mo-hammad

مشکلات ثبت درگاه زرین پال

22 پست در این موضوع

سلام من دارم یه فروشگاه میزنم - رفتم زرین پل درخواست درگاه دادم - گفت باید بری سایتت رو تو ساماندهی ثبت کنی گفتم باشه - رفتم ساماندهی - زنگ زدم گفت سایتت از نوع رسانه بر خط غیر اختصاصی - من هم گفتم چشم اومدم

تو ثبت اطلاعات در ساماندهی گزینه بر خط غیر اختصاصی رو انتخاب کردم - بعد نوشت باید منتظر تایید کارشناس بشی - کارشناس اعلام نقص کرد نوشت:

با سلام

کاربر محترم نوع سایت خود را غیر اختصاصی انتخاب نموده و جهت دریافت لوگوی هوشمند شما نیاز به اخذ مجوز تصدی رسانه برخط دارید که با مراجعه به لینک زیر می توانید نسبت به ثبت نام آن اقدام فرمایید. nashr.saramad.ir

گفتم باشه رفتم تو اون سایته هم ثبت نام کردم و الان رفتم بخش راهنماش !!

13 مرحله !!!!!

http://nashr.saramad.ir/fa/wikiindex/nasherinedigital/marahel

به خدا به غلط کردن افتادم !!

مراحلشم یه مدارکی میخواد و یه کارهایی باید کرد که اصلا انگار دارن به آدم میگن ما میخواییم شما رو پشیمون کنیمو یه لبخند هم دارن میزنن بهت!!

سوال من اینه

من این همه فروشگاه دیدم - همشون این مراحل رو رفتند !!!

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

مطمئنی ؟

اینا که پدرمو در آوردن !

نماد اعتماد الکترونیکی چی؟ اونم اینقد دنگو فنگ داره یه ستارشو من اسم نوشتم ولی وقتی میرم تو سایتش با یوزر و پسور که دادن بهم عکس چنتا مرحله رو گذاشته من هنوز خونه اولم 2 روزه !! مرحله ی دومش بررسی درخواسته

فک کنم اونا هم پدر آر باشن

سلام

این مراحلی که بالا نوشتید به دلیل راه اندازی سامانه جدیدشونه. و دلیلش هم اینه که ساماندهی قبلا فقط یه سایت الکی بوده و هر کی هر جور میخواسته سایت راه می انداخته.

موارد زیر به ذهن بنده می رسه:

ما می خواستیم امسال توی نمایشگاه کتاب بخش نرم افزاری شرکت کنیم اما بر سر کسب مجوز ها نتونستیم خودمون رو برای نمایشگاه آمائه کنیم. بس که ساز و کار گرفتن مجوز ها طولانی بود. یکی از دلایل اینکه دارن سایت ساماندهی و سرآمد رو به این شکل سخت می گیرن قوانین کپی رایته. توی بسیاری از فروشگاه هایی که گفتید مشغول فعالیت هستند، قانون کپی رایت رعایت نمیشه ودیگر اینکه این مورد رو دارن پیگری می کنن تا بحث فروش محصولات مجوز دار رو جا بندازن. و مشکل اصلی هم اینه که خودشون فعلا در حال آزمایش و خطا هستن. و هر روز یک نوع فیلم ... البته ساماندهی چندان ربطی به جلوگیری از کلاهبرداری سایت ها نداره و این وظیفه نماد است.

شما اگه بتونید مجوز به پرداخت و یا پارسیان و ... رو بگیرید فعلا با ساماندهی کاری نخواهید داشت و صرفا باید نماد اعتماد رو کسب کنید

به زودی تمام سایت های فروشگاهی هم باید از ساماندهی و سرآمد مجوز کسب کنن. درواقع این دردسر های جدید همون پروانه کسبیه که مشاغل بازاری باید کسب کنن.

همونطور که گفتم نماد اعتماد صرفا برای جلوگیری از کلاهبرداری بانکیه.

مطمئنی ؟

اینا که پدرمو در آوردن !

نماد اعتماد الکترونیکی چی؟ اونم اینقد دنگو فنگ داره یه ستارشو من اسم نوشتم ولی وقتی میرم تو سایتش با یوزر و پسور که دادن بهم عکس چنتا مرحله رو گذاشته من هنوز خونه اولم 2 روزه !! مرحله ی دومش بررسی درخواسته

فک کنم اونا هم پدر آر باشن

بله پی لاین نیاز به این موارد و اینماد ندارد

من الان تو سایت ساماندهی و سرامد ثبت نام کردم و تا یه مراحلیش رو هم رفتم - الان بی خیالش بشم و با پی لاین کسبم رو راه بندازم برام مشکلی پیش نمیاد ؟ پا پیچم نمیشن ؟

من الان تو سایت ساماندهی و سرامد ثبت نام کردم و تا یه مراحلیش رو هم رفتم - الان بی خیالش بشم و با پی لاین کسبم رو راه بندازم برام مشکلی پیش نمیاد ؟ پا پیچم نمیشن ؟

پی لاین بگیرید مراحل اون سمت هم سر فرصت تکمیل کنید هر کدوم مناسبتر بود استفاده کنید .

بله همین کارم میکنم - پی لاین گرفتم الان - فقط میگم من الان با پی لاین کار کنم و بفروشم - بعد اصلا تا 2 سه ماه سراغ ساماندهی و اینا نرم - نمیام گیر بدن به کسبو کارم ؟ و این که چرا نیمه کاره رها کردم ثبت نام رو

نیان کاسه کوزمونو بزنن به هم ؟ :)

برای نماد هم الان من پی لاین بگیرم بهم نماد میدن بدون مجوز داشتنو این چت و پرتا ؟

به نظر من فعلا پی لاین استفاده کنید و خرید و فروشتون رو انجام بدید. ولی اونطرف رو بی خیال نشید و رهاش هم نکنید.

1- بسیاری از افراد اگه سایتی دارای نماد اعتماد نداشته باشه، ازش خرید نمی کنن.

2- همونطور که گفتم هدف ساماندهی اینه که افراد دارای مجوز کسب فعالیت کنن و مطمئن باشید در آینده نزدیک همه سایت ها خصوصا فروشگاهی ها باید مجوز ساماندهی داشته باشن.

بله خیلی ممنون از شما و پیگیریتون -

ولی خدا میدون افتادن رو دور اذیت کردن اینا !

همینکه الان کل اطلاعات زندگیمون رو تو ده تا سامانه دارن کافی نیست!!!

پایان خدمتم میخوان !! ننوشته بود گواهی اشتغا به تحصیل هم قبوله !

همین دردسرها رومن هم کشیدم در همون مورد نمایشگاه

چند ماه درگیر دریافت مجوز بودیم، غرفه اجاره کردیم و ... و در نهایت هم بسیاری از محصولاتمون مجوز نگرفت. دلیل اینکه میگم رها نکنید هم همینه. همین ابتدای کار دردسرهاتون (حتی با این همه مواردی که گفتید) بسیار کمتره .

درود

دوست عزیزم یه کم صبر و حوصله نشون بدید و بدونید که هرچقدر سختگیری بشه و صاحبان وبسایتها با فیلترهای بیشتری روبرو باشند، نتایج کار صد در صد به نفع خودشون خواهد بود.

به عنوان یک مشتری ، شما دوست دارید با 1000 تا سایت بی کیفیت ( همون لارجر فروشها !) روبرو بشید یا با 100 تا سایت مثل دیجی کالا ؟ که محصول مرغوب میفروشند، خدمات پشتییبانی دارند و در کل پاسخگو هستند ؟

الان اقبال عمومی بسیار خوبی نسبت به کسب و کارهای آنلاین بوجود اومده که البته هستند سایتهایی که با انواع کلاه برداری ها و بنجل فروشی ها دارن به اون ضربه میزنن و مردم رو نسبت به فروشگاههای اینترنتی بدبین و از خرید پشیمون میکنن. خوب اینجوری به فروشگاههای آنلاین نوپا ضربه بدی خواهد خورد و به قول معروف تر و خشک با هم خواهد سوخت.

از طرفی هرچقدر سایتهای فروشگاهی بیشتر باشن ضریب مراجعه مشتریان به هر فروشگاه کمتر و کمتر میشه و . . .

مزایای زیادی در این زمینه وجود داره که همه اونها رو نمیشه در یک پست عنوان کرد. روند فعلی رو به فال نیک بگیرید و به تلاشتون ادامه بدید. امیدوارم در کسب و کارتون موفق باشید.

بله همین کارم میکنم - پی لاین گرفتم الان - فقط میگم من الان با پی لاین کار کنم و بفروشم - بعد اصلا تا 2 سه ماه سراغ ساماندهی و اینا نرم - نمیام گیر بدن به کسبو کارم ؟ و این که چرا نیمه کاره رها کردم ثبت نام رو

نیان کاسه کوزمونو بزنن به هم ؟ :)

برای نماد هم الان من پی لاین بگیرم بهم نماد میدن بدون مجوز داشتنو این چت و پرتا ؟

نماد ارتباطی به مجوز نداره شما میتونید نماد بگیرید بدون مشکلی فقط باید هزینه ها را پرداخت کنید ! این مهمترین بخش دریافت نماد هست

تکمیل نکردن مراحلی که نصفه انجام داده اید معمولا مشکلی ایجاد نمیکنه اما اگر واقعا نیاز دارید به ثبت بهتر هست انجام بدید

هزینه ی چی ؟! هزینش چقدره

یک هزینه برای بررسی سایت شما و تاییدیه ادرس و ... داره که حدودا 35 هزار تومان است

اینا دیگه کین !!!!! واس چی آخه !

واسه هزینه های بررسی و ارسال مرسوله پستی درب منزل شما .

تجارت الکترونیک هزینه داره ، اگر دارید وارد این زمینه میشید به یه سورس مالی قوی نیازمند هستید .

هزینه 35 هزار تومان به خدا ستم به مردم هست .

من که از زرین پال درگاه گرفتم این برنامه ها نبود درخواست درگاه دادم درگاه داد تا الانم دارم استفاده می کنم ممکنه قطعش کنند ؟ shotupshotupshotupshotup

نگران قطع کردن نباشید. معمولا کمتر به گذشته ها کار دارند. و در صورت نیاز برای کسب مجوز به شما مهلت زمانی خواهند داد

بله خیلی ممنون از شما و پیگیریتون -

ولی خدا میدون افتادن رو دور اذیت کردن اینا !

همینکه الان کل اطلاعات زندگیمون رو تو ده تا سامانه دارن کافی نیست!!!

پایان خدمتم میخوان !! ننوشته بود گواهی اشتغا به تحصیل هم قبوله !

اینا دیگه کین !!!!! واس چی آخه !

باسلام به نظر من هزینه ی کاملا بیخود و بی دلیلی هستش.حداقل هزینه ای که میشه آدم بتونه به استناد با اون در جایی و در کاری ازش استفاده ای ببره.درست مثل مجوزهای فیزیکی که به کسب و کارهای فیزیکی و برای انواع مشاغل صادر میشه

اما نیست.چون این دست کارها تازه باب شدن و هنوز در هیچ سازمان و رسته ای از مشاغلی مثل مشاغل ما هیچگونه سرگروه و رسته ی جداگانه ای تعریف نشده!. ما هنوزم در خیلی از وزارتخانه ها و سازمانها زیر مجموعه ی گرافیک و تبلیغات هستیم در صورتی که هیچ ربطی نداریم(اساساً)

با تمام این تفاسیر یک نکته ای رو میبایست مدنظر قرار بدید .وقتی آدم میخواد وارد جمعی بشه و اون جمع هم برای اینکه بطور کامل بتونه از مزایا و حتی معایبش بهره مند بشه مجبوره و ملزمه که باید ها و نبایدهای اون جمع رو بپذیره؛ و الا میتونه اصلا وارد نشه.

خب شما فکر میکنید اینهمه برای مشاغل مختلف جواز کسب صادرمیشه، نمیدونم خیاط و کفاش ،بوتیک و... همه اینها از جوازی که دارن راضین؟اصلا این جواز در جایی حافظ قانونی و معنویشونه؟ یا وقتی ببرن بانک بی دردسر و بی مشکل میتونن تسهیلات بگیرند؟ نه خیلی از اونها هم مجبورن اما خب اگر بخوان نگیرن؛ خلاصه میتونه براشون دردسرساز باشه از نظر جریمه شدن!

شما هم اگر حس میکنید کارتون توسعه ی چندانی نداره نگیرید و اما توصیه میکنم پی 35 تومن رو تنتون بمالید چرا که الان اکثرا میدونن سایتی که نماد داشته باشه حداقل یه جایی اطلاعاتش ثبت هستش و اگر محصول یا خدماتی که میخوان از سایت بگیرن کمی یا اندکی میشه رو معتبر بودنش حساب باز کرد. ولی سایتی که نماد نداشته باشه هیچی!

موفق باشید و سربلند

من هم زرین پل رو گرفتم درگاهشو - اما واسه نماد اسم نوشتم الان یه هفتس خبری نیست !! یه عکس بالای پروفایلم هست که مراحل رسیدن به نماد رو نشون میده و من هنوز رو خونه اولم و بررسی نکردن !!

چقدر طور میکشه ؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری