رو به flv تغییر بدید تمامیه افزونه ها این فرمت رو پشتیبانی می کنند.

موفق باشید.

ممنون از پاسخ کاملتون _ فقط یه سوال من اون کدهای html رو که نوشتید خوب فهمیدم (کار با افزونه ها رو زیاد بلد نیستم) حالا اون کدها رو کجا باید بنویسم؟ ماژول Html سفارشی یعنی چی؟ و اگه این کدهارو تو این ماژول بنویسم ویدئو خوش اتوماتیک وسط صفحه میاد؟ مثل ماژولهای دیگه اطراف صفحه که نمیره؟؟؟؟

به مدیریت ماژول برید روی جدید کلیک کنید در پنجره باز شده لیست ماژول ها نمایش داده میشه ماژول HTML سفارشی رو انتخاب کنید،حالا در پنجره مدیریت ماژول HTML سفارشی هستید مطابق تصویر دکمه تغییر ویرایشگر رو کلیک کنید محیط ویرایش به حالت کد میره،کدها رو باید در این قسمت کپی کنید در نهایت یه موقعیت نمایش بسته به موقعیت های موجود قالبتون برای نمایش کدها انتخاب میکنید و ذخیره.

HTML.png

برای قرار دادن ویدئو در وسط صفحه بعد از عملیات بالا و زدن دکمه ذخیره(نه ذخیره و بستن)محیط ویرایشگر اتوماتیم به حالت گرافیکی برمیگرده و فایل ویدئو رو نمایش میده میتونید فایل رو انتخاب کنید و با استفاده از ابزارهای ویرایشگر اون رو وسط چین کنید.

قرار دادن فایل ویدئو در وسط صفحه با استفاده از کدهای HTML :

<html>
<head>
<title>Video</title>
</head>
<body>
<div align="center">
</div>
</body>
</html>

از ماژول anyHTML هم میتونید استفاده کنید بعد از نصب و وارد شدن به مدیریت ماژول پنجره ایی در سمت چپ وجود داره که کدهای HTML خودتون رو در اون قسمت کپی میکنید سایر تنظیمات همانند مدیریت ماژول HTML سفارشی هست با این تفاوت که دیگه محیط گرافیکی وجود ندداره و تمامیه کارهاتون رو باید از قبل در کد اعمال کرده باشید(مثل وسط چین کردن فایل ویدئو).

برای جوملا 1.6 الی 2.5 :

Mod-AnyHTML

برای جوملا 1.5 :

Mod-AnyHTML

ویرایش شده در توسط Payam.Hayati

دوست عزیز اگر از قالب هایی استفاده می کنی که فریمورک قوی دارند مانند yootheme که من باهاش کار می کنم امکان اینو داره در بخش widget ویدئو شما را نمایش دهد با تکنولوژی html5 بررسی کنید و می توانید ببینید که فرمت های

<!DOCTYPE HTML>

<html>

<body>

<video width="320" height="240" controls="controls">

<source src="movie.mp4" type="video/mp4" />

<source src="movie.ogg" type="video/ogg" />

<source src="movie.webm" type="video/webm" />

Your browser does not support the video tag.

</video>

</body>

</html>

به راحتی می توانند قابل نمایش باشند

دوست عزیز اگر از قالب هایی استفاده می کنی که فریمورک قوی دارند مانند yootheme که من باهاش کار می کنم امکان اینو داره در بخش widget ویدئو شما را نمایش دهد با تکنولوژی html5 بررسی کنید و می توانید ببینید که فرمت های

<!DOCTYPE HTML>

<html>

<body>

<video width="320" height="240" controls="controls">

<source src="movie.mp4" type="video/mp4" />

<source src="movie.ogg" type="video/ogg" />

<source src="movie.webm" type="video/webm" />

Your browser does not support the video tag.

</video>

</body>

</html>

به راحتی می توانند قابل نمایش باشند

با سلام

من هم از این آموزش خوبتون استفاده کردم.

فقط اگر توضیح بدید که چطور میشه کاری کرد که کاربران برای دیدن فیلمها(مثلا من فیلمهای آموزشی میخوام بذارم) هزینه پرداخت کنند ممنون میشم.

اینو میدونم که باید یه پلاگین پرداخت نصب کنم اما طرز کار این پلاگین و اینکه چطور به فایلهای آموزشی ربطش بدم رو بلد نیستم.

پلاگین پرداخت رو میشه دانلود هم کرد یا تجاریه؟ و آیا باید از طریق بانک کار خاصی انجام داد؟

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند

شما میتونید نمایش فیلمها رو با استفاده از کامپوننت rsmembership ببنید و فقط برای کسانی که حق عضویت دارند باز کنید

آموزش ویدئویی rsmembership تو سایت p30joomla هست نگاه کنید

شما میتونید نمایش فیلمها رو با استفاده از کامپوننت rsmembership ببنید و فقط برای کسانی که حق عضویت دارند باز کنید

آموزش ویدئویی rsmembership تو سایت p30joomla هست نگاه کنید

ممنونم از پاسختون .

ولی آخه نمیشه با همین پلاگین ها، مثلا jplayer فایل ویدئوییم رو بذارم و بعد به پلاگین های پرداخت متصلش کنم؟

یه سوال دیگه: فایل ویدیویی من play نمیشه و این ارور رو میده not found video: 404 Not Found

(اسم فایلم varzeshi هست بدون پسوند، با فرمت mp4)

من پلاگینم رو فعال کردم و در قسمت متنم این کد رو زدم: {mp4}varzeshi{/mp4}

آیا باید آدرس کامل رو بزنم؟ میشه توضیح بدید لطفا

ویرایش شده در توسط keshvari67

خیر حتما باید یک سیستم خاص برای فروش داشته باشید

در خصوص عدم پخش ویدئو هم مسیر و یا نام فایل اشتباه است

مسیر فایل همونه که در مدیریت پلاگین دادم ولی در قسمت مدیریت مطالبم در ویرایشگرم فقط به اینصورت{mp4} نام فایل{mp4/} رو وارد کردم اشتباهه؟ ینی باید آدرس کامل وارد کنم؟

ممکنه مشکل از پلاگینم باشه؟

مشکل از پلاگین نیست شما یک بار دقیق document مربوط به نحوه استفاده از پلاگین مورد استفاده رو بخونید و طبق همون انجام بدید مشکل رفع میشه ..

باور کنید همه چیز درسته ولی اجرا نمیشه!

رفتم و کلا مسیر پوشه رو تغییر دادم اما اینبار فقط صداش پخش میشه و تصویر نداره!!!!!

وقتی هم که تنظیمات پلاگینو "قابل نمایش برای اعضا" میذارم دیگه همون صدا هم پخش نمیشه و file dont exist میزنه

مطمئنم تنظیماتم درسته

رفتم و کلا مسیر پوشه رو تغییر دادم اما اینبار فقط صداش پخش میشه و تصویر نداره!!!!!

دوستان اگر جواب منو بدید ممنون میشم

من به cpanel رفتم و دیدم که type>audio/x-generic زده شده در صورتیکه نوعش video هست! مطمئنا بخاطر همین فقط صدا رو پخش میکنه.

تنظیمات plg_jplayer کاملا درسته . چیکار باید بکنم؟؟

type رو چطور به video تغییر بدم؟

اون قسمت مربوط به mime type هست که شما نیازی ندارید اون قیمت رو تغییری بدید

برای پخش ویدئو از افزونه دیگه ای که باهاش راحت تر باشید استفاده کنید. یکی دو روز دیگه سایت p30joomla رایگان میزارم واسه دانلود استفاده کنید

با سلام سایت من این پیغام خطا رو میده در پخش فایل های ویدیویم

no video with supported format and mime type found

مشکل از کجاست؟چیکار کنم؟

فرمت ویدئو پشتیبانی نمیشه

از چه افزونه ای استفاده میکنید؟ببینید چه فرمتی رو پشتیبانی میکنه

اکثرا mp4 هست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری