samannnn

مشکل نمایش ویدیو سایت آپارات در جوملا 3

19 پست در این موضوع

سلام

دوستان من خیلی تلاش کردم ولی نمیتونم کاری کنم که ویدیو سایت آپارات رو تو وب سایت نمایش بدم اگر کسی میتونه کمک کنه ممنون میشم

نسخه جوملا هم 3.4 هست.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

کد آی فریم یا اسکریپت رو از منوی سمت راست هر ویدئو بردار و در یک ماژول به صورت اچ تی ام ال کپی کن و موقعیت ماژول رو تنظیم کن . فقط همین. در ضمن اگه از کد اسکریپت استفاده می کنی باید از قسمت تنظیمات عمومی ، ویرایشگر رو روی کدنگار قرار بدی

کد آی فریم یا اسکریپت رو از منوی سمت راست هر ویدئو بردار و در یک ماژول به صورت اچ تی ام ال کپی کن و موقعیت ماژول رو تنظیم کن . فقط همین. در ضمن اگه از کد اسکریپت استفاده می کنی باید از قسمت تنظیمات عمومی ، ویرایشگر رو روی کدنگار قرار بدی

ممنون از پاسختون امکان داره که بیشتر توضیح بدید. من از سایت آپارات آی فریم رو برداشتم و در داخل ویرایشگر tiny گذاشتم ولی یا فقط کد رو نشون میده یا به صورتی که در عکس زیر گذاشتم نشون میده [ATTACH=CONFIG]8933[/ATTACH]

باسلام دوست عزیز

از ماژول کاربردی SJ Video Box استفاده کنید.

فایل پیوست شد

مهم ماژول پخش ویدئوی همه کاره*پشتیبانی از GoogleVideo-YahooVideo-YouTube-Aparat و...

موفق باشید و سربلند

دوست عزیز امکان داره در مورد استفاده از این ماژول توضیح هم بدی. من کد رو تو ماژول گذاشتم ولی نمیتونم اون رو تو یه صفحه بیارم و استفاده کنم

دوست عزیز شما وقتی از روشی که من گفتم تو اون تاپیک رفتی - کد رو همنیجوری تو مطلب کپی نکنی ! باید بری به بخش <> روش کلیک کنی کد iframe رو اونجا کپی کنی

این پلاگین رو نصب کنید. بعد کد رو بین تگ های <source> قرار بدید به خوبی کار میکنه

Sourcerer

و یه چیز دیگه اگه فایروال rsfirewall نصبه، پلاگینش رو موقتا غیرفعال کنید که جلوی کد ویدئو رو نگیره

دوست عزیز شما وقتی از روشی که من گفتم تو اون تاپیک رفتی - کد رو همنیجوری تو مطلب کپی نکنی ! باید بری به بخش <> روش کلیک کنی کد iframe رو اونجا کپی کنی

دوست گرامی کد رو تو همون قسمت Source کپی کردم که کار نکرد. خوب چرا میزنی اون مدلی کار نکرد!!!!

این پلاگین رو نصب کنید. بعد کد رو بین تگ های <source> قرار بدید به خوبی کار میکنه

Sourcerer

و یه چیز دیگه اگه فایروال rsfirewall نصبه، پلاگینش رو موقتا غیرفعال کنید که جلوی کد ویدئو رو نگیره

ممنون نصب کردم و rsfirewall هم نداشتم ولی مشکل باقیست

دوست گرامی کد رو تو همون قسمت Source کپی کردم که کار نکرد. خوب چرا میزنی اون مدلی کار نکرد!!!!

لطفا در قبال راهنمایی دوستان از این نوع ادبیات استفاده نکنید (اخطار اول)

روش های مختلفی برای رفع مشکل شما مطرح گردید یا شما روش ها را بدرستی انجام نمیدهید ویا اشکالی در وب سایت شما وجود دارد. یا مشکل را از طریق بازارچه به صورت تجاری رفع کنید یا به یکی از مدیران دسترسی بدید براتون چک کنند .

لطفا در قبال راهنمایی دوستان از این نوع ادبیات استفاده نکنید (اخطار اول)

روش های مختلفی برای رفع مشکل شما مطرح گردید یا شما روش ها را بدرستی انجام نمیدهید ویا اشکالی در وب سایت شما وجود دارد. یا مشکل را از طریق بازارچه به صورت تجاری رفع کنید یا به یکی از مدیران دسترسی بدید براتون چک کنند .

از همه دوستان که به من در رفع مشکل کمک کردن ممنونم. منظرو بدی نداشتم هدف شوخی بود. برای دسترسی دادن مشکلی ندارم شما خودتون اگر مشکلی ندارید یه نگاه بندازید ممنون میشم. اگر اوکی هست بگید تا براتون دسترسی ایجاد کنم.

دوست عزیز امکان داره در مورد استفاده از این ماژول توضیح هم بدی. من کد رو تو ماژول گذاشتم ولی نمیتونم اون رو تو یه صفحه بیارم و استفاده کنم

شما در کادر مربوط به آدرس فایل ویدئو؛ چی قرار میدید؟

احتمال میدم لینکی که میدید اشتباه باشه و لینک سورس ویدئو نباشه.کدتون رو قرار بدید تا ببینیم.تا آدرس سرویسی که میخواید ویدئو رو ازش بردارید رو بذارید تا لینک صحیحش رو بهتون بدم..

موفق باشی

شما در کادر مربوط به آدرس فایل ویدئو؛ چی قرار میدید؟

احتمال میدم لینکی که میدید اشتباه باشه و لینک سورس ویدئو نباشه.کدتون رو قرار بدید تا ببینیم.تا آدرس سرویسی که میخواید ویدئو رو ازش بردارید رو بذارید تا لینک صحیحش رو بهتون بدم..

موفق باشی

به عنوان مثال این لینک رو میخوام بزارم که از خود سایت آپارات گرفتم: <iframe src="http://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/5XJEL/vt/frame" allowFullScreen="true" webkitallowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true" height="135" width="240" ></iframe>

لینک اصلی هم اینه:

تست جالب روانشناسی-دکتر ثمودی

تست کردم از تو یوتیوب هم نمیتونم. توضیح اینکه من هم تو Source به این صورت گذاشتم {source/}<iframe src="http://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/5XJEL/vt/frame" allowFullScreen="true" webkitallowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true" height="135" width="240" ></iframe{source}آی فریم یا همون لینک اولیه رو به صورتی که گذاشتم قرار دادم کار نکرد هم تو خود ویرایشگر tiny اومدم و یک قسمت ویدئو داره که لینک آی فریم رو تو قسمت Embded قرار دادم که عکساش و ضمیمه کردم و نشون نداد.

[ATTACH=CONFIG]8941[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]8942[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]8943[/ATTACH]

اگر دوست داشتید دسترسی به کنترل پنل بدید تا براتون چک کنم -پ - خ کنید - چون من خودم عین همین مشکل رو داشتم و حلش کردم

با سلام من تو سایتم دارم از آپارات میگیرم و مشکلی نداره اونجا که لینک میده آپارات مثل اینکه گفتید

iframe src="http://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/5XJEL/vt/frame" allowFullScreen="true" webkitallowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true" height="135" width="240" ></iframe>

شما این بخش رو کپی کنید

http://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/5XJEL/vt/frame

و به مابقی لینک ها کاری نداشته باشید اوکی میشه

اینم سایتی که من دارم روش کار میکنم بخش آپارات رو ببینید gisprog.com

با سلام من تو سایتم دارم از آپارات میگیرم و مشکلی نداره اونجا که لینک میده آپارات مثل اینکه گفتید

iframe src="http://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/5XJEL/vt/frame" allowFullScreen="true" webkitallowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true" height="135" width="240" ></iframe>

شما این بخش رو کپی کنید

http://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/5XJEL/vt/frame

و به مابقی لینک ها کاری نداشته باشید اوکی میشه

اینم سایتی که من دارم روش کار میکنم بخش آپارات رو ببینید gisprog.com

کاری که گفتید رو انجام دادم من فکر می کنم که مشکل تو نخوندن فرمت Mp4 باشه در صورتی که من تمام ماژولها رو نصب کردم که فرمت mp4 رو میخونه. موقع باز شدن سایت این صفحه رو نشون میده

[ATTACH=CONFIG]8944[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]8944[/ATTACH]

نسخه جدید adobeflash player رو نصب کن و تست کن ببین درست میشه؟

softgozar.com/WebPage/SearchResult.aspx?Keyword=flash%20player

نسخه جدید adobeflash player رو نصب کن و تست کن ببین درست میشه؟

softgozar.com/WebPage/SearchResult.aspx?Keyword=flash%20player

دوست عزیز ممنون از راهنماییتون. با نصب فلش پلیر مشکل حل شد.چند روزه که درگیر این مشکل هستم و بلاخره با کمک شما دوستان خوب تو انجمن تونستم حلش کنم. یه دنیا از همه بچه ها ممنون

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری